Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Antybakteryjny peeling zostawiający niezwykle przyjemne uczucie świeżości, dzięki niezliczonej ilości drobinek ścierających czuć jak oczyszcza się cera. Jeśli ma się cerę suchą lub wrażliwą należy stosować naprawdę delikatnie, albo w ogóle nie próbować, gdyż ten peeling sprawdza się wspaniale, ale przy cerze tłustej.

Skład: Aqua, Polyethylene, Hydrogenated vegetable oil, Stearyl alcohol, Hydrogenated polydecene, Glycerin, Alcohol denat., Glyceryl disterate, PEG-40 stearate, Glyceryl stearate, Cetyl alcohol, C12-15 pareth-12, Menthol, Parfum, Sorbic acid, Cetylpyridinium chloride, Propylene glycol, BHT, CI 77510

Cena: 20,90zł / 100ml

W porządku

Jedyny peeling który mnie tak zadowala.
Plusy:
- idealne oczyszczenie skóry
- ładny zapach
- wydajny
- używając go ma się przyjemne uczucia na buzi

MINUSY:
- gdy myślałam że już skończyłam opakowanie, rozcięłam je na pół, z nadzieją że coś jeszcze tam będzie. Miałam racje, na ściankach opakowania było bardzo dużo produktu.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe opakowania

tak

Świetny , nie ma dla mnie lepszego , po prostu ściera martwy naskurek pozostawiając świerzą czystą i cudownie miękką skórę . Świetny i nie drogi , pozostawia wrażenie mroźnej świeżości .

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe normalne

Najlepszy peeling, jaki miałam!

Peeling kupiłam w promocji za 11,90zł i przyznaję, że byłam bardzo mile zaskoczona.

Plusy:

+ rewelacyjnie ścierał (pod tym względem sprawdził się najlepiej)
+ miał fajną konsystencję, dzięki której łatwo się rozprowadzał, ale nie skapywał z twarzy
+ po spłukaniu przez długi czas pozostawało przyjemne orzeźwienie i poczucie świeżości
+ ładny mentolowy zapach

Minusy:

- pod koniec trochę trudniej go było wydobyć, ale do czego służą nożyczki? ;)

Wielka szkoda, że go wycofali :(

Używam tego produktu od: Półtora roku temu

byłam zachwycona, ale...

Chyba już go wycofali, a szkoda...
Był dość mocny, ale idealny do cery tłustej, świetnie wygładzał twarz...
zastanawia mnie tylko jedno... po jego użyciu na moim czole pojawiły się duże zaskórniki, wręcz guzki!
Nie wiem czy to jego wina, ale to dość dziwne... może moja skóra skóra była nieprzyzwyczajona? później, po dłuższym stosowaniu kosmetyk sprawdzał się świetnie.
i ten fajny miętowy zapach...
nie mogę dać 5 gwiazdek, ponieważ te zaskórniki mnie zastanawiają...

i nie wiem, czy kupie ponownie, bo podobno już nie ma go w sprzedaży

Używam tego produktu od: używałam przez ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Dlaczego juz go wycofali..:(

Moj chyba ulubiony kosmetyk z Avonu, szkoda, ze go wycofali, a stosowalam go nie tylko ja, ale siostra i dwoch braci.

+ tani, mozna bylo dostac po 8.90
+ super oczyszcza i odzwieża buzię,
+ gesty, praktycznie same drobinki
+ fajnie chłodzi
+ jest bardzo mocny, wiec polecam do tlustej/ mieszanejj
+ wydajny

- jest chyba tylko to, ze go wycofali.
dobrze, ze kupilam 3 na zapas ;)

Używam tego produktu od: hmmm chyba z 4 lata?
Ilość zużytych opakowań: ok 8

Pozostawia skórę suchą i napiętą !

Kupiłam peeling po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji.
Mam cerę mieszana w kierunku tłustej, czasem zdarzają mi się niespodzianki i wypryski.

Peeling kosztowała 10,90 zł.
Produkt ma mnóstwo drobinek ścierających martwy naskórek, świetne jest uczucie chłodzenia. Peeling czyści, spełnia obietnice producenta. Twarz jest gładka, wypryski znikają.
Jednak peeling ma jedną wielką wadę, która sprawia, że peelingu więcej nie kupię- jest bardzo mocny ! 2 dni po użyciu mam bardzo przesuszona skórę, wszystko mnie piecze ( dodam, że robię peeling raz na tydzień i nie trę mocno ). Potem muszę aplikować nawilżające kremy lub maseczki.

Używam tego produktu od: miesiaca

Poprzedni lepszy, ale ten też nie najgorszy

Zgadzam się w 100% z Maleną. Wcześniejsza "wersja" tego peelingu była dużo lepsza. To był mój hit. Ten też jest dobry, ale bez rewelacji. Jednak dobrze zapobiega wypryskom, kiedy czujesz, że "coś" się zbliża. Ostry peeling w tym miejscu hamuje rozwój wykwitu, najczęściej następnego dnia nie ma po nim śladu. No i nie można nie wspomnieć, że cudownie chłodzi. W upalne dni - niezastąpiony:)

Mimo tęsknoty za poprzednim wydaniem, polecam.

Super!

Jest po prostu świetny!

+ przyjemnie chłodzi
+ ogromna ilość ziarenek
+ wydajny
+ pięknie wygładzał cerę, dla cer wrażliwych to byłby pewnie nieodpowiedni

+/- jak kupować to w promocyjnej cenie

- nowa wersja po prostu go pogarsza - za mało go jest!

Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

super

dla mnie najlepszy!!! uwielbiam go.Pamietam, jak pare lat temu podkradlam go mojej siostrze...jakie było moje zdziwienie kiedy pierwszy raz poczulam to wspaniałe chłodzenie, orzeżwienie i mięte...byłam naparwde mile zaskoczona.Od tych kilku lat nieustannie go użwyam- raz w tygodniu robie sobie pilling twarzy- moja buzia jest cudownie miękka i gładka, pozbawia ją martwego naskórka. Ostatnio zmieniono szatę graficzną- troche się obszukałam w katalogu bo pomyślalam, że go wycofali...rzeczywiście zmnijszyli jego pojemność :( w kazdym bądż razie- najlepszy jaki mam i nie zamierzma go nigdy zminić :)

Ilość zużytych opakowań: sporo :)

rewelacyjny

jest naprawdę świetny! dla mnie niezastąpiony:)

+ cudownie oczyszcza i wygładza cerę!
+ wydajny bo gęsty
+ ma bardzo dużo drobinek ścierających- w końcu dobry peeling tyle powinien mieć wg mnie;)
+ cudowne uczucie odświeżenia i chłodu, dla niektórych na początku wrażenie mrożenia:P
+ nie wysusza, nie ściąga skóry- mam praktycznie normalną cerę, tzn w zimnie bardziej suchą, w lecie bardziej mieszaną, ale używam go cały rok

- zmienili opakowania i teraz jest mniejszy ( miał 100ml a ma 75ml) i był niebieski a jest seledynowy...
zdecydowanie wolałam poprzednią wersję :(

jedyny jakiego uzywam

Odkrylam ten peeling daaaawno temu i od tamtej pory mam go zawsze pod reka. Swietnie oczyszcza skore i otwiera pory. Przy splukiwaniu daje uczucie chlodu i swiezosci na twarzy. Mysle ze nie nadaje sie do skory odpornej na podraznienia czy alergie gdyz ma dosc silne dzialanie. Ostatno zaczelam troche z nim uwazac bo zima mam sucha skore na nosie.

Ilość zużytych opakowań: wiele

dobry

Mam ten produkt od jakiegoś czasu, i używam go sporadycznie, gdyż posiadam drugi peeling który jest o wiele lepszy. Lubię ten peeling, gdyż naprawdę usuwa martwy naskórek. Skóra po nim jest bardzo dobrze oczyszczona ale też troszkę podrażniona. Mam cerę tłustą w związku z czym jest dla mnie dość bezpieczny, ale dla osoby która ma cerę wrażliwą radziłabym go nie stosować.

Gdy skończy mi się ten peeling myślę że nie wrócę do niego, gdyż obecnie na rynku kosmetycznym jest bardzo duża konkurencja.

Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy - raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego