Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Maseczka odpowiednia dla skóry tłustej lub mieszanej, błyszczącej się, z rozszerzonymi porami, wymagającej regularnego oczyszczania. Zawiera wyciąg z ogórka, glinkę i cynk, które oczyszczają skórę, co w połączeniu z działaniem rozgrzewającym uwalnia pory z zanieczyszczeń i wygładza nierówności skóry. Producent zapewnia, że po jej użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, nie błyszczy się, a pory są zwężone przez 7 dni. Maseczka znajduje się w saszetce podzielonej na dwie komory, starcza więc na dwa komfortowe użycia.

Skład: Glycerin, Kaolin, Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Cl 77891, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Montmorillonite, Propylene Glycol, Aqua, Salicylic Acid, Zinc PCA, Spiraea Ulmaria, Triclosan, Cucumis Sativus, Stearalkonium Hectorite, Tea-Lactate, Allantoin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Serine, Propylene Carbonate, Sodium Chloride, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglicyne, Niacinamide, Lactic Acid, Acrylates Copolymer, Alcohol Denat., Ci 77947, Cl 77007, Cl 42090, Zapach

Cena: 6,99 zł /: 2x6ml

SUPER!!!

A JA TAM WIEM SWOJE. KOSMETYKI Z TEJ SERII CHYBA SĄ STWORZONE DO MOJEJ TWARZY. UŻYWAM CAŁEJ SERII I EFEKT JEST BARDZO DOBRY. MASECZKA ROBI DOKŁADNIE TO CO OBIECUJE PRODUCENT- ROZGRZEWA, OCZYSZCZA I ŚCIAGA PORY. POZYTYWNIE SIĘ ZDZIWIŁAM. OCZYWISCIE NIE WSZYSTKO JEST TAKIE RÓŻOWE, BO NP. PORY ZAMIAST 7 DNI SĄ ŚCIĄGNIĘTE JEDEN, ALE ZA TO IDEALNIE - PRAWIE ICH NIE WIDAĆ, A MAM JE TROSZKĘ DUŻE. ROZGRZEWA BARDZO MAŁO I TO TEZ DOBRZE BO NIE CIERPIE TEGO UCZUCIA. KONSYSTENCJA I KOLOR CAŁKIEM FAJNE. A ZRESZTĄ DOŚĆ PISANIA. POLECAM KAŻDEMU I JUŻ. U MNIE SIĘ SPRAWDZA!! :)
ilość zużytych opakowań: PRZEDE MNĄ CZWARTE

dziala jak trzeba

Maseczka dobrze oczyszcza cere, choc bez rewelacji, spelnia jednak swoje zadanie. Lekko sie ja naklada, zmywa bez problemow, cera jest troche rozgrzana i zarozowiona, pory oczyszczone, nie jest to jednak czyszczenie glebokie, raczej lekki efekt. Generalnie OK.

taka sobie

Chyba nigdy nie miałam jeszcze maseczki oczyszczającej, która w pełni by mnie usatysfakcjonowała - i ta nie jest inna. Pory oczyszcza bardzo powierzchownie i raczej ich nie zamyka - to główny minus. Plusy są jednak dość liczne: maseczka nałożona na leciutko (ale naprawdę lekko) nawilżoną twarz przyjemnie rozgrzewa, rozprowadza się dobrze, zmywa bez zastrzeżeń pozostawiając zaróżowioną, zmatowiona skórę o wyrównanym kolorycie. U mnie po kilku minutach pojawia się lekkie poczucie ściągnięcia na policzkach (które mam suche; reszta twarzy - czyli część tłusta - jest zupełnie w porządku), łatwo znikające pod wpływem kremu (niestety znika wtedy także mat :) ). Ogólnie: podoba mi się, bo jest łagodna, ładnie pachnie, ma sympatyczny kolor, nie ma alkoholu na głównym miejscu w składzie, zostawia ładną, niezmęczoną twarz.

fajooowa

Kupiłam booo zaleciła mi ją pani w drogerii i powiem szczerze ze jest bardzo fajna,łatwa w użyciu,niebieska "smerfetka", łagodnie pachnie i naprawdę rozgrzewa po zmyciu jej jeszcze czułam efekt rozgrzewania.Kupie jeszcze do kompletu żel do Twarzy i krem z tej samej serii ponoć nowość.Polecam maseczkę cera jest po niej delikatna, świeża i gładka :)))

ok :)

Średnio rozgrzewa, średnio oczyszcza, ale przed większym wyjściem jest idealna :) odświeża cerę i sprawia, że jest ona matowa przez dłuższy czas:) Żadna rewelacja, ale "na raz w sam raz" ;)

ilość zużytych opakowań: 2

Niezła...

ale tylko wtedy, gdy potrzebne jest raczej odświeżenie niż głębokie oczyszczenie, bo tego ta maseczka nie jest w stanie zrobić. Nałożona na lekko wilgotną twarz leciutko rozgrzewa. Ładnie pachnie, ma fajny kolor (można straszyć ludzi - błękit na twarzy robi piorunujące wrażenie ;) ). Efekt oczyszczenia nie jest spektakularny, ale sądzę, że to ze względu na jej łagodność. Cera wygląda świeżo i ma ładny koloryt. Zwężenia porów ani ich oczyszczenia nie zaobserwowałam. Polecam jako maseczkę odświeżającą, jeżeli ktoś oczekuje solidnego oczyszczenia raczej się zawiedzie.

czy ja wiem..

przeciętna maseczka. Pachnie delikatnie i ładnie, łatwo się aplikuje i starcza na kilka aplikacji. Efektu rozgrzewającego jakoś się jednak nie doczekałam, no a obiecywany efekt zwężenia porów jest minimalny. Plus za ładne zaróżowienie skóry po jej użyciu i ogólny efekt odświeżenia.