Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Wygładzający peeling drobnoziarnisty do twarzy z mikrokryształkami bambusa to doskonały sposób na idealnie oczyszczoną, świeżą i wygładzoną skórę. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej bez ograniczenia wieku. Mikrokryształki bambusa delikatnie i jednocześnie bardzo skutecznie usuwają z twarzy zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki naskórka. Wyciąg z ziaren dzikiego ryżu bogaty w wielocukry, sole mineralne, witaminy z grupy B oraz witaminy A+E nadają skórze wyraźną miękkość i gładkość. Wyciąg z rośliny Tsao Ko o działaniu tonizującym i antybakteryjnym zabezpiecza skórę przed drobnymi infekcjami.

1,6 zł / 10 ml Dostępny również w tubie 60 ml - cena ok. 10 zł

najlepszy jaki miałam

Mam ten kosmetyk w tubce. Stosuję go średnio raz na 1,5 tygodnia od ok 2 m-cy. Jest wydajny, świetnie oczyszcza skórę i cudownie pachnie. W dodatku - co mi się nie zdażyło przy innych peelingach - mam po jego użyciu wrażenie nawilżonej skóry. Mam cerę mieszaną, na policzkach skłonną do przesuszania, a ten peeling sprawdził się znakomicie. I w dodatku jest tani.

ok

Fajnie masuje i odświeża a skóra jest potem naprawde gładka. Kupiłam też mojemu chłopakowi i był zachwycony, bardziej ode mnie :) stwierdził ze kupuje całą tubę.
Cały czas przeglądał się w lustrze i mówił że jeszcze nigdy nie miał tak gładkiej skóry :)

Udany

Ostatnio porzuciłam peelingi ziarniste na rzecz enzymatycznych (zobaczymy jak to się odbije na mojej skórze ;-), ale tego swego czasu uzywałam i mile go wspominam. Bardzo przyjemny w stosowaniu, rzeczywiście daje uczucie świezości i oczyszczenia, drobinki są drobne ale mocno "zagęszczone"-świetnie masują skórę, aczkolwiek dla osob z naczynkami moze byc jednak ciut za ostry. Super pomysł z zapakowaniem go do saszetek - od czasu do czasu zrobię odstępstwo od enzymatycznych, kupię go i przejadę nim sobie po obliczu.

Niezły :-)

Fajny i delikatny peeling za grosze :-) Mam cerę skłonna do naczynek, więc unikam ostrych peelingów, jednak czasem mam potrzebę uzycia "ziarenek". Ten produkt łączy w sobie delkiatność działania ze skutecznością. Wygładza, oczyszcza, ale nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. polecam posiadaczkom cer delikatnych i wrażliwych, które nie mogą stosować ostrych peelingów, a chca od czasu do czasu odświeżyć cere w bardziej zdecydowany sposób.
Relacja ceny do jakości rewelacyjna :-)

brak zastrzeżeń

Zastanawiam się co napisać..narzuca mi się jedno słowo-rewelacyjny! Nie podrażnia buzi, dobrze usuwa zrogowaciały naskórek, ładnie pachnie, ma przyzwoitą cenę, saszetkę można zabrać w podróż. Moja skóra go lubi..ja też :)

Cudowny !!!

Jest swietny,mam saszetkę,i zamierzam kupić tubkę--nawet nie wiedziałam ze są w tubce.Pięknie pachnie,ostro ściera,buzia jest gładziutka.polecam.

w tubce - porazka

Po pierwszym uzyciu (wersja w tubce) zastanawialam sie czy czasami nie mam przeterminowanego towaru. Sprawdzilam date waznosci i wszystko gra.
Jak dla mnie, to peeling ma za zelowa konsystencje, a kuleczki scierajace to kpina. Gubia sie w tubce, nie wyplywaja plynnie, kraza w srodku zbite w jednym miejscu!
Nawet wstrzasanie nic nie daje. Zrobil sie z tego zel do mycia twarzy, a w zadnym wypadku peeling.
Na dodatek, gdy juz wydostaly sie niebieskie kuleczki, to zupelnie nie czuje, ze scieraja.
Byc moze wersja w saszetce jest lepsza, bo kuleczki nie maja gdzie "uciec".
Moze wersja gruboziarnista bedzie lepsza...

Weri gut ;)

Tani jak barszcz, a jaki skuteczny i przyjemny. Świetny zapach, dobra żelowa, nie za płynna konsystencja, fajne niebieskie kuleczki, które pękają podczas masowania. Peeling jest drobny, ale ma dużo drobinek, które dokładnie robią swoje. Ich ostrość jest wg mnie idealna. Skóra jest widocznie odświeżona, rozjaśniona, gładka i miękka. Chyba najlepszy peelig, jaki miałam. Kupię go jeszcze nie raz.

Całkiem fajny

Dość tani i skuteczny kosmetyk. Nienajgorzej ściera, trochę rozjaśnia skórę. Mojej nie podrażnił, drobinki są w sam raz- czuć je, ale nie drapią (chyba, że skóra jest wyczulona albo podrażniona, np. jakimś kosmetykiem albo zimnem). Efekty niestety u mnie utrzymują się dość krótko, ale jest super przed imprezą- na 100% sprawi, że skóra będzie świetlista bez podrażnień :)

naprawdę dobry!!!

Po zużyciu kilku czy kilkunastu saszetek zdecydowalam się na zakup tubki. O czymś to świadczy.
Peeling jest delikatny, ale stanowczy powiedziałabym. Ma postać błękitnego żelku w którym umieszczone są białe i niebieskie granulki. Ściera naprawdę b. dobrze, ale nie do krwi - ścierające drobinki są bowiem drobne, ale zabieg daje efekt zadowalający. Miałkość drobinek sprawia, ze chcąc dorze oczyścić twarz wykonuję przy okazji porządny masaż.
Bardzo pięknie pachnie, co sprawia, że mam chęc używać go nie dwa razy w tygodniu ale dwa razy dziennie!
Wspaniale odświeża. Naprawdę polecam!

Bardzo porządny

Niestety trochę się na tym peelingu zawiodłam, choć bardzo lubię firmę Dax. POsiadam ten peeling w tubce, jest stworzony do cery suchej i wrażliwej; zdrobinki są dosyć małe, ale ostre i jest ich naprawdę spora ilość, więc peelinguje przyzwoicie i cera po zastosowaniu jest naprawdę miękka i gładziutka. Do tego przyjemny zapach i te wymienione na opakowaniu cenne składniki i witaminy. Niestety po zastosowaniu tego kosmetyku nie ubywa mi pryszczy - co się dział, gdy stosowałam inny peeling. Cera nie ulega jakiejś drastycznej poprawie ani zmianie. Chyba powrócę do peelingu enzymatycznyego firmy Soraya, który dawał znacznie lepsze efekty !

(09-11-2004) Dodaję 1 gwiazdkę, ponieważ efekty są widoczne po 1 dniu od zastosowania; cera staje się gładka i mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz ładniejsza, efekty utrzymują się długo - do tygodnia. W przypadku peelingu enzymatycznego, którego używałam, pozytywne skutki widać było od razu, ale po 1 dniu znikały. Czyli Dax wypada na dłuższą metę bardzo korzystnie.

w porządku

Daję 4 gwiazdki, bo nie mam mu właściwie nic do zarzucenia. Dobrze oczyszcza. Ścierające drobinki nie są ani za małe, ani za duże, a przede wszystkim nie są ostre. Nie mam cery trądzikowej, więc trudno mi ocenić jego antybakteryjne działanie. W każdym razie problemu z wypryskami po tym peelingu nie mam.
Zapach, konsystencja w porządku.
Jest łagodny, nie uczula, peelinguję sobie nim również dekolt i jest ok.