Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Delikatnie działający peeling do twarzy, przeznaczony do każdego typu cery łącznie z wrażliwą i delikatną, źle znoszącą peeling mechaniczny. Polecany szczególnie dla osób z cerą tłustą i łojotokową lub cerą z rozszerzonymi naczynkami.

Krem zawiera:

Aktywne enzymy - proteazy otrzymywane na drodze fermentacji, które delikatnie i skutecznie usuwają obumarłe komórki zewnętrznych warstw naskórka

Glinkę białą - która działa ściągająco, głęboko oczyszcza, usuwa nadmiar sebum

Alantoinę o własnościach łagodzących

Rewelacja

Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Idealny dla naczynkowej i wrażliwej cery. Dobrze oczyszcza, ładnie pachnie i zauważyłam równiez efekty nawilżenia, to chyba przez tą kremową konsystencję. Polecam tak jak moje poprzedniczki do stosowania przed uzyciem maseczki. Naprawdę czuć wtedy, że jej skutecznośc wzrasta. Peeling poprawił stan mojej mieszanej cery, którą ciężko mi jest pielegnowac, ze wzgledu na jej wrażliwosc i skłonność do allergi. Na reszcie pojawił sie produkt w tej kategorii cenowej, dający na prawdę świetne efekty.

bardzo dorby

Mam cerę skłonną do podrażnień, lekko tłustawą, na której czasami pojawiają się niemiłe niespodzianki :-( Peeling poleciła mi konsultantka Dermiki, poleciła stosować go najpierw codziennie potem co drugi dzień. Odradziła natomiast jakichkolwiek mechanicznych peelingów. Rzeczywiście cerę mam ślicznie oczyszczoną, zadbaną, bez podrażnień, bez zaczerwienień. Jestem z niego naprawdę zadowolona.

super-hiper

Nie da sie ukryc ze jak na ta cene i pojemnosc jest to rewelacyjny kosmetyk. Peeling jest dosc delikatny, nie podraznia,nie zluszcza dramatycznie, a delikatnie "gumkuje" niepotrzebny naskorek. Produkt swietny, łagodny, wydajny. Na pewno jeszcze go kupie, bo uzywam z przyjemnoscia.

ilość zużytych opakowań: 1

jestem ZA

Dla mnie również świetny. Przede wszystkim DZIAŁA (a z tym przy peelingach enzymatycznych to jest raczej średnio) co sie czuje natychmiast po zmyciu. Twarz jest gładziusieńka, rozjaśniona, miękka i oczyszczona. Przy tym żadnych podrażnień i innych nieprzyjemnych historii. a dodam, że cere mam bardzo wrażliwą. Przy tym delikatny co oznacza że nie ściera skóry na wiór ale pozostawia na niej miękką warstewkę.
Moim zdaniem o wiele skuteniejszy niż niejeden peeling mechaniczny dla wrażliwców (np Avene) a przy tym ma bardzo poręczna i praktyczną formułę kremu (tubka), który można potrzymać na buzi nawet dłużej niz to zaleca producent bez żadnej szkody- ja trzymam ok 10 minut. Rewelacyjnie przygotowuje skóre do dalszych zabiegów - na przykład maseczki oczyszczającej. Moim zdaniem produkt zdecydowanie wyróżniający sie jakością i skutecznościa na tle innych produktów o podobnym porfilu w tej cenie.

idealny dla mnie

To mój pierwszy peeling enzymatyczny ,który zakupiłam po moich mało ciekawych doświadczeniach z mechanicznymi,szarpiącymi i podrażniajacymi moją skórę.
Jest on idealną odpowiedzią na potrzeby mojej problematycznej cery,która jest mieszana,ale wrażliwa ,skłonna do drobnych wyprysków,rozszerzonych porów i podrażnień.Peeling ten doskonale ją oczyszcza nie wywołując pieczenia.Po jego użyciu jest wyraźnie wygładzona,miękka,elastyczna.Żaden peeling mechaniczny w tak wspaniały sposób nie wygładził mojej skóry jak ten.
Nie daję mu maksymalnej ilosci gwiazdek,gdyż nie próbowałam jeszcze innych peelingów enzymatycznych :) Ale na pewno zasługuje na 5 z plusem :)...

dobry!

Mi odpowiada, bo: delikatnie peelinguje, skóra po jego użyciu jest delikatna, aksamitna, matowa, ma ujednolicony koloryt. Trzymam go dłużej niż zaleca producent a potem masuje twarz. Na początku wydaje się tłusty, ale matowieje na twarzy, może nawet nawilża trochę skórę. Ma ładny zapach, jest przyjemny w stosowaniu. Sprawdza się w duecie z jakąś maseczką glinkową.

jestem na nie

jedyną zaletą tego kosmetyku jest delikatne rozjaśnienie ( w moim przypadku tylko na chwilę) po za tym, po jego uzyciu wyskakują mi podskórne niespodzianki (jednym słowem 24 godziny po zaaplikowaniu potrzebne mi czyszczenie cery), niewiem czy mozna nazwać to uczuleniem ale oprócz syfków wyskakuja jeszcze swędzące małe krostki :( które po delikatnym rozdrapaniu zamieniaja sie w swędzący placek który się powiększa w raz z uzywaniem innych kosmetyków. Nigdy więcej tego peelengu!

dobroczynne działanie

Kupuję go zmiast maseczki owocowej dermiki, która nie jest już produkowana. Jest od niej delikatniejszy, ale świetnie oczyszcza skórę. Po prostu roszpuszcza matrwe komórki naskórka. Moja skóra nie jest po nim zaczerwieniona ani podrażniona jak po tradycyjnych pilingach. Mam tłusta cerę ze skłonnościa do wyprysków - po wieczornej sesji z pilingiem meritum plus maseczka z glinki mam na zajutrz piękną, gładką skóre bez zanieczyszczeń. Dobry kosmetyk, ale czego innego można spodziewać się po takim producencie jak Dermika:)

delikatny

Średniaczek z niego taki... Mam dosyć wrażliwą skórę więc dla mnie ja znalazł, idealny pod maseczkę z glinki. Używam go co 2-3 dzień i nie podrażnia, nie uczula mnie. Piękny zapach. Oczyszcza średnio, ale mi to wystarcza. Rewitalizyje skórę, rozjaśnia.

bez ŻADNYCH rezultatów

Peeling pachnie delikatnie, aczkolwiek bardzo sztucznie i... irytująco. Jest bardzo nieinwazyjny - dobry dla naczyńkowców i wrażliwców.
Jego działanie jednak pozostawia wiele do życzenia... W założeniu powinno się go zmyć po 5-8 minutach. Czasami przedłużałam ten czas, ale... dalej nic się nie działo. Cera nie została oczyszczona, nie stała się miękksza, ani rozjaśniona. Jego działanie złuszczające jest naprawdę bardzo delikatne. Dlatego też stosuję go codziennie wieczorem zamiast żelu do twarzy.
Jest wydajny.