Bebe (Young Care), Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana` (stara wersja))

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Ojjj lubię...

Bardzo porządna z niej pomadka.Chyba lepsza od klasycznej bebe, bo mam wrażenie że ciut twardsza, a przez to bardziej wydajna i lepiej się "trzyma kupy".Usta są miękkie, dobrze nawilżone.Nie lepi się i nie jest mocno wyczuwalna, rozpościera się taką delikatną powłoką.:) Jednocześnie usta mają taki delikatny różowawy blask.
Na szczęście nie barwi idiotycznie ust na świński róż, tak jak jej odpowiedniczka nivea, ani nie pachnie różami(nie lubię tego zapachu).Właściwości pielęgnacyjne na bardzo wysokim poziomie, cena niska, zapach ładny- nie mam pytań. :D

Zwyczajna

O ile oryginalna pomadke Bebe po prostu uwielbiam, o tyle dla istnienia tej nie znajduje uzasadnienia: nie barwi ust na rozowo ( jakis delikatny roz by sie moze przydal- to przeciez obiecuje producent), pachnie przyjemnie, ale tak... zwyczajnie! Owszem, pielegnuje dobrze, tylko po co ten kolor, skoro jest juz swietna Bebe oryginalna?

bardzo fajna

Wydajna, ładny zapach, niezbyt droga, no i nie jest jak kawałek świecy przy próbie użycia. Usta są długo miękkie i nawilżone. Dobra na zimę.
Czegóż wiecej chcieć ;-)...

*****

Najlepsza pomadka ochronna, jaką miałam. Ładne opakowanie, bardzo dobrze nawilża, chroni, pięknie pachnie, delikatnie barwi usta. Jest miękka, dobrze się nakłada na usta. Naprawdę bardzo dobra. Nie znalazłam lepszej dlatego pięć gwiazdek. Jest doskonała... więc mogę przymknąć oko na jej wydajność.

Ilość zużytych opakowań: bardzo, bardzo dużo :) i będzie ich jeszcze więcej

Mój skarb!

Jest to najlepsza pomadka ochronna z jaką miałam do czynienia. Pięknie pachnie ( jakby waniliowo), nie jest twarda, łatwo się rozprowadza i pozostawia na ustach delikatny, jasnoróżowy, nieklejący się film. Jestem od niej uzależniona, wg mnie jest o wiele lepsza od pomadek Nivea. Polecam!

fajna

bardzo dobrze nawilza i ogolnie jets bardzo dobra , ładnie pachnie jest wydajana , konsystencja przypomina nivee med,w kazdym razie polecam

może być

Nie jestem tą pomadką zachwycona ale może być, ma trochę zalet, może nawet kupię ponownie.
Nawilża ładnie, natłuszcza rozprowadza się bez zarzutu. Ma zapach mdły waniliowo- różany. Latwo się rozgrzewa i roztapia. Ma przystępną cenę i ładne opakowanie. Ogólnie średnia.

ilość zużytych opakowań:1