Ziaja, Aquina, Aromaterapia Energia, Żel pod prysznic

Ziaja, Aquina, Aromaterapia Energia, Żel pod prysznic

Aromaterapia - to linia, której działanie oparto na naturalnych olejkach eterycznych, które posiadają wyjątkowy wpływ na nasze samopoczucie.
W pomarańczowej Aquina Energia zarówno w żelu jak i peelingu znajdziemy olejek z owocu pomarańczy, który dodaje energii, orzeźwia i wzmacnia naturalną witalność.
Zapach świeżych, soczystych pomarańczy dodaje życiowej energii. Wyraźnie orzeźwia i stymuluje wzmacniając naturalną witalność. Intensywnie nawilża skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody. Doskonale pielęgnuje i skutecznie wygładza naskórek. Tworzy delikatną, aksamitną pianę, która uprzyjemnia kąpiel. Działa łagodnie na skórę i nie powoduje podrażnień
Substancje aktywne:
olejek eteryczny, prowitamina B5 (D-panthenol), gliceryna, naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Super zapach

Bardzo lubię firmę Ziaja i te żele też.Nie rozumiem moich poprzedniczek,które narzekają,że żel szybko się kończy,ja tego nie zauważyłam.Niezły zapach i cena 3 zł :D to naprawdę wielkieeeeeeeee plusy.

Przyjemny zapach i niska cena to jedyne plusy.
Nie pieni tylko marze się i w związku z tym (?) ciężko go spłukać z ciała. Dość szybko znika - 2 tygodnie. Więcej go nie kupię.

Używam tego kosmetyku: 2 tyg./ ilość zużytychopakowań: ... 1 i ostatnie

Żel zamknięto w charakterystycznej Ziajowskiej buteleczce, która ani nie jest ładna, ani poręczna. Ma on bardzo wodnistą konsystencję, wręcz przelewa się przez palce, roznosząc dookoła miły zapach owoców, głównie cytrusów (mam nieodparte wrażenie, że zapach ten jest bardzo zbliżony do zapachu serii antycellulitowej Ziaji).
Żel nie pieni się, spływa z ciała. Po użyciu nie towarzyszy mi uczucie odświeżenia, czy jakiegokolwiek komfortu po świeżo wziętej kąpieli. Ba, wysusza ciało, ściąga skórę i ukojenia doznaję dopiero po zaaplikowaniu potężnej dawki balsamu.
Nie jestem wymagająca, ale ten kosmetyk jest wielkim nieporozumieniem. Co z tego, że cena jest niska, jak jego wydajność i jakość wołają o pomstę do Nieba ;)

raczej nie

Tani żel, ma bardzo ładny, mocno owocowy zapach. W użyciu jest dziwny: wkoło rozchodzi się ładny zapach, który jednak szybko potem znika. Nie pieni sie prawie wcale, mam wrażenie, że nie myje dobrze. Jest mało wydajny. Skóra jest po nim taka zwykła, ot taki sobie żelik.
Moim zdaniem to energii to on nie dodaje...

ilość zużytych opakowań: 1

słaby

Zapach ma ten sam co seria na cellulit, przyjemny.Jednak sam żel jest zbyt rzadki moim zdaniem, kiepsko się pieni.Nie mam po umyciu uczucia świeżości i czystości.Jest trochę nijaki.Nie podrażnia mi skóry, ale też nie jest dla niej żadnym ukojeniem-nie jest tak gładka, ani tak miękka jak po innych żelach.Przez to wszystko nie jest wydajny, no i nie działa niestety w żaden sposób zbawiennie na moją skórę.Krzywdy nie robi, ale w zasadzie to w ogóle nie robi niczego specjalnego.:)

mi sie spodobał :)

uważam że ma rewelacyjny zapach. słodki i zupełnie nieprzeciętny jak na płyny pod prysznic. sam płyn jest "śliski" co jest przydatne jezeli do golenia nóg nie uzywa sie pianek. i tyle jego zalet. nie wiem czy ma własciwosci pielęgnujace...tu nie zauważyłam efektów...ale zapach rewelacyjny za to gwiazdka :-)

Jest średni ( wykreśliłabym w tym przypadku zwrot ,, raczej nie polecam '' ) nie okazał się dla mnie dobry , po prostu średni czyli taki sobie . Pieni się słabo , jest śliski i kisielowaty . Pachnie słodkimi pomarańczami ( tak słodko i mdło pachną przeleżałe pomarańcze , a nie świeże ) . I przez to mam uczucie niedomycia . Nie czuję się świeżo po zastosowaniu tego żelu . W moim przypadku okazał się niewydajny - przez to , że słabo się pienił wylewałam go za każdym razem zbyt dużo .

w sumie ok

Bardzo lubię cytrusowe kosmetyki, ale po tym spodziewałam się troszkę czegoś innego. jak słusznie zauwazyła poprzedniczka żel ten pachnie jak seria antycellulitowa, której zapach już mi się znudził. Żel ogólnie ma rzadką konsystencję, ale dobrze rozprowadza się na skórze i fajnie się pieni :) Pozatym tani, w promocni 3,5zł. Można spróbować.

Nic ciekawego

Ot taki sobie przecietny zel pod prysznic. Pachnie ladnie, ale identycznie jak seria antycellulit. Ziaji, czyli nic nowego. Ma troche za rzadka konsystencje, przelewa sie przez palce. Z kolei na skorze robi sie dziwnie galaretowaty (jak zel do wlosow), trudno sie rozprowadza, a jak juz sie rozprowadzi, to slizga sie po skorze, co uniemozliwia dokladne oczyszczenie. Potwornie wysusza!!!
Probki zuzylam, ale normalnego opakowania nigdy sobie nie kupie :(

Nigdy więcej!

A mnie sie nie podoba.Ladnie pachnie ale nic poza tym.Wcale sie nie pieni,malo wydajny i ma nieprzyjemna konsystencje lepiacej galaretki.Okropnosc!

żel ślicznie pachnie :) poza pomarańczką jest jeszcze wyraźna nuta mandarynki
niestety słabo nawilża, i nie najlepiej się pieni, zostawia raczej taką śliską żelową powłoczkę, nie pianę
jednym słowem przeciętniaczek
ilość zużytych opakowań: trzy próbki, nie zanosi się na całą buteleczkę

super!

W zasadzie wad się nie dopatrzyłam, dlatego daję 5 * Pachnie pomarańczowo - dla mnie bardzo ładnie. Nazwa adekwatna - żel dodaje swoim zapachem energii. Konsystencja taka jak powinna być, butelka poręczna. Wydajny.