Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający na dzień DUO-C

Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający na dzień DUO-C

Krem DUO-C łączy w sobie unikalną kompozycję składników nawilżających i podwójną dawkę witaminy C.
Podstawa skuteczności:
- podwójna witamina C - unikalny system aplikacji zapewnia jej wyjątkowo skuteczne działanie antyrodnikowe na skórę; pierwsza postać działa bezpośrednio po aplikacji, druga zamknięta w mikrokapsułkach, działa dłużej i skuteczniej w głębszych arstwach naskórka,
- Glucam - powoduje rehydratację; doskonale wiąże i trwale utrzymuje wodę w naskórku, przywracając skórze utraconą jędrność i elastyczność,
- witamina E - wbudowuje się w lipidy naskórka i tam pełni funkcje naturalnego czynnika przeciwrodnikowego,
- alantoina - działa łagodząco i kojąco.
Idealna formuła dla cery delikatnej, wrażliwej i przesuszonej, w codziennej pielęgnacji. Krem doskonały również pod makÄłaż.

Świetny:)

Jako, że moja cera ostatnio zrobiła się przesuszona i dokucza jej nadmierna wrażliwość, nabyłam w drogerii ten oto krem z nadzieją, że pozwoli mi ją nawilzyć i ukoić. Nie zawiodłam się. Krem ma lekką, budyniową konsystencję, dobrze się wchłania i nie pachnie. Buzia w mgnieniu oka robi się miękka, świetnie nawilżona, wyraźnie czuję też jak jest ukojona i złagodzona. Kosmetyk wygładza twarz, nadaje jej ładny koloryt ( to chyba zasługa wit C). Podoba mi się również opakowanie- jasnozielony, efektowny słoiczek. Duży plus za niską cenę.

Używam tego produktu od:miesiąca

nie dziękuję!!

Kupiłam go już kawałek temu zachęcona tą witaminą C, ale jak ja się zawiodłam! Dla mojej bardzo suchej skóry nie robił nic, nawet nie był w stanie jej nawilżyć w okresie letnim i ogólnie to na prawdę nie pasował do mojej skóry, robiła się jakaś dziwna po nim w dotyku, choć nie mogę powiedzieć, żeby ją podrażniał, ale też i nie łagodził!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

dobry :)

Kupiłam go ze względu na zawartość witaminy C (ale teraz wiem,że jest jej w tym kremie tyle co kot napłakał za to minus gwiazdka) i dość dobry,niezapychający skład.Krem ma lekką konsystencję,szybko się wchłania,dość dobrze nawilża moją pzresuszoną po kwasach cerę. Gwiazdkę odejmuję za filtr spf5, który przed niczym nie chroni i jest moim zdaniem dodany do kremu zupełnie niepotrzebnie.
EDIT: Kto oddaje i zabiera....Zabrałam gwiazdkę,ale chcę ją oddać za to jak doskonale nawilża i koi moją skórę bo peelingach migdałowych,które ostatnio stosowałam:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

oj, nie dla mnie...

Do suchej skóry nie polecam. Prawie wcale nie nawilża.Skóra po 30 minutach jest niemal tak samo sucha jak przed nałożeniem kremu. I robi się jakaś taka szorstka. Stoi na półce ponad pół roku i jakoś nie mogę skończyć pierwzego słoiczka.
Być może byłby odpowiedni do cery mieszanej, bo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ale ja kupiłam go ze względu na "intensywne" nawilżanie, więc zupełnie nie spełnił moich oczekiwań.

Używam tego produktu od: przestałam używać
Ilość zużytych opakowań: niecełe pół

boski kremik na lato :)

Kremik jest leciutki, ale doskonale wchłania się, wspaniale nawilża i wygładza cerę. Mam cerę naczynkową i widzę, że kremik wpłynął też pozytywnie na moje rumieńce. Dodatkowym wielkim plusem jest brak zapachu, który doceniam nie tylko ja, ale i mój mąż, który zawsze narzekał, że dusi go zapach kremów. Raczej na zimę za lekki, ale teraz w okresie letnim dla mnie bomba! :). Ideał! A do tego za tak niską cenę. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

piękna cera!

Mógłby lepiej odżywiać. Mógłby zwalczać suche skórki. Mógłby po nocy być jeszcze wyczuwalny na twarzy.

Nie robi tego wszystkiego ale... Moja buzia po nim jest po prostu piękna :) Nie pojawiają się żadne zmiany, naczynka stają się mniej widoczne, buzia jest wypoczęta, nawilżona i szczęśliwa.

Nie pachnie prawie wcale, a do duży sukces wśród wanilii miodu i mleka dominujących na półkach kremów nawilzających... Jest wydajny, super się rozsmarowywuje, doskonale nadłada się na niego podkład.

Jest to dla mnie zdecydowanie najlepszy krem jakiego używałam i będę mu wierna. Jendak dodam od razu, że faktycznie nie jest to krem odżywczy. Nie likwiduje suchych skórek i nie zostawia ochronnej "kołderki" na buzi. Jednak w moim przypadku efekt jest zachwycający. Idealny krem na wiosne lato i jesień. Zima się będziemy martwić ;)

Uptade: Zlikwidował suche skórki!!! Używam już 4 opakowanie a po skórkach ani śladu, znakomicie nawilżył spieczoną słońcem skórę twarzy - żadnego paskudnego łuszczenia się. Kooocham go :)

Update2: Zabieram gwiazdkę, zdradzony z kremami aptecznymi okazał się troszkę za słabym nawilżaczem

Jest ok...

Nie podrażnia,ładnie nawilża oraz dość szybko wchłania a co najważniejsze nie świeci się!!! Jest to naprawde rzadkie połączenie tych cech w jednym produkcie. Odnoszę jednak wrażenie,że stosowanie go na naprawdę suchą skórę to nie jest dobry pomysł.Sprawdza się znakomicie dla cer normalnych.Choć nie jestem mu wierna,nadal szukam ideału,produkt ten wspominam naprawdę miło. Niska cena oraz ogolna dostępność zachęca do tego aby był kremikiem awaryjnym,jak droższe mazidła okażą się niewypałem.

Zdecydowanie NIE!

Jestem posiadaczem skóry suchej, wrażliwej, naczyniowej, w zwiazku z tym dość wazne sa dla mnie informacje o tym, czy krem nie zafunduje mi uczulenia, zwlaszcza przy kremach z witamina C, którą nie w każdej postaci skóra naczyniowa znosi dobrze.
Ten krem to koszmar! W skrócie ujmując: podrażniona, zaczerwieniona, szczypiąca skóra, nawilżenia brak, suche placki od kompletnego braku natłuszczenia i oczy szczypiące nie do zniesienia od jakiegoś cudownego składnika tego kremu.Leczenie po użyciu przez 3 dni trwalo 5 dni. Nie, zdecydowanie nie jest to krem dla skóry suchej, a już na pewno nei dla skóry wrażliwej i nadreaktywnej. Myslę, że uczuli wielu ludzi o podobnej do mojej skórze.

Intensywnie raczej nie...

Szukałam kremu bardzo dobrze nawilżającego, pod wpływem tylu pozytwnych opinii kupiłam ten kremik... Generalnie jestem z niego zadowolona ma miła, lekką konsystencje, szybko sie wchłania, mam po nim ładną cerę. Muszę jednak dopisać się do innych opinii, że generalnie nieźle nawilża, ale napewno nie jest to obiecane przez producenta INTENSYWNE nawilżanie. Oprócz tego niestety nie mam się do czego przyczepić, ale KWC według mnie napewno to nie jest. Czegoś mi w nim brakuje... napewno mógłby nawilżać lepiej. Myślę, że na lato do niego wrócę, a na razie bedę szukać czegoś jeszcze lepszego...

świetny!

Krem jest lekki i w konsystencji jakby mleczno-zelowy, ale nawilza wyraznie (z tym ze nie mam specjalnie przesuszonej cery). Czuje tez jego dzialanie wygladzajace, rowniez pod oczami - jest na tyle lagodny, ze nie boje sie go tam uzywac. Bardzo dobrze dziala na szyje. Jest delikatny, wchlania sie bardzo dobrze i szybko, pozostawiajac gladka warstewke - nie uzywam podkladu, ale korektor i puder rozprowadzaja sie na niej bardzo dobrze.

Bardzo odpowiada mi lagodne i jakby kojace, a jednoczesnie skuteczne dzialanie tegop kremu. Nie jest perfumowany, ma jedynie ledwo wyczuwalny zapach "kosmetyczny". To dobrze, bo nie lubie ani smrodkow, ani zupelnie "sterylnych" kosmetykow :-)

Edytuje ocene - dodaje piata gwiazdke po zuzyciu drugiego pudelka, kupuje trzecie. Krem jest swietny, pozostawia cere nawilzona, mieciutka i gladka, w najmniejszym stopniu nie podraznia. Super.

naprawdę przyzwoity krem

Przyzwoity krem nawilżający, raczej na dzień niż na noc (bo za lekki). Dla mojej mieszanej cery w sam raz.
Sprawdza się dobrze jako podkład pod makijaż - nic się nie wałkuje.
Nie ma żadnego specyficznego zapachu oprócz lekkiego "kosmetycznego".
Ładny, półprzejrzysty, plastikowy słoik.

Minus: brak informacji o filtrach (pewnie ich nie ma) - ja osobiście dodaję do niego jeszcze filtr +60.

polubiłam go

Fajny był ten krem. Dobrze nawilżał, nie zatykał porów. Skóra mięciutka i gladka - naprawde podziałał. Używalam go tylko na dzień, na noc inny. Szkoda, ze nie ma bardziej odżywczego odpowiednika na noc z tej serii - przydało by się. Na dzień jest bardzo dobry.