Uroda, Kwiaty Polskie, Tonik bezalkoholowy

Uroda, Kwiaty Polskie, Tonik bezalkoholowy

WYGŁADZA - formuła toniku zawierająca odpowiednio dobrane: naturalny wyciąg roślinny oraz witaminę sprawia, że skóra staje się wygładzona i delikatna w dotyku - tak gładka jak płatki kwiatów;
NAWILŻA - tonik ze specjalnie dobranymi składnikami nawilżającymi: wyciągiem z malwy, prowitaminą B5 i sorbitolem pozostawia na skórze uczucie nawilżenia;
ODŚWIEŻA - tonik z alantoiną pozostawia na skórze uczucie świeżości.

zapach... ach

Dobry tonik. Ja po tonikach sie cudow nie spodziewam. Maja sie ladnie rozprowadzac, pachniec slicznie, miec wygodne opakowanie, przystepna cene i oczyszczac. I ten produkt spelnia wszystkie te kryteria. Czego chciec wiecej?:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

tani, przyjemny

-Nie wygładza
-nie nawilża
-nie odmładza (no, ale tego mi nie trzeba)
-nie zachwynca

+ bez alkoholu
+ nie podrażnia!
+ całkiem przyjemnie odświeża
+ cena i wydajność :)

Poprawny tonik za śmieszne (!) pieniądze, dostępny w sklepiku osiedlowym.Spróbować nie zaszkodzi. Chętnie porównam z drugim tonikiem tej firmy.

dobry ale nie zachwycil

Zuzylam praktycznie cale opakowanie (zostalo troszk na dnie na 3 aplikacje) wiec oceniam.
NIe wiem co o nim za bardzo myslec. Kupilam go po przeczytaniu pozytywnych recenzji i opisu o produkcie.
Na pewno mnie on nie zachwycil i nei jest to moje KWC

Plusy:
-nie sciaga skory (rozszerzone pory takimi zostaja , ale i nie ma uczucia dyskomfortu)
-odswieza
-jest bez alkoholu (!)
-Duze opakowanie a cena do przyjecia , placilam 8,9 zl.
-wydajne , tarczyl mi na dluugo -kupowalam go chyba w maju/czerwcu
-nie podraznil
-nie uczulil
-nie wysuszyl skory
-skora sie nie lepila po jego uzyciu

Minusy:
-nie nawilzyl mi skory specjalnie (choc mi na tym bardzo to niezalezalo , mam cere normalna)
-Nic specjalnego nie zauwazylam-zadnych specjalnych zmian w mojej cerze. Moze moja cera jest poprostu zdrowa i tak powinno wygladac dzialanie toniku ale... jakos tak wydaje mi sie on zbedny-niepotrzebny

Używam tego produktu od:nie pamietam

swietny!

Super jestem zaskoczona taki niepozorny tonik.
Moim zdaniem nawet lepszy niz melisa. Po przetarciu twarzy czuje odswiezenie i nawilzenie.Twarz jest miekka gladka odswiezona. Prawdziwa ulga dla twarzy.
Szkoda ze tak ciezko go dostac. Musialam sie niezle nagimnastykowac zeby go kupic

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego

na 3-

Kkupiłam w zestawie z mleczkiem i jakoś zużyłam. Podstawowa zaleta - ładnie pachnie. Nie wiem jakie inne zalety ma ten tonik, bo ja żadnych nie zauważyłam. W sumie nie było dla mnie rożnicy czy go używałam czy nie. Wolę toniki z alkoholem, bo czuję że działają :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ach! Ach!

Kolejny super-tonik by Uroda. :) Świetnie nawilża, wygładza, odświeża, łagodzi (czyli innymi słowy: nic a nic nie szczypie, a mam teraz mocno podrażnioną cerę). Odnoszę czasami wrażenie, że troszkę się spienia na buzi, ale tylko troszkę więc nie przeszkadza mi to. Przyjemnie, delikatnie pachnie, choć chyba mleczko pachnie jeszcze ładniej, ale może mi się wydawać, jako że używałam je dawno temu.
To jest powód, dla którego lubię niedrogie, polskie kosmetyki!

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: połowa.

