Ziaja, Sopot, Krem brązujący relaksujący do pielęgnacji twarzy i szyi (stara wersja)

Lekki krem polecany do pielęgnacji każdego rodzaju cery szarej i zmęczonej, potrzebującej odprężenia. Krem można stosować codziennie, do uzyskania optymalnego kolorytu skóry.
- brązujące - aktywny kompleks brązujący:
- nadaