Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask (Maseczka błotna do twarzy)

Bogata maska o kremowej konsystencji głęboko penetruje pory, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia oraz suche, martwe komórki naskórka. Wyrównuje koloryt, wygładza i pomaga pozbyć się toksyn. Dzięki niej cera jest zdrowa, jędrna i pełna blasku.

Błoto rulezzz :-)

naprawdę fantastyczna- po zmyciu buzia jest czysta, napięta i mięciutka, aż nie można sie oderwać od tego, żeby sie po niej nie gładzic :-) zapach też ok, w końcu co jak co, ale to jest błoto :-) no i jak ją pierwszy raz nałożyłam i wyszłam z łazienki to mój brat dostał ataku śmiechu, ale taka już jej uroda, a teraz to mi ją sam podkrada, padalec jeden, a teraz najważniejsze: użyłam jej zaraz przed randką, potem nie nakładałam już żadnego kremu, tylko trochę podkładu, i na koniec gdy pocałowałam go w policzek, to powiedział : "Wow, ale masz niesamowicie miękką skórę" :-)

R*E*W*E*L*A*C*J*A

Prawdziwy kosmetyk wszechczasów!!!!maseczka odzywia, przywraca blask, jędrność, odpowiednie nawilżenie(choć to nie jej działka). Likwiduje wypryski, skora po niej jest widocznie oczyszczona. Tydzien bez tej maseczki jest stracony!!!

wSPAniała

Uwielbiam kosmetyki z wyciągami z Morza Martwego! Niestety od kiedy znowy w Izrealu jest intifada nikt z moich znajomych ani z rodziny tam nie jeździ. Ta maseczka bardzo przypomina mi produkt izrealskiej firmy AHAVA (niedostępnej w Polsce). Kupiłam tę maseczkę z pewnymi oparami czy Avon znowu mnie nie naciąga. A tu Avon kompletnie mnie zaskoczył. Ta maseczka ma ten charakterystyczny błotny zapaszek jak błoto z Morza Martwego i jak izraelskie kosmetyki z tym składnikiem. Działa fantastycznie!!! Ściąga pory ale nie wysusza. Nadaje skórze ładny koloryt, zmiękcza ją, oczyszcza. Efekty działania tej maseczki sdą widoczne na twarzy około tygodnia. To jeden z niewielu kosmetyków Avonu spełniajacy obietnice producent. Polecam bo jak na kosmetyki z Morza Martwego jest niedroga i wydajna.

****

Kremowa konsystencja sprawia, że łatwo się nakłada. Dobrze oczyszcza, wygładza i wyrównuje koloryt. Dobrze się zmywa. Zapach jest intensywny, ale nie przeszkadza. Nie uczula i nie podrażnia. Estetyczne opakowanie. Ogólnie jestem zadowolona. Polecam.

warta ceny

Bardzo dobra maseczka do tłustej cery. Oczyszcza , nie wysusza, bużka przez dobre kilka godzin po uzyciu maseczki jest matowa.Opakowanie estetyczne, choć wołałabym jakiś bardziej optymistyczny kolor :) Nie mam zastrzeżeń do konstystencji, zapachu.
Ma atrakcyjną cenę gdy jest promocja

Baaaaardzo przyjemny :D

Trzeba przyznać że Avon z serią SPA zrobił furorę, przynajmniej na mnie takie wrażenie, maseczka super, można nałożyć w lecie zamiast kremu nawilżajacego przed makijażem , super nawilżona skóra, mięciutka, gładka, pachnąca, wypoczęta w 10 minut ... a w połączeniu z żelem pod prysznic po prostu klasa! Bardzo polecam.

super maseczka!

Maseczka jest naprawde rewelacyjna dla mnie.Mam cere bardzo tłusta,ze skłonnoscią do trądziku i testowałam juz wiele tego typu specyfików,ale od kiedy użyłam tej maseczki wiecej szukac nie bede..:))Przed wszystkim maseczka ma fajna konsystencję,przyjemny zapach i bardzo dobrze sie zmywa,nie pozostawia na skórze twardej skorupy,co jest dla mnie bardzo ważne.Najwiekszym jednak jej plusem jest fakt,że cera po jej uzyciu wygładza sie,a wypryski znikaja..:))Nałożona wieczorem sprawi,że rano kiedy spogladam w lusterko poprawia mi sie humorek i samopoczucie:))Plecam osobom z cerą problemową,gdyż ta maseczka to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Godna polecenia!

Zapach i działanie rewelacja! Juz od pierwszego zastosowania skora jest gladka i odzywiona. Z przyjemnoscia stosuje ja 2 razy w tygodniu:) Po nałożeniu daje uczucie delikatnego chłodu. trzyma sie ja od 5 do 10 minut! Troszke ciezko sie splukuje (gwiazdka mniej) ale efekt SUPER!

objawienie ;)

Kupując ją nie spodziewałam się aż tak spektakularnych rezultatów. A jednak Avon tym razem nie zawiódł...
Maseczka ma kolor podobny do barwy opakowania, pachnie intensywnie, ale jak dla mnie odprężająco.
Cera po jej użyciu jest niesamowicie oczyszczona - wszelkie zaskórniki znikają. Skóra jest gładka, aksamitna w dotyku. Skutecznie oczyszczona z wszelakich toksyn. Maseczka idealna dla mieszkanek dużych, zanieczyszczonych miast ;)
Spisuje się świetnie i bezapelacyjnie przyznaję jej najwyższą ocenę. Jest niedroga, bardzo wydajna. Polecam.

moja ulubiona

chyba zaloze fanklub tej maseczki,bo to jest jedyna ktora lubie najbardziej.
slicznie pachnie,ma ciekawa konsystencje pasty do zebow,kolorek tez ciekawy.
nie naklda sie rownomiermie ale to niczemu nie szkodzi,za to maseczka wyraznie napina skore,rozjasnia,wygladza,naprawde nie wiem co jeszcze robi ale uwialbiam efekt po jej zmyciu
niestety,zmywa sie lekko topornie ale coz,nic nie jest idealne.
do tego jest wydajna i nie bardzo droga,w dodatku naklada sie ja na maks 10 minut co jest ogromnym plusem bo nie trzeba sie z nia za dlugo meczyc
jednym slowem BARDZO DOBRY produkt.

Może być od biedy...

Maska jest bardzo przyjemna w stosowaniu, łatwo się nakłada, przyjemnie pachnie, nie zasycha na twarzy, trochę ciężko się zmywa. Jest wydajna, bo wystarczy naprawdę cienka warstwa. Ale efekty nie są spektakularne. Pory zwężone, ale efekt ten nie utrzymuje się nawet 1 dzień. Buzia jest lekko rozjaśniona, wygładzona, żadnego oczyszczenia porów nie zauważyłam. Ładnie i na długo matuje. Tylko ten alkohol denaturowy w składzie powalił mnie z nóg. Że też Avon musi go wszędzie wcisnąć :(

spełnione obietnice :)

Maseczka łatwo nakłada się cieńką warstwą, ładnie pachnie i ma ciekawy kolor. Oczyszcza cerę i odrobinę wygładza, poprawia wygląd cery. Jednak nie jest to efekt trwały i maseczkę trzeba stosować co ok 3 dni. Będzie wydajna, ale moim ideałem jest glinka zelona więc tylko 4*.