Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Antybakteryjny peeling zostawiający niezwykle przyjemne uczucie świeżości, dzięki niezliczonej ilości drobinek ścierających czuć jak oczyszcza się cera. Jeśli ma się cerę suchą lub wrażliwą należy stosować naprawdę delikatnie, albo w ogóle nie próbować, gdyż ten peeling sprawdza się wspaniale, ale przy cerze tłustej.

Skład: Aqua, Polyethylene, Hydrogenated vegetable oil, Stearyl alcohol, Hydrogenated polydecene, Glycerin, Alcohol denat., Glyceryl disterate, PEG-40 stearate, Glyceryl stearate, Cetyl alcohol, C12-15 pareth-12, Menthol, Parfum, Sorbic acid, Cetylpyridinium chloride, Propylene glycol, BHT, CI 77510

Cena: 20,90zł / 100ml

Najlepszy

Mam tłustą skórę, którą ten peeling dokładnie oczyszcza. Dla niektórych może być trochę za mocny, na mojej skórze sprawdza się idealnie. Pory są oczyszczone, skóra gładka i odświeżona. Według mnie najlepszy peeling do skóry tłustej.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

Jeden z niewielu kosmetyków z Avonu, który jest dobry. Dobrze oczyszcza, świetnie odświeża skórę. Szkoda że Avon zmienił już tą linie.. jego odpowiednik zapewne nie będzie już taki sam :) ogółem - polecam, ale mojego KWC szukam dalej..

Używam tego produktu od: kilku mc

Godny polecenia

Podkradam go od siostry - ona ma cerę tłustą lub mieszaną ze skłonnością do wyprysków i dla niej ten peeling to bajka. Dla mnie to miła odskocznia i fajne odświeżenie. Po peelingu skóra jest naprawdę orzeźwiona! Drobinki peelingu są odpowiedniej grubości, do tego wymieszane są z oczyszczającym antybakteryjnym kremem.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie wiem, moja siostra kupuje

super :)

Świetny peeling, dobrze oczyszcza, niemalże zdziera brud z twarzy. Po jego użyciu twarz jest gładziutka i miła w dotyku :] przy regularnym stosowaniu zmniejsza się ilość wągrów i ogólny stan twarzy.
Polecam :)
zaznaczylam że nie wiem czy kupie ponownie, bo nie wiem jak jest z tą nową linią avonu, a ja mam jeszczę resztkę starej wersji.

Używam tego produktu od: ponad rok

najlepsiejszy :D

Mój ulubiony peeling :) Super oczyszcza twarz, ma idealną wielkość ziarenek peelingujących, skóra po jego użyciu jest super gładka i taka odświeżona. No i największy chyba jego plus to to uczucie chłodu na twarzy :) Aż się czuje, że buźka jest mega czysta :) Szkoda, że Avon zmienił całą linię Clearskin, jestem ciekaw czy nowy odpowiednik będzie tak samo dobry!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Mój ulubiony

Ten peeling to perełka wśród kosmetyków z Avonu. Uwielbiam go, idealnie wygładza i oczyszcza twarz. Skóra jest po nim miękka i rozpromieniona. Świetnie radzi sobie z zaskórnikami. Nie podrażnia skóry i ma przyjemny mentolowy zapach. Po jego użyciu ma się wrażenie przyjemnego chłodu. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

Mam jeszcze starą wersję, peeling drobnoziarnisty, kolor niebieski, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie jest bardzo wydajny. Nie kupię go ponownie bo lubie poszukiwać nowych kosmetyków i mam już morelowy od St. Ives.

Używam tego produktu od: 6lat

Oj super :)

Bardzo fajnie wygładza skórę, jest miętowy, więc po użyciu jest odświeżona i taka "ochłodzona" ;) Ma przyjemną konsystencję - w tubce twardy, a po wyciśnięciu i zwilżeniu idealny. Nie wiem czy wysusza, bo zawsze po użyciu smaruję się kremem nawilżającym. Antybakteryjnego efektu nie zauważyłam. Jest bardzo wydajny. Chyba już nigdzie go nie dostanę bo zmienili serię Clearskina.Używam tego produktu od: Hmmm...
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

bardzo fajny

Bardzo fajny peeling, to jest akurat chyba ,,wersja ciemno niebieska bo aktualnie nowa seria to peeling koloru zielonego (chodzi mi o kolor samego peelingu) Produkt ten ma bardzo dużo ściernych drobinek i przyjemna konsystencje, po zastosowaniu skóra jest gładka i odświeżona. Daje uczucie delikatnego mrowienia i chłodzenia, cera po jego stosowaniu staje się coraz ładniejsza- Polecam!
Jedyny minus to to, że jest mało wydajny, opakowanie ma małą pojemność- a jednak trochę trzeba go użyć jednorazowo dla dobrego efektu. Dodam, że ja go używam również mieszając z żelem do twarzy, ,,w takiej formie działa równie dobrze. Używam tego produktu od:około 3 - 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: około 3 opakowania

super!

Przyjemne uczucie chłodu, bardzo dobre złuszczanie i mnóstwo drobinek (nie jakiśtam nędzny żelik z kilkoma kuleczkami) czynią ten produkt ideałem. Superwydajny. Mój KWC.

bardzo dobry

Jedne z 2 moich ulubionych peelingów. O ile morelowa pianka z Mincera pięknie pachnie ale do megawydajnych czy zawierających wiele drobinek nie należy, ten peeling to raczej taka pasta mentolowa składająca się głownie ze ścierających drobinek. Wystarczy niewielka ilość, drobinki nie są zbyt ostre. Zapach mi nie przeszkadza. Ogólnie najskuteczniejszy peeling jaki znam, ale z tym morelowym zapachem to już byłby cud miód orzeszki.
Kiedy używałam go codziennie, jako żel myjący, problemy skórne znacznie się zmniejszyły.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Kupiony w: U konsultantki

Super!

Świetny peeling dla cery tłustej.

*przyjemne uczucie chłodu
*skóra po jego użyciu jest delikatna i miękka
*rozjaśnia zaczerwienienia
*bardzo milo się go rozprowadza i masuje skórę, nie ma uczucia \drapania\
*przy zbyt częstym stosowaniu nieco wysusza skórę dlatego osoby z wrażliwą i delikatną powinny uważać przy jego stosowaniu, żeby jej nie podrażnić.

Polecam !

Używam tego produktu od: chyba od roku