Miss Sporty, Sheer Shine Lipstick

Miss Sporty, Sheer Shine Lipstick

Delikatna, lekka szminka, pozostawia delikatną powłoczkę koloru i pobłyskujące drobinki, dobrze nawilża, w ładnych kolorach, pachnie melonem, ma kolorowe zabawne opakowanie w kolorze fuksji, raczej na co dzień.

nie wierzylam ....;)

szczerze powiedziawszy wtapilam dosc mocno w ta pomadeczke,ale skuszona pozytywnymi recenzjami wybralam sie do rossmana zeby tylko powachac...:>
taaa,tylko.
oczywiscie musialam ja kupic przez ten boski zapach,pomazalam sie po lapce,znalazlam sliczny,naturalny kolorek(050)
szmineczka przypomina mi odzywcza szminke nablyszczajaca z avonu,tylko tyle ze jest tansza i ma inny zapach,i brzydsze opakowanie ale rownie dobrze nawilza.jednym slowem-warto ja miec,bo jak na miss sporty to super produkt.

jak balsam do ust

bardzo dobrze nawilża, chyba najlepiej ze szminek, jakie miałam okazję używać :) daje bardzo delikatny efekt, przejrzysty, "mokry", drobinki to nie jakiś brokat, tylko raczej delikatna poświata. Bardzo udany produkt, ładnie pachnie, wypada tylko polecić! Mam nadzieję, że jej za szybko nie wycofają!

very good:)

Cudna!!! Swietna konsystencja - az ciezko sie oprzec:) Zdziwilam sie jak dobrze nawliza usta - moglaby byc wspanialym zastepstwem dla pomadek ochronnych na zime:) Troche przypomina Sheer Temptamtion Rimmela, szczegolnie zapachem, ale to wlasnie zaleta, bo za tak niska cene mozna miec dobrej jakosci szminke:D Szkoda tylko ze jest tak malo kolorow i wydano ja sezonowo(chyba). Za to jedna gwiazdka w dol...

ten zapch

Moze konsystencji nie maj przeswietnej ale ujda, w gruncie rzeczy ładnie wygladaja na ustach, cztery gwiazdki daje za cene bo jest po prostu smiesznai za zapach bo jest po prostu przesliczny