Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie - Krem na noc z aktywną soją

Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie - Krem na noc z aktywną soją

Nawilżajacy krem na noc, który zaczyna działać natychmiast po aplikacji, odżywiając skórę przez całą noc. Nawilża i odżywia skórę, przynosząc dlugotrwale uczucie komfortu, przywraca gładkość i miękkość, która trwa nawet po przebudzeniu. Bogaty krem, który doskonale się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości. Polecany dla skóry suchej i wrażliwej powyżej 25 r. Aktywne składniki to : Aktywna soja (nawilża, zmniejsza przebarwienia, rozjaśnia cerę), Witamina E i C (chroni skórę przed starzeniem i uszkodzeniem), Prowitamina B5 (łagodzi).

Cena: ok. 30 zł / 50 ml

badzo dobry

Najlepszy krem na noc jaki miałam.
Jest dość gesty ale mimo tego bardzo dobrze się rozprowadza a jeszcze lepiej wchłania, nie pozostawiając żadnej tłustej warstewki.
Rano skóra jst jeszcze chłodna, bardzo dobrze nawilżona i odżywiona.
Polecam ten kremik !!!

Lubię :-)

Nie jest to może kosmetyk stulecia, ale ja go lubię. Stosuję co kilka dni na noc, kiedy czuję potrzebę nałożenia na twarz "torturowaną" kwasami i peelingami czegoś neutralnego i łagodnego. Krem jest trochę tłusty, ale nie zatyka porów. Przyjemny zapach.

super!

Bardzo dobry krem. Gęsty, ale dobrze się rozprowadza. Szybko wsiąka nie pozostawiając tłustej warstwy. Czuje się, jak skóra go chłonie. Rysy twarzy momentalnie wygładzają się, a cera nabiera zdrowego wyglądu. Rano jest wypoczęta i dobrze nawilżona.
Rewelacja dla zmęczonych i przesuszonych cer.

swietny

Uzywalam go cala zime i czesciowo wiosna, dopoki sie nie skonczyl. Od pierwszego uzycia ukoil moja przesuszona, przewrazliwiona (od mrozu i kaloryferow) skore. Ladnie pachnie, doskonale sie rozsmarowuje na twarzy (z poslizgiem). Nie wchlania sie co prawdy (tzn.wchlania ale pozostaje "cos" na buzi), poniewaz nawet rano buzka sie lekko lepi, ale dla mnie to jest na plus bo przynajmiej mam pewnosc, ze krem dziala przez cala noc bardzo intensywnie. Rano buzka wypoczeta, promienna. Po tak dluzszym czasie zauwazylam faktycznie lekkie rozjasnienie cery. Cera jest o niebo w lepszej kondycji. Nie uczula i jest wydajny (uzywalam go co noc).