Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel pod oczy i w okolicę ust bionawilżający z mikrokapsułkami witaminowymi

Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry podatnej na wiotczenie i tworzenie się zmarszczek. Zawiera zestaw substancji nawilżających o przedłużonym działaniu, warunkujące odpowiednie nawilżenie i wygładzenie skóry, poprawę jędrności i jej napięcia. Przy systematycznym stosowaniu żelu zmniejszają się zmarszczki i skłonność do powstawania nowych, a skóra nabiera zdrowego kolorytu. Ekstrakty ziół oraz zawarte w mikrokapsułkach wit. A, E i C szybko i efektywnie oddziałują na skórę. Żel nie zawiera kompozycji zapachowych i substancji tłuszczowych.

Za tą cene na prawdę OK!

+ Nawilża - moja skóra pod oczami była sucha i odwodniona - teraz jest miękka i zmniejszyły się sińce pod oczami
+ Wystarcza na długo
+ Idealny jako baza pod makijaż
+ Cena i przyzwoita jakosc

- /+ klei się, przy większej ilosci - nie dla tych które się śpieszą z makijażem ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Taki sobie. :/

Plusy :) ma następujące:
+ długotrwale nawilża,
+ łagodzi podrażnienia,
+ jest stosunkowo tani,
+ wydajny.

Jednak nie zauważyłam by zmniejszył lub chociaż wygładził delikatne zmarszczki wokół oczu. :( Poza tym miałam wrażenie, że te kapsułki się nie rozpuszczały pod wpływem ciepła i dłoni, tylko rysowały okolice ust. :(

Nie wiem czy polecić. Same oceńcie. :)

bardzo przyzwoity

Bardzo fajny kremik pod oczy, super nawilża, łatwo się wchłania. Ma wygodny szklany pojemnik z dozownikiem. Jest bardzo wydajny, używam już prawie miesiąc, dwa razy dziennie, a kremu jest jeszcze prawie cała buteleczka. Wart wypróbowania, w moim przypadku na prawdę skóra pod oczami wygląda lepiej, jest miękka, bardziej napięta i lubię ten efekt chłodzenia zaraz po nałożeniu. Polecam ten produkt :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Super!

Bardzo udany zakup. Jestem młoda i nie mam problemów ze zmarszczkami, wiec nie wiem, jak sobie ów specyfik z nimi radzi. Wiem natmiast, ze swietnie nawilża, uspokaja, pielegnuje okolice oczy. Rozjasnia cienie i sprawia, ze oczy wyglądają na wypoczete a skora powiek jest gładka i świeża. Super opakowanie, bardzo wydajny, miła, chłodzaca konsystencja. No i witaminki w składzie. Same plusy. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: drugie w toku

wielkie zaskoczenie :)

Kupiłam ten żelik bez przekonania,ot tak żeby mieć na zmianę z drogim kremem pod oczy.
Już po pierwszej aplikacji zatkało mnie z wrażenia :D
Wchłonął się błyskawicznie mimo że wcale go nie wcierałam tylko tak szybko przesunęłam paluchem ;)

Pozostawił po sobie uczucie takiego chłodku,po otwarciu trzymałam go w lodówce.
Po dwóch tygodniach widać już było wyraźnie różnicę na skórze wokół oczu.Wygładziła się ,lekko rozjaśniła i zrobiła bardziej napięta:) oraz porządnie nawilżona !
I to wszystko za takie małe pieniądze ;) Uważam że zasłużył na kwc bo działa tak samo jak ten 3 razy droższy :D

Używałam go tylko na okolice oczu bo do ust używam innych rzeczy więc nie wiem jak działa na usta.
Używam tego produktu od:miesiąc

taki sobie

plusy

-nawilza
-lekko napina
-zawiera witaminy
-dosc wydajny
-przyjemna konsystencja
minusy:
-lepi się gdy naloży się za wiele
-dzialanie dosc slabe
-zapach taki sobie
-opakowanie- trudno jest wydobyc resztki kremu
- nie wiem czy zapobiega powstawaniu zmarszczek
-cena-ja dalam 25zl w apteceUżywam tego produktu od:juz skonczylam

Nie bardzo :(

Żel ma bardzo atrakcyjną cenę, jest go dużo w opakowaniu i ma bardzo fajny słoiczek z dozownikiem- to tyle plusów.
Nawilża (na krótką metę), ale zostawia błyszczącą i klejącą warstwę pod oczami (lepi się nawet po godzinie od nałożenia), dla mnie nie nadawał się pod makijaż kompletnie, używałam tylko na noc.
W chwili nałożenia go pod oczy czułam miły chłodek i nawilżenie, ale mijało to dość szybko. Nie pomógł na zmarszczki mimiczne, nie napinał, ani wygładzał skóry pod oczami, rano nie wyglądała na świeżą, a raczej wysuszoną.
Może dla młodziutkich cer...?

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Niezawodny

Jestem zachwycona tym produktem. Zaznaczę od razu że zakupiłam go głównie ze względu na zastosowanie dla ust. Miałam ogromne trudności ze znalezieniem produktu który poradzi sobie z moimi przesuszonymi spierzchniętymi ustami i z zajadami. Niezawodną pomocą okazał się ten żel, po jego użyciu wszystkie dolegliwości ustąpiły. Używam go również pod oczy ale to bardziej profilaktycznie bo nie zauważyłam jeszcze widocznych zmarszczek.

Używam tego produktu od:6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Warto spróbować

Przy stosowaniu tego żelu efekty zauważyłam dopiero po trzech tygodniach. Na początku myślałam, że jest kiepski, ponieważ nie zostawiał mokrego/tłustego filmu po wchłonięciu, więc myślałam, że po prostu mało nawilżał!
Jednak po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że zmarszczki, które pojawiały mi się podczas dnia są DUŻO mniejsze, a skóra jest jednak nawilżona i odprężona.
Szybko się wchłania.
Dodatkowym plusem jest to, że po jego zastosowaniu kredka na oczach dłużej się trzyma :)

Używam tego produktu od:pół roku

Nie sprawdził się

Jedyną ogromną zaletą tego żelu jest jego świetne opakowanie z pompką. Dlaczego inni nie robią kremów w takim wydaniu?
Poza tym żel absolutnie przeciętny. Na dodatek konsystencją, zapachem i lepkością przypomina klej.
Co do właściwości nawilżających - jak dla mnie słabe, co do spłycania zmarszczek, czy zapobieganiu powstawania nowych - zerowe. Ja ten żel muszę nakładać kilka razy dziennie, bo po 2 godzinach skóra jest juz sucha, ściągnięta i widać moje zmarszczki (które widać właśnie wtedy gdy skóra pod okiem jest sucha). Nie napina, nie ujędrnia, właściwie nie wiem co robi, w przypadku mojej skóry nie robi nic. Z flakonika znika bardzo szybko, ale to chyba dlatego że nakładam go w dużej ilości i niestety często. Kupiłam pod wpływem Wizażowych opinii, niestety żel nie dla mnie. Więcej nie kupię. Szukam dalej ideału :)Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Mój ideał pod oczy

Same plusy
- nawilża natychmiast i na długo
- wchłania się od razu, mam uczucie przyjemnego napięcia skóry wokół oczu po jego aplikacji (jakby tworzył warstwę napinającą skórę)
- nie podrażnia, a wręcz łagodzi podrażnienia (od monitora, klimatyzacji, niewyspania itp.)
- rozjaśnił moje sińce pod oczami i wygładził widocznie skórę (efekt, którego nie uzyskałam od kremu np. Retin-OX Roca czy Cernor OX Aurigii)
- wydajny (stosuję od niedawna, ale często i mało go ubywa)
- w higienicznej szklanej buteleczce z pompką

łagodzi i nawilża

Używam go na zmianę z żelem ze tej samej firmy ze świetlikiem i aloesem. Trzymany w lodówce doskonale koi zmęczone oczy. Idealna porcja żelu i mikrokapsułek zostaje zmiażdżona przy każdym naciśnięciu pompki aplikacyjnej. Żel nawilża i łagodzi, nie podrażnia alergika takiego jak jak. Nawet gdy dostanie się do oka.
Używany w okolice ust wraz z zażywaniem witaminy B2 skutecznie nadaje się do walki z powracającymi zajadami.
Estetyczne opakowanie, praktyczna i łatwa aplikacja, bezzapachowy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca