Collistar, Talasso Scrub Anti-Acqua (Drenujący peeling solno-cukrowy do ciała)

Collistar, Talasso Scrub Anti-Acqua (Drenujący peeling solno-cukrowy do ciała)

Peeling, który w zaciszu domowej łazienki zapewnia magiczną atmosferę rodem z tureckiej łaźni hammam. Koktajl soli morskich, cukru trzcinowego, olejków esencjonalnych i przypraw gwarantuje wyjątkowo przyjemne przeżycie wykorzystujące zalety talassoterapii i aromaterapii. Mieszanka roślinnych ekstraktów pobudza drenaż i ma działanie lipolityczne. Efekt? Niesamowicie wygładzona i skutecznie wzmocniona skóra, zmniejszone obrzęki, sylwetka wymodelowana oraz wrażenie lekkości i uczucie dobrego samopoczucia gwarantowane.

w słoiku
peeling cukrowy, peeling solny
zapachowa

drogi średniak

Piling ma dobre recenzje w necie, ale mnie nie zachwycił. Jest za drogi, lecz nawet w tańszej wersji - i tak nie byłby ponownie kupiony :) Lata doświadczeń nauczyły mnie, ze nie jest to kosmetyk wymagający dużych nakładów.
Scruby do ciała - solidne, cukrowe lub solne - stosuje raz w tygodniu, razem z rękawica Kesha dla poprawy efektu.
Drogi absurdalnie, jak na mieszaninę cukru, soli i olejków. Zapach specyficzny, apteczny, cos jak syrop na kaszel - nie podoba mi się. Słoik jest zabezpieczony folia, ale brakuje dodatkowej nakładki - po otwarciu olejki maja tendencje do wylewania się mimo szczelnego zakręcenia słoika, a zapach przenika torbe...Zdecydowanie do trzymania w jednym miejscu, nie noszenia na basen - co jest dla mnie spora wadą ;)
Postać - trochę sypka, ze stojącymi olejkami. Z rękawicy, mimo mieszania - trochę się osypuje, czyli albo mam spore straty, albo go zbieram z posadzki. Sciera dobrze ( ale z rękawicą wiekszosć dobrze ściera), dobrze się spłukuje, zostawia lekki, przyjemny film. Nie podrażnia. Wrażenia jego stosowania sa pozytywne, lecz osypywanie, przeciekanie, zapach i cena - jak dla mnie go dyskwalifikują. Wole kupic równie dobrze scierający scrub Fennela o rozkosznym zapachu..

Używam tego produktu od: ponad miesiąc