Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Tonik nawilżająco - łagodzący (stara wersja)

Tonik polecany do odświeżania zmęczonej cery w ciągu dnia lub do zakończenia demakijażu.
Dzięki zawartości alantoiny i D-panthenolu tonik skutecznie łagodzi podrażnienia. Arnika wzmacnia ukrwienie skóry i działa łagodząco. Preparat bardzo dobrze wchłania się i nawilża naskórek. Utrzymuje prawidłowe pH skóry.

badziew

hm spoedziewałam sie ze ten tonik bedzie ukojeniem po ziaji niefrotunnie poleceonej mi przez kolezanki ale niestety sta l sie kolejnym powodem moich nieszczesc
tak naprawde nie wie na co dziala
nie nawilza nie oczyszcza lagodzi?haha smieszne

dla wrażliwców??

Na pewno nie! Nie mam wrażliwej cery, ani znaczncy hpodrażnień skóry,potrzebowałam czegoś łagodnego do przemywania twarzy, a tu taka niespodzianka. Po aplikacji szczypie ;( ! Do tej pory nawet alkoholowe toniki mnie nie ruszały...
Po ustąpieniu tego niemiłego wrażenia skóra jest miękka, ale też lekko sciągnieta, czego nie cierpię.
W każdym razie tonik nie dla mnie.

nawilża, ale nie łagodzi

Nareszcie przekonałam sie, że tonik może nawilżać, a nie tylko zwilżać skórę. Faktycznie cera robi się po nim miękka i nie woła o krem (co nie znaczy, oczywiście, że można go sobie odpuścić). Nie podrażnia oczu, ale z jego łagodzącym działaniem jest już gorzej, co przetestowałam na nosie obszczypanym katarem. Może niespecjalnie wydajny, ale za to niedrogi.

Dobry, niepodrazniajacy, delikatny dla skóry tonik. Dobrze nawilża, pomógł mojej skórze, gdy zaczełam miec problemy z suchymi policzkami. Nie szczypie, nie sciąga, łagodnie oczyszcza. Nie rozswietla tak jak toniki AA, ale skóra jest ładna, w dobrym stanie.
Kończę pierwsze opakowanie i myslę, ze nie bedzie ono ostatnim.

na zawsze razem

uwielbiam ten tonik, bo jako jeden z niewielu nie pordaznil mojej cery.
skutecznie przywraca rownowage mojej skorze po umyciu zelem do cery tradzikowej.
lekko nawilza,ale bez superefektow, bo od nawilzania sa kremy
jest wydajny i tani

nie lepi się

Bardzo przyjemny tonik, o miłym zapachu. Odświeża i rzeczywiście nawilża.
Dla mnie najważniejsze jest, że nie pozostawia uczucia lepkości na buzi.
Duża butelka, wydajny, niedrogi.

Bardzo dobry tonik. Łagodny, nie podrażnia, wręcz koi. Gdy przemywam nim twarz wręcz czuję jak uspokaja moją wrażliwą skórę. Nie klei się, dobrze nawilża. Nie pachnie.
Duży plus za przystępną cenę.

Bez rewelacji

Całkiem zwyczajny tonik. Dla mnie ogromnym plusem jest, że nie podrażnia. jednak podanego w opisie nawilżenia nie zauważyła.
Zapach delikatny, chrakterystyczny dla tej gamy produktów, mi odpowiada.
Będę szukać dalej, ale pewnie kiedyś do niego wrócę.