Gillette, Venus Original for Women (Golarka)

Gillette, Venus Original for Women (Golarka)

Maszynka do golenia przeznaczona specjalnie dla kobiet. Maszynka dopasowuje się do konturów kobiecego ciała, co pozwala na bezpieczne przesuwanie ostrza po skórze. Ostrza są dodatkowo otoczone miękkimi, ochronnymi poduszeczkami, które wygładzają skórę. Wkład do maszynki jest wyposażony w niebieski pasek nawilżający, który pełni funkcję informacyjną- zmiana intensywności barwy sygnalizuje konieczność wymiany ostrza. Dodatkowo, maszynka wraz z zestawem zapasowych wkładów, mieści się w praktycznej podstawce, którą można łatwo przymocować do ściany w łazience, czy pod prysznicem.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobre jakościowo ostrza

Tej golarki używam od dłuższego czasu i raczej póki co nie planuję zamieniać jej na inną. Na plus:

+ dobre jakościowo ostrza
+ nie wyślizguje się, jest poręczna
+ ruchoma główka
+ nie powoduje podrażnień

Cenowo jest ok, opłaca się bardziej niż jednorazówki.

Rewelacja

Maszynka Gilette, Venus Original for Women jest rewelacyjna! Przede wszystkim piękny design, co jest dla mnie ważne - lubię kiedy rzeczy, których używam ładnie się prezentują ????
Dzięki niej golenie staje się szybkie, wygodne i przyjemne!
Łatwa w użyciu, idealnie dopasowuje się do ręki. Bez problemu można jej używać w każdych warunkach - zarówno pod prysznicem, jak i podczas kąpieli w wannie.
Zdecydowanie polecam.

Idealny!!!

Uwielbiam ta maszynke do golenia, kupuj w tylko wymienne wklady ktore ma internecie kosztuja po 50zl za 8 sztuk
Golarka wystarcza na bardzo dlugo, poniweaz praktycznie sie nie tępi

fajna

Maszynka jak maszynka - ładny design, dobrze trzyma się w ręku, i spokojnie wystarcza na kilka użyć. Też niestety nie rozumiem tej ceny - połowa to chyba marketing.

• Design produktu: 5

Maszynka jak to maszynka...

Goli, nic nadzwyczajnego nie robi (ale i co by miała robić?). Jest ładna, ma dobrą bazę - dobrze leży w dłoni i wygodnie się nią manewruje. Ostrza nie rdzewieją i golą dobrze do kilku użyć (zdezynfekowane pomiędzy użyciami). Cena dość wysoka w drogeriach stacjonarnych - drogerie internetowe wiadomo mają ją taniej. Wkłady bezproblemowo się wymienia.
Mimo ceny i żadnych "specjalnych" funkcji lubię z niej korzystać i zawsze do niej wracam (zwłaszcza w sezonie zimowym gdy nie używam depilatora :)

Wporzadku

Jak dla mnie gilette Venus są ok, szczególnie jak nowe podczas pierwszego golenia, 2gie też daje radę , ma dość fajnie trzymająca się w dłoni raczke, paski nawilżające szybko się scieraja lub ja miałam pecha i kiepskiej jakości maszynke

Przyjemna

Nie sądzę, żebym kiedykolwiek wróciła do golenia się maszynkami, ale gdyby z jakichś magicznych powodów zniknęły depilatory i zakazaliby wosku, pewnie bym do niej wróciła. Zużyłam kilka tych maszynek i dobrze je wspominam.

Niewątpliwym minusem tego produktu jest jego cena, tak naprawdę nie do końca uzasadniona. Maszynka jak każda inna, tyle tylko, że trochę ładniejsza. Dobrze leży w dłoni, główka dopasowuje się do kształtu ciała, co sprawia, że trochę trudniej się nią zaciąć niż inną, ale nie jest to oczywiście niemożliwe. Nie rdzewieje, ale tępi się jak każda inna.

