Lirene Dermoprogram, Aktywnie regenerująca maseczka

Lirene Dermoprogram, Aktywnie regenerująca maseczka

Maseczka uelastycznia i intensywnie regeneruje.
Innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu folacyny, która jest cennym składnikiem ułatwiającym wzrost komórkom skóry i przedłużającym ich życie sprawia, że produkt uelastycznia i intensywnie regeneruje. Opóźniając proces starzenia przywraca skórze jędrność i młody wygląd. Witamina E i B-karoten z oleju z karotki wraz z folacyną tworzą synergiczny kompleks intensyfikujący działanie maseczki.

przyjemna

Maseczka ma kremowa konsystencje, niewiele sie rozni od znanych mi kremow z folacyna Eris. Stosuje te maseczke po myciu zamiast kremu na twarz, szyje, dekolt, biust i dlonie, czasem tez na lokcie. Jest niedroga, wiec sobie moge pozwolic na stosowanie jej na wiekszym niz twarz obszarze ciala. Bardzo dobrze nawilza skore, calkowicie wchlania sie kilka minut, dobra do stosowania raczej wieczorem przed snem. Polecam jako kuracje na dekolt, biust i szyje osobom, ktore nie uzywaja specjanych preparatow dedykowanych na te obszary ciala - skora staje sie jakby jedrniejsza i lepiej napieta. Mysle, ze bede wracala do tej maseczki.

doskonala

Najfajniejsza maseczka jaka mialam! Po zastosowaniu skora wyglada promiennie,jest swietnie nawilzona i mieciutka.Naprawde widac roznice przed nalozeniem maseczki i po. Mam dosc wrazliwa skore i po wiekszosci maseczek piecze mnie twarz, a po tej nie pieklo nic. Na 100% kupie kolejne opakowanie.