Dermika, Meritum, Krem nawilżający z witaminami i inteligentnym bioregulatorem odżywczo-wygładzający

Krem nawilżający przeznaczony jest dla osób w każdym wieku do pielęgnacji cery normalnej i suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, wymagającej dodatkowego nawilżenia i odżywienia. Krem zawiera:

- Bioregulator z witaminami C i E oraz biolipidami, dzięki którym preparat szybko poprawia stan i wygląd cery, działa ochronnie, doskonale spełnia funkcje kremu zarówno na dzień jak i na noc

- Kompleks składników nawilżających - przez wiele godzin utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia naskórka

- Kompleks łagodzący z alantoiną - zapewnia komfort cerze wrażliwej, skłonnej do podrażnień

- Koenzym Q10 - czynnik energetyzujący i dotleniający.

Krem zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, lekko natłuszcza, działa łagodząco, zwiększa elastyczność skóry.

super!

witam kremik ten jest świetny ładnie pachnie, szybko się wchłania można go stosować na dzień i na noc :) Co najważniejsze ujędrnia cerę. Buzia jest gładka i rozświetlona przez cały dzień a na noc jak się go używa to rano cera jest jędrna i gładziutka. Super polecam firmę dermika :))))

Używam tego produktu od:2 lat

średni

Kremu używam tylko i wyłącznie na noc - twarz sie po nim świeci, jest bardzo gęsty - mam nadzieję,że to ze względu na jego odżywcze skłądniki:) niestety zaczeły mi sie po nim pojawiac malutkie,białe krostki - w niewielkich ilościach,ale jednak.Fajnie zmiękcza i lekko wygładza,dlatego pomimo tych krostek i świecenia daję 3 gwiazdki.Myślę,że jeśli ktos ma bardzo suchą skórę to może mógłby stosować go na dzień,ja raczej nie.Generalnie raczej juz go nie kupię,może na zimę,kiedy centralne ogrzewanie wysusza pyszczek.Na razie szukam dalej:)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niebezpieczny bubel

Prezent nietrafiony, krem do bani. Czytając poprzednią recenzję, uświadomiłam sobie , skąd mam te uporczywe krostki , chociaż wcześniej nigdy nie miałam. Nie wiem co on odżywia , chyba kieszeń producenta. Wyrzucam do śmietnika!

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:trochę z pierwszego i ostatniego

nie kupię go już nigdy

używałam tego kremu na noc ponieważ jest odżywczy na początku był super ale oczywiście jak to w przypadku dermiki po miesiącu stał się okropny na twarzy powychodziły mi czerwone krostki. nie polecam !!!

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:3 miesiące

Solidny

Krem ma dość gęstawą, lekko tłustą konsystencję i dziwny dość chemiczny zapach ( ale to przypadłość większości kremów Dermiki). Nie jest " tępy" dobrze się rozprowadza i wchłania. Znakomicie nawilża, zostawia buzię miękką i nasyconą. Wg mnie to bardzo dobry krem na zimę, na lato może być zbyt ciężki. Solidne szklane opakowanie ładnie prezentuje się na półce łazienki. Ja go jednak nie kupię, moja twarz potrzebuje czegoś silniejszego. Dla niewymagających i nietłustych cer- bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:próbki

cudny

Jak dla mnie jest bardzo dobry. Mam bardzo wrażliwą cerę skłonną do alergi, testowałam wiele kremów i muszę dodać że ten jako jedyny zużyłam cały... i kupiłam drugi słoiczek. Nie podrażnia, bardzo ładnie wygładza skórę i ma delikatny zapach. Jak dla mnie idealnie nadaje się pod makijaż. W zależności od pory roku nakładam mniejszą lub większą ilość. Nigdy nie miałam problemów z wchłanianiem. Dla mnie dodatkowych atutem jest to, że jest polski, nie ze względu na solidarność z polskimi producentami, ale dlatego, że jest stworzony na nasze warunki klimatyczne. Jak dla mnie cena kremu też jest rozsądna.

Doskonałość

Takiego kremu szukałam! Pierwsze wrażenie po otworzeniu słoiczka: maliny! Dla mnie ten krem pachnie jak syrop malinowy. Pycha! Nawilża rewelacyjnie, zmiękcza skórę, odżywia, wygładza, ma konsystencję idealną. Gęsty, ale szybko się wchłania, u mnie nie powodował świecenia się skóry.
Uwielbiam go stosować! Dla mnie doskonałość i odkrycie roku!
ilość zużytych opakowań: 1

średniaczek

Krem ten używałam przez około 2 miesiące wraz z innymi produktami z tej serii i przyznam, że żaden z tych produktów nie wpłynął pozytywnie na stan mojej mieszanej cery.
Krem ma lekką kosystencję, mlecznobiały kolor. Pierwsze co mnie uderzyło to... taki chemiczny zapach całej serii. Coś strasznego, odbiera wszelką radość ze stosowania kosmetyku.
Kremik nie wchłania się błyskawicznie, skóra po nim niemiłosiernie się świeci. Nawilża przeciętnie, nie nadaje się do skóry wymagającej intensywnej regeneracji. Jedno, co mu trzeba przyznać to to, że faktycznie nadaje się dla wrażliwców. Nie wywołał u mnie absolutnie żadnych podrażnień. Aczkolwiek jego domniemanego łagodzącego działania nie doświadczyłam.
Jest wydajny, współgra z różnymi podkładami - nie ścina się. Polecam cerom nie wymagającym.

Używam tego kosmetyku 2 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: skończone 1