Jeśli chodzi o wygodę i przyjemność z użytkowania, to oceniam ją na najwyższą notę. Jeśli ktoś chce się ogolić czymkolwiek i nie zwraca zbytnio uwagi na design, wygodę, to nie ma sensu. Jeśli jednak ktoś chce sobie uprzyjemnić proces golenia, polecam.

Bardzo dobra

Maszynka była dodana do zestawu IPL od Brauna, sama pewnie bym jej nie kupiła, bo po pierwsze- nie depiluję się maszynkami, po drugie - gdybym już potrzebowała maszynki to wybrałabym jak najtańszą, jak znam siebie. Bardzo dbam o higienę i odporność, więc po tygodniu, maksymalnie dwóch już musiałabym zmienić ostrza/kupić inną.
Maszynka pięknie wygląda, uprzyjemnia trochę proces golenia, którego osobiście nie cierpię (mam tu na myśli jakiekolwiek pozbywanie się włosów, także depilator, wosk, itd.), dobrze leży w dłoni. Niemniej jednak, to tylko maszynka, nie różni się w działaniu od tych tańszych, a pewnie nawet i najtańszych.

Gdyby nie ta cena..

Golarka ma fajny estetyczny wygląd, fajnie dopasowuje się do dłoni podczas golenia, nie wuslizguje się. Można ja spokojnie używać do trzech razy. Nie uczula, nie podraznia. Nie rdzewieje po pierwszym użyciu. Niestety cena jest kosmiczna jak na zwykłą golarke. Od czasu do czasu kupuję, ale raczej na stałe nie gości w mojej łazience.

• Design produktu: 5

Estetyczna, ale w działaniu jak każda inna

+ładny kolor,
+w ogóle ładny design,
+poręczna, doskonale leży w ręce,
+dostępna wszędzie,
+nie zardzewiała mi, mimo stosunkowo długiego przetrzymywania - używałam jej tak co dwa tygodnie, w międzyczasie leżała w łazience, niby w suchym miejscu, ale zawsze jest tam wilgoć, w końcu to łazienka,

-/+nie zauważyłam, żeby miała jakieś cudowne właściwości, które odróżniałyby ją od innych, tak samo goli, trzeba często płukać, żeby jej nie zapchać włoskami,

-wysoka cena, nie widzę różnicy między maszynkami, więc nie wiem, czemu niektóre są droższe, a inne tańsze

Jeśli komuś zależy na tym, żeby maszynka mu się podobała wizualnie, to się nie zawiedzie, ale jeśli ktoś podchodzi do sprawy bardziej praktycznie, to szkoda pieniędzy. Nie kupię ponownie, ponieważ używam depilatora/wosku.

• Design produktu: 4

Przereklamowana!

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Od dawna szukałam fajnego produktu który nie będzie zużywał się po jednym użyciu i nie rdzewiał. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było mieszane. Niby fajna rzecz, ale cena zawrotna! Więcej informacji na temat tego produktu poniżej.

Przyjemna

+nie jestem fanką maszynek do golenia, a tej używałam, ponieważ była w zestawie z depilatorem Braun IPL i muszę przyznać, że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie,
+bardzo estetyczna,
+dobrze leży w dłoni,
+dobrze goli,
+nie zacina (tzn. na pewno można się nią zaciąć, ale jak na osobę o małym doświadczeniu, to myślałam, że będzie tragedia, ale przez prawie rok nie zacięłam się ani razu),
+możliwość wymiennych ostrzy,
+przyjemna praca z nią, nie musiałam się gimnastykować, dobrze się "układa", np. pod kolanami, itd.

-/+po jakimś czasie ostrza się tępią i trzeba zakładać nowe, co akurat mnie nie dziwi, ale moim zdaniem są bardziej tępe po każdym jednym goleniu,

-cena na wstępie jest dosyć wysoka,
-nie rdzewieje, co zdarzało się w przypadku innych maszynek

Obecnie używam tylko depilatora i wosku, więc nie używam do niczego takich maszynek.