Avon, Clearskin, Blemish Stick/Tinted (Korektor antybakteryjny) (stara wersja)

Avon, Clearskin, Blemish Stick/Tinted (Korektor antybakteryjny) (stara wersja)

Kupiłam ten kosmetyk w promocji i powiem szczerze jest bardzo dobry. Kryje "pryszcze" idealnie, a także pomaga je zwalczać, jak i zapobiega ich powstawaniu. Szkoda tylko że występuje w jednym odcieniu, dla mnie troche za ciemnym. Ale i tak polecam.

ok-ale kolorek...

Własciwie to mi pasuje-wydajny, mam 2 opakowanie. Tylko ten kolor... O ile mi wiadomo kiedys były 2 różne-teraz został ten ciemniejsz-i to jest minus.

kiepścioch

Za ciemny - to, jak widzę, wszyscy piszą. I racja. Widać go bardzo, a poza tym, o ile sobie przypominam (bo miałam go jakieś no... 2 lata temu chyba), działania antybakteryjnego i leczniczego nie wykazywał. Wyrzuciłam go.No i to nie jest ten preparat ze zdjęcia.

polecam

osobiście jestem z niego zadowolona. Kolor mi jak najbardziej odpowiada, ładnie kryje i starcza na bardzo długo.

nie dla mnie

Mi absolutnie nie odpowiada, widać go na twarzy, nie da sie go nałożyć cienką warstwą i ma beznadziejny kolor, dodatkowo nie działa leczniczo. Nigdy więcej.

ok

A mnie pasuje. Dobrze przyspiesza znikanie drobnych niedociągnieć na mojej twarzy. Mój facet każe sobie go zamawiać też dla siebie i jest zadowowlony nawet bardziej niz ja....

niekoniecznie

Jako korektor - taki sobie, mazia sie i odznacza na buzi. Smaruję i smaruję wypryski bez sepcjalnego efektu.<BR>Działania wysuszjącego i leczącego nie zauważyłam.<BR>W promocji - atrakcyjna cena, ale ponownie już nie kupię.

całkiem niezły

Może nie jest to najlepszy korektor maskujący, ale za to doskonale osusza wypryski. Tylko ten kolor - strasznie ciemny... :( Troche trudno się rozprowadza, ale przy pomocy pędzelka jest ok!

fajny

Dla mnie idealny - odcień można delikatnie rozjaśnić później pudrem czy podkładem, działanie antybakteryjne ma, nakładam go pędzelkiem - jak poleciła mi kosmetyczka (nie tylko jeśli chodzi o ten korektor, ale wszystkie inne też) i nie narzekam.

Okropieństwo!

Ostrzegam! Nie kupujcie go nawet za grosze! Gorszego po prostu nie widziałam. Jest ciemny, nie można go rozprowadzić, bo zbija się w grudy i kruszy. Horror!

Oceniam na 1.00

Jest naprawde straszny! Ma bardzo ciemny odcien (nie ma innego do wybory), zle sie rozprowadza, jest za gesty, klei sie... Zapach kojarzy mi sie z apteka. Zdecydowanie odradzam.

Oceniam na 1.00

Jedno słowo: beznadziejny! (Kolor nie pasuje do żadnego podkładu, w ogóle niczego nie kryje. A działanie antybakteryjne -zapomnij)