Veet, Rasera (Żel-krem przygotowujący włosy do depilacji maszynką bez ostrza)

Veet, Rasera (Żel-krem przygotowujący włosy do depilacji maszynką bez ostrza)

Jest to żel-krem stworzony specjalnie do usuwania włosków z nóg, pach i okolic bikini. Należy rozprowadzić preparat na skórze, odczekać 3 do 8 min (max), następnie usunąć go wraz z włoskami maszynką bez ostrza (dodaną do produktu) z małego fragmentu ciała. Zaletą jest szybki czas depilacji. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach Aloe Vera i Floral Sensation.

niezawodny w pewnych kwestiach

Absurdalnie wysoka cena, to jego główny minus.
No i niestety nie pachnie różami, to znaczy po zabiegu nie ukryje się przed nikim smrodek chemii. Tak po prostu musi być.
Ale nic to w porównaniu z faktem, że usuwa włoski jak szalony. A moich ciemnych, zdrrrowych włosków z okolic bikinii żaden inny śmierdziuch chemiczny nie jest w stanie do końca wyrugować, zaś maszynką aż strach, bo od razu robią się podrażnienia. Więc Rasera to jedyny specyfik, którego używam we wrażliwych miejscach (na nogi nie, bo tam szaleję z maszynką, a nie zużywam drogocennego Veeta) i naprawdę działa.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:trzy

Na prawdę porządny kosmetyk

Bardzo dobry. Nogi po depilacji są idealnie gładkie. Nie wywołuje żadnym podrażnień, uczuleń itp. Bardoz wygodny w aplikacji. Jedyne minusy to to, że na dość krótko starcza - wydajność, no i cena mogłaby być trochę niższa. Ale zawsze można upolować jakąś promocje w ROSSMANNie i kupić taniej. Z reszta za taką jakoś warto zapłacić. Jestem na prawdę zadowolona. Będę go kupować!

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

za drogi!

Jak na krem, dość dobrze usuwa zbędne włoski. W moim przypadku jest tak, że zaraz po depilacji wszystkie włoski są dokładnie usunięte, nie widać nawet "czarnych kropeczek", jakie można zaobserwować po depilacji maszynką czy kremem. Następnego dnia "czarne kropeczki" pokazują się, ale nadal można nie wstydzić się takich nóżek. :) Niestety nie mogę dać temu kremowi więcej niż 3 *** bo starczył mi tylko na 3 depilacje nóg, a żeby nogi były wiecznie gładkie, musiałabym nakładać krem co jakieś 3-4 dni, to już taniej wyniosłaby mnie depilacja woskiem w gabinecie. Dlatego więcej go już nie kupię i mam nadzieję, że znajdę tańszy krem, który będzie działał tak samo dobrze jak Veet.

może być

Produkt ma swoje plusy i minusy. Zaczynając od skuteczności, to w moim przypadku nie wszedzie się sprawdza tzn. nie usuwa miejsc z mocniejszymi włoskami. Mam ten aloesowy i zapach raczej nie jest przyjemny, dodatkowo dozowanie nie jest do końca wygodne:/. Co do szpatułki jest w porządku. Ogólnie polecam, choć rzeczywiscie chyba bardziej nadaje się dla blondynek.

marketing i nic więcej

Ilekroć uzywam tej pianki, klnę na czym świat stoi i odgrażam się, że obsmaruje produkt w KWC.
Wiem, ze moje włoski sa ogólnie cięzkie do usunięcia, i może niepotrzebnie w ogóle zawracam sobie głowę kremami, ale cóż - producent nie informuje, że rasera jest tylko dla blondynek z delikatnym zarostem.
Poza zapachem produktu nie odnajduję żadnych plusów, a minusy to:
- usuwa owłosienie nierównomiernie, tzn niecałkowicie i nie daje
rady z odrostami, tj. króciutkimi włoskami
-fakt, zaciać sie nie można, ale można sie porysować "łopatką - skrobaczką"
- po trzech minutach nie dzieje się nic - naprawdę wciskanie marketingowego kitu!

Świetny!

Mój faworyt z gatunku mazideł depilacyjnych. Po latach doświadczeń z najróżniejszymi paskudztwami aż się zdziwiłam, że można wyprodukować depilator który: -nie śmierdzi (w łazience ani śladu zapachu nawet 5 min po operacji),
-usuwa nawet mocne włosy tak, że nie widać żadnych kropeczek po nich,
-nie podrażnia absolutnie,
-naprawdę działa w 3 minuty,
-żeby zadziałał, nie trzeba nakładać grubej warstwy,
-łatwo się zmywa
a to wszystko kupiłam w promocji za 19,90 (plus dwa na zapas) Polecam!

polecam!

Wydajny, zapach dosc nieuciazliwy, super wygladza skore, cena - no coz w porownaniu z pianka Veet ktora wystarczyla mi na 2 uzycia a jest 10 zl tansza, a nie poradzilam sobie z wloskami nigdzie poza nogami, ten krem nie wydaje mi sie az tak drogi.
Jedno ostrzezenie- nie uzywac na podrażniona skore!
ja uzylam na lekko obarte kolano- i lecze podraznienie:(
Jedyny krem ktoremu ufam- skuteczny, szybki(stosuje przez 5 min).

dobry, ale za drogi

Krem jest bardzo dobry, tzn. nie uczula, łatwo i szybko usuwa neichciane włoski, jest dość wydajny. Jego wada jest cena, dość wysoka. Fajan jest maszynka bez ostrzy,wartojej nie wyrzucać i używać z innym, tanszym kremem. ...

bardzo dobry

Używałam go przez całe lato, bo bardzo przypadł mi do gustu. Nie dostaje jednak 5*, bo jest bardzo drogi jak na produkt do depilacji i do tego niewydajny - jedno opakowanie z ledwością wystarczało na dwie pełne depilacje nóg od stóp do okolic bikini. Ale po za tym same superlatywy: świetnie usuwa włoski, a dokładniej: rozpuszcza je, działa błyskawicznie, max. 8 min. i ja nie polecam przekraczać tego czasu, bo można podrażnić mocno skórę (przegięłam i dostałam wysypu czerwonych krostek), wspaniale nawilża i wygładza skórę, efekt gładkich nóg utrzymuje się spokojnie 3-4 dni. Maszynka "bez ostrza" też jest świetnym rozwiązaniem, bo nie ma mowy, żeby zrobić sobie krzywdę i potem chodzić z plasterkami. Ogólnie polecam.

idealny

Podchodziłam do niego dosyc sceptycznie, bo juz sie kiedys zawiodłam na innym kremie Veet, ale postanowiłam spróbować i opłaciło się. Byłam nim zachwcona od pierwszego użycia. Usunął mi wszystkie włoski, nie podrażnił. Jedyną jego wadą jest cena.

drogi

Poczatkowo bylam niezadowolona, ale musze zmienic swoja wcześniejszą recenzje, uzylam go kolejny raz, ale tym razem potrzymalam go kolo 15-20 min., mimo iż producent pisze, że czas nie powinien przekroczyc 8 min.zaskoczyl mnie efekt gdyz wloski pokryte veetem zostaly usuniete, nogi gladkie - moga się zdarzyć male wloski, ktorych nie lapie nawet depilator, ale im dluzej go używam tym lepszy efekt. Tym razem nie pieklo mnie, nie podraznilo skory, ani nie zaschlo. Cena jest stanowczo za wysoka, co do tego nie zmieniam zdania! Przekonalam sie do niego i moge go polecic. Co do wydajnosci to mysle ze jest calkiem wydajny w porownaniu z innymi produktami tego typu.