Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne (kompleks alfa, i ?- hydroksykwasów)

skuteczny:)

Krem bardzo skutecznie przywraca równowagę skórze- dogłębnie nawilża, sprawia, że zmiany trądzikowe są mniejsze, szybciej się goją. Nie daje spektakularnych efektów, ale naprawdę warto wypróbować.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Doskonały!

Z trądzikiem zmagam się od ośmiu lat, z czego dwa ostatnie lata to walka z bliznami potrądzikowymi oraz drobnymi krostkami. Wypróbowałam naprawdę BARDZO wiele specyfików na trądzik, ale żaden nie był taki jak ten.

Zalety:
- działa - faktycznie trądziku jest mniej (juz po dwóch tygodniach widac OGROMNĄ różnicę)
- dobra konsystencja, przez co dobrze się rozprowadza
- wchłania się natychmiast
- nie piecze jak inne specyfiki tego rodzaju, nie wysusza skóry
- wydajny
-TANI, A DZIAŁA, co w przypadku specyfików na trądzik niezbyt często idzie w parze

Wady:
nie zaobserwowałam jak dotąd

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

dobry

podobnie jak inne kosmetyki z serii Iwostin Purritin ani nie poprawił wyglądu mojej skóry ani nie pogorszył. jest fajny, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję, ale nie poprawia stanu mojego trądziku, a głownie o to mi chodzi.

Używam tego produktu od: dawna

Nawilżacz

Kremidło nadaje się dla trądzikowców z przesuszoną skórą na złagodzenie tej ostatniej dolegliwości, bowiem:
- bardzo dobrze nawilża i koi podrażniania
- na pewno nie zmniejsza skłoności do zanieczyszczeń
- twarz sie po nim świeci - ale to można olać - w końcu krem na noc
- nieładnie pachnie
- drogi

Oddałam znajomej, która ma duże problemy z cerą oraz bardzo wrażliwą skórę. Jej służy. Mnie jednak nie, ocenę więc pozostawiam.

Używam tego produktu od: półtora roku?
Ilość zużytych opakowań: 1/2

uwielbiam :)

Nie spodziewałam się, że ten krem będzie aż tak dobry :) Używam go codziennie na noc i widzę bardzo duże zmiany. Początkowo był mały wysyp, ale potem z każdym dniem skóra wyglądała lepiej.

Przy dłuższym stosowaniu zaskórniki znikają a pory wyraźnie się wygładzają.

Moje małe KWC :)

Nie pomyślałabym...

Kupiłam ten krem od niechcenia. Używałam Normaderm Nuit Vichy. Byłam święcie przekonana, że jak kupię krem, który ma robić mniej więcej to samo, a jest dużo większy i 3 razy tańszy, to będzie działał dużo gorzej (jeśli w ogóle). Po jakimś czasie moje podejście się zmieniło. Cera jest dużo ładniejsza. Niespodzianki się zagoiły i pory skóry jakby mniej zanieczyszczone... Nie wiem czy nawilża, ale na pewno nie wysusza skóry (a to duży plus, bo miewam bardzo przesuszoną, mimo, że tłustą cerę). Zapach nie przypadł mi do gustu, wolę słodsze aromaty, ale to kwestia przyzwyczajenia. W pewnym momencie przestał mi przeszkadzać. Krem naprawdę godny polecenia!

Używam tego produktu od:mniej więcej miesiąc

hmmm...

Właściwie, to zasługuje na 3,5 gwiazdki. Słabo nawilża, ładnie pachnie (olejek z drzewa herbacianego), szybko się wchłania. Zmniejszył mój trądzik (albo trafił na czas mniejszego wysypu ;) ), ale nie poradził już sobie z rozszerzonymi i zapchanymi porami. Jednak ogólny stan mojej cery po regularnym stosowaniu go oceniam właśnie na 4, co w pewnym stopniu jest jego zasługą. Raczej na tak, w przypadku inwazji znów go kupię. Wydajny.Używam tego produktu od: 2 miesiące

hmm...

Sama nie wiem co o nim myśleć... Na pewno nie pogorszył stanu mojej cery, nie miałam żadnych wysyów ani objawów alergii. Z drugiej strony nie zauważyłam też jakiejś znaczącej poprawy. Skóra jest gładka i nawilżona, ale ja nie liczyłam na nawilżanie, a na walkę z zaskórnikami, które w dalszym ciągu czują się świetnie :(
On nawet nie zapobiega powstawaniu nowych, a używam go co noc. Bardziej liczyłam na moc zawartch w nich kwasów. To mój pierwszy krem z kwsami i miałam nadzieję, że poradzi sobie z moimi problemami z cerą... Niestety.
Krem ma dość paskudny zapach, lekką konsystencję i jest dość wydajny.
Reasumując: nie zadziałał zgodnie z opisem, ale też nie zaszkodził :)Używam tego produktu od:3 miesięcy

bardzo dobry

Kupiłam ten krem z polecenia kosmetyczki - dermatologa.
Mam cerę ostatnio tłustą ale i b. wrażliwą(czytaj podatną na uczulenia) w dodatku jeszcze naczynka...

Po miesiącu stosowania widzę wyraźną poprawę. Skóra mam gładką grudki zniknęły.. Jest coraz mniej zaskórniaków. Prawie zapomniałam co to wypryski..

Na dzień stosuje krem iwostinu na naczynka. Kuracja czyni cuda! ;)

Krem ma sporą pojemność i jest wydajny więc cena również przystępna..

Ps. dermatolog radził aby nie używać jednocześnie obu kremów z tej serii. Jeśli na noc zdecydujecie się na ten to nadzień coś mocniej nawilżającego i odwrotnie...

Używam tego produktu od:1 miesiąc

superr

Kupiłam ten krem zachecona opiniami na wizazu i nie żałuję, wczoraj kupiłam kolejne opakowanie. Ogólnie mój stan skóry uległ polepszeniu, szczególnie jeśli chodzi o pryszcze i krostki, bo z zaskórnikami i rozszeżonymi porami to jednak długo trzeba walczyć.
PLUS: jako jedyny kosmetyk na pryszcze nawilża skóre i nie powoduje odstających zasuszonych skórek.
Rano moja twarz jest tak nawilżona jakbym kładła się spać z maseczką na twarzy!!!

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam 2

Niekontrolowany wysyp

No i stało sie. Nastepny produkt z kwasami który zdemolował mi skórę. A zapowiadało się tak pięknie. Zostałam obdarzona sporą iloscią próbek pod wpływem których moja cudowna przemiana mnie tak zachwyciła że zdecydowałam sie zaryzykować z kwasami raz jeszcze. No i co? No i nic, albo jeszcze gorzej- wielki wysyp wszystkiego tego czego nie było widać już od dawna.
Skończył jako krem do pośladków, z czym sobie poradził w miarę, chociaż mam zastrzeżenia ale nie będę się rozpisywać o moim t.....
Jednym słowem próbki super, krem jako kupiony produkt syf. Dziwne ???Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1-no całe

Działa!

Zakup tego kremu był inwestycją całkowicie trafioną. Używam go od ponad miesiąca i muszę stwierdzić, że widać efekty! Pryszczy mam o wiele mniej, o wiele rzadziej wyskakują mi niechciane niespodzianki. Buzia stała się gładsza, koloryt cery widocznie się wyrównał.
Jedyny minus jest taki, że krem jest za mało treściwy jak na krem na noc, szybko się wchłania i po chwili nie czuć, że coś się nakładało na twarz. Ale to tylko taki mały minusik, który nie ma aż tak dużego znaczenia.
Na razie daję 4*, zobaczymy jak zużyję cały..
A to trochę potrwa, bo kremu nie trzeba dużo, jest bardzo wydajny:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca