Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Maseczka szybko i w widoczny sposób ściąga rozszerzone pory oraz normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry.
Maseczka zawiera:
- białą glinkę - usuwa zanieczyszczenia i nadmiar łoju, sprawiając, że skóra jest napięta i gładka,
- wyciąg z lipy i kwiatów arniki - działają oczyszczająco, ochronnie i łagodząco na skórę; kondycjonują i odpowiednio napinają skórę,
- glicerynę - poprawia elastyczność i miękkość naskórka.

a mialo byc pieknie tak..

Rozczarowalam sie niestety... Twarz jest oczyszczona, ale przede wszystkim naprawde gladka i mila w dotyku. Zmywa sie bezproblemowo, kolejnymi plusami sa zapach, konsystencja, ciekawy kolor, poza tym cena jak najbardziej przystepna.
Nie wybacze jej jednak tego, ze za kazdym razem lapie mnie uczulenie i czesto jakis syfek wyskoczy. Twarz doprowadzam do normalnego wygladu przez ok 1,5tyg wiec musialam ja wyrzucic zeby mnie nie kusilo uzywanie.
Wiecej niz 2* zatem nie dam

-----
jednak dodaje gwiazdke, bo juz takiej krzywdy nie robi, zmienilam zupelie pielegnacje cery, powrocila ta maseczka, nie stosuje jej czesto, spektakularnego zwezania nie zauwazylam, ale twarz jest wygladzone i troszke rozjasniona. Idealu maseczki szukam nadal, ale co jakis czas wroce pewnie do niej

godna sprobowania

Lubie maszeczki, ktore trzeba zmywac. Ta zmywa sie dosc ciezko, tworzy na twarzy "ciezka" maske, ale sa efekty. Po zmyciu skora jest miekka i gladka.
Zapach odpowiedni.

polecam

Musze przyznac ze jak na Eris ta maseczka jest bardzo dobra. Juz powoli wchodze w uzaleznienie od niej. Stosuje ja ok.2xtydz. I tylko na tłuste partie T, omijajac policzki. Rzeczywiście matuje i wygładza cere a nie wysusza jak czyni to niestety(mimo ze tez dobra)glinka zielona. No i nie ma z nia tyle kłopotu-15 min a cera mat!
Dodaje po 2m-c 1* i staje sie KWC po tym jak glinka zielona juz tylko wysusza a ta sprawuje sie idealnie i pozostaje jedyna w swoim rodzaju:)

zero problemów

ta maseczka to objawienie! uzywałam jej wcześniejszej wersji ale nieregurlarnie, więc spektakulrnych efektów nie było. aż kupiłam tą i zaczęłam jej używać co trzeci dzień. nie mogę sie powstrzymac od zachwytów: wągry zniknęły, rozszerzone pory też, skóra jest matowa i gładka istne cudo! troszkę ciężko ja zmyc, ale to nie umniejsza jej zalet :)

jakis cud...?

Zanim zacznę używać superlatywów odnośnienie tej maseczki muszę troszkę napisać o mojej cerze...Generalnie miewam z nią tylko kłopoty. Nie dość, że mieszana (czasem tłusta) to na dodatek wrażliwa. Miewam skłonności do wyprysków, zaczerwienień i rozszerzania porów. Właściwie same kłopoty....Aż tu nagle.....Poczytałam recenzje na temat maseczek...I spróbowałam. Nałożyłam tą puszystą masę na twarz i czekałam. Po 15 minutach miałam problemy ze zmyciem, ale udało się, popatrzyłam w lustro i co zobaczyłam-właściewie niewiele....Gdzie moje rozszerzone, zabrudzone pory? Znikły! To na pewno jakiś cud. Maseczka jest rewelacyjna i godna polecenia. Tak jak producent zapewnia wygładzi i zwęży pory. To jest mój ulubiony kosmetyk!!!
Dlaczego nie 5 gwiazdek? Właściwie nie wiem...Może nie chcę zapeszyć ;) Niech będzie, że dlatego że miałam kłopoty ze zmyciem specyfiku z twarzy:),;)

cudowna

Jestem zachwycona :) Maseczka delikatnie ściaga pory, wygładza i napina. Po nałożeniu, na początku lekko piecze ale zaraz to uczucie mija i skóra nie jest podrażniona. Wręcz przeciwnie- maseczka działa kojąco i łagodząco . Stosuję ją 2-3 razy w tygodniu. Poza tym kosmetyk ma ładny zapach i jest wydajny.Polecam!

Rewelacja!!

Cudo... Wyrównała koloryt mojej skóry, rozjaśniła ją jakby, nawilżyła, odżywiła, napięła... Nie ściągnęła porów idealnie, ale myślę, że nad moją cerą trzeba dłużej popracować. ;-( Ma rewelacyjny zapach i kolor... To najlepsza maseczka jaką miałam. Na razie używam jej co drugi dzień, ale myślę, że będę jej używać nieco rzadziej - 2 razy w tygodniu w zupełności wystarczy. No i przed wielkim wyjściem. :-)
Jej jedyną wadą jest to, że chyba się od niej uzależnię... ;-)
Zapłaciłam za nią 13.50zł

Świetna

Swietnie oczyszcz twarz. Delikatnie zwęża pory. Po jej użyciu twarz zostaje na długo matowa. Pomaga w leczeniu wyprysków. Ślicznie pachnie. Jest wydajna i niedroga.

super

super,nowa wersja starszej ale jest tak samo dobra,oczyszcza,zweza pory,nic dodac nic ujac,a 4 gwiazdki dlatego ze dopiero zaczelam uzywac:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
hmmmmmmmmmm musze niestety zmienic ocene,stosowalam regularnie do tej pory i zamiast lepiej jest gorzej-juz tak nie sciaga porow i buzia 15 min po zmyciu swieci sie.trzy gwiazdki za to ze na drugi dzien buzia wyglada lepiej.mam nadzieje ze zmienie jeszcze ocene na plus