Avon, Color Trend, Fresh Face Oil-free Foundation (Odświeżony podkład do twarzy) (stara wersja)

Przeznaczony jest do cery tłustej i mieszanej. Jest bardzo lekki i stapia się z kolorem skóry. Tuszuje drobne niedoskonałości. Delikatnie ściąga i idealnie matuje cerę na kilka godzin. Nie zatyka porów. Dobrze się rozprowadza. Posiada bardzo ciekawe opakowanie, w sam raz dla nastoletniej dziewczyny.

nigdy więcej!

Kolejny raz potwierdza się fakt, iż firma Avon nie jest tak doskonała...Wypróbowałam ten podkład tylko raz i przysięgłam sobie "nigdy więcej!".Ale szukajcie a znajdziecie...Zamówiłam więc podkład Rozświetlająco-Antystresowy i po wielkich trudach dobrania koloru (i z żalu dla konsultantki)wybrałam kolor Warm Beige. Jednak co się okazuje- wszytkie podkłady tej firmy pozostawiają dużo do życzenia. Raz, że dobrać kolor to droga przez katusze, dwa - to co drukują w katalogu bardzo odbiega od rzeczywistości a w dodatku mimo, iż produkt jest w katalogu (i to najczęściej w promocji, to nie jest on teraz dostępny...

czy to podkład?

Rany, takiego badziewia dawno nie widziałam. Całe szczęście nie dokonałam zakupu, tylko sprawdzałam od koleżanki, która próbowała mnie przekonać, że koszmary są wśród nas;-) <BR>Beznadziejnie się rozprowadza, wałkuje, jest zbyt tłusty, twarz błyszczy się niemiłosiernie, czuć go bardzo na twarzy, kolory są tragiczne,wszystkie za ciemne, a w dodatku podkład mocno ciemnieje z czasem. Brudzi wszystko naookoło po dotnknięciu.<BR>Trzymajcie się z daleka!!!

gęsty, ciemny, taki sobie

Dobry tylko na zimę w góry, żeby jego gruba warstwa chroniła bużkę... Ale tak serio - gęsty i trudny do rozsmarowania, ciemny, w zagłębieniach skóry (np. koło nosa) po kilkunastu minutach zbiera się gruba warstwa. Ale jak na swoją cenę, to całkiem, całkiem... Może rzeczywiście do innej cery, bo ja mam normalną.

Oceniam na 1.00

Niestety problem polega na tym że po pierwsze w ogóle nie mogłam go nałożyć na twarz bo się okropnie wałkuje, nie mówiąc już o tym że zamiast najjaśniejszego koloru jaki wybrałam dostałam najciemniejszy, to kiedy mi się już udało moja twarz miała plamy i jeden wielki połysk.

Oceniam na 1.00

Mialam okazje przetestowac go na swojej buzi i skutecznie zniechcecil mnie do innych podkladow Avonu. Kolor najjasniejszy wcale nie jest jasny, dla mnie byl duzo za ciemny, cera po godzinie zaczyna sie blyszczec. Najgorsze jest to, ze tworzy na twarzy maske. Szczerze odradzam.

Oceniam na 2.00

Uczucie sciagniecia jest przez chwile a cera po godzinie blyszczy sie niemilosiernie:(