Barddzo dobry

Jest bardzo delikatny, nie szczypie mnie, a z moją cerą to bardzo ważne. Delikatnie nawilża, odświeża. Jest według mnie tak samo dobry jak tonik Urody z melisą, ale wolę go stosować, bo ma przyjemniejszy, delikatniejszy zapach. Naprawdę kwiatowy, nie drażni (a jeśli używa się toniku dwa razy dziennie to mnie zapach zwykle po jakimś czasie wręcz odrzuca)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rewelacja

Tonik jest rewelacyjny. Kupiłam go za 8,5 w Naturze, ale wart jest o wiele więcej i jest 100 razy lepszy od toników z górnej półki. No i jest bardzo wydajny ma 210 ml

Jego plusy:
- niesamowicie przyjemny kwiatowy zapach
- nie wysusza skóry
- nie ściaga skóry
- nawilza buzke
- skóra po jego uzyciu jest milutka, gładka i miekka

Minusów brak :)

Polecam ten tonik jets idealny :) w koncu natrafiłam na coś co mnie w pełni zadowala :)
Napewno nie zrezygnuję z tego toniku, ale jestem ciekawa innych toników z Urody

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo przyjemny.

Zapłaciłam za niego 7,50 zł w kiosku Ruch. Nigdzie indziej na niego nie trafiłam. Jak każdy tonik Urody - godny polecenia.

+jest bardzo łagodny
+nie podrażnia skóry
+oczyszcza, odświeża
+nadaje się nawet do demakijażu oczu,
+łagodzi podrażnienia
+nie zapycha porów,

Minusów brak
Mam cerę mieszaną z ropnymi krostami, tonik wpływa na nią znacznie lepiej niż jakikolwiek przeznaczony specjalnie do tego typu cery (np. 3 razy droższy Dermedic...)

Ilość zużytych opakowań:

tak tak tak tak tak tak tak

kupilam go za grosze,butelka inna niz na zalczonej fotografii,b.dobry torturowalam swoja twarz tonikami z alkocholem,mam cere tradzikowa,bardzo dobrze nawilza,oczyszcza,jest delikatny,cera po nim jak by odzywa:)na pewno kupie jescze nie jeden poniewaz dla mnie to idealny tonik,nie bede juz szukac wiecej:)

Używam tego produktu od:miesiaca

myślałam, że będzie lepszy

Kupiłam ten tonik zachęcona opiniami. Uważam,że to zwyczajny tonik, nawilża trochę, nie widzę, żeby wygładzał, nie zauważyłam też,żeby łagodził, rozjaśniał i zapobiegał powstawaniu pryszczy tak jak pisała tu jedna z wizażanek, a to dziwne bo alantoinę i pantenol ma wysoko w składzie, a pryszcze po nim są z powodu obecności sorbitolu (który jest na drugim miejscu w składzie), przeczytałam o tym na stronie dr Różańskiego, niestety po fakcie. Do zalet mogę zaliczyć piękny kwiatowy zapach i cenę. Dla normalnych cer, myślę, że będzie dobry, natomiast odradzam tłustym i trądzikowym z powodu obecności sorbitolu.

Używam tego produktu od:miesiąc

Miłe zaskoczenie:)

Jakoś zawsze z daleka omijałam kosmetyki Urody. Sama nie wiem czemu, chyba dlatego, że wyglądają tak niepozornie:)
Po ten tonik sięgnęłam z czystej ciekawości i dlatego, że był w promocji. Nie bardzo wierzyłam, że jest on coś wart. Ale przeżyłam miłe zaskoczeniem. Tonik okazał się strzałem w dziesiątkę:)
Przyjemnie pachnie kwiatami. Jest delikatny dla cery, nie wysusza. Rano stanowi przyjemne orzeźwienie dla buzi co pomaga do końca się rozbudzić. Wieczorem natomiast jest ukojeniem dla podrażnionej przez klimatyzację cery. Tak jak producent obiecuje nawilża. Chociaż trudno mi to do końca pojąć jak tonik może nawilżać:D Na pewno nie powoduje dyskomfortu ściągnięcia skóry i chęci natychmiastowego posmarowania kremem. Jedynie do efektu wygładzenia mam pewne wątpliwości, bo nic takiego u siebie zaobserwowałam. Szkoda również, że butelka jest zakręcana a nie z klapką, ale to jest czepianie się szczególików.
Acha i tonik jest wyjątkowej pojemności 210ml, z czym nigdy wcześniej się nie spotkałam. Starczył mi na jakieś 2,5 miesiąca.
Podsumowując tonik godny polecenia i do tego tani.
Z pewnością jeszcze do niego wrócę. Ale teraz chcę sprawdzić jak się sprawuje jego brat z zieloną herbatą i wyciągiem z melisy.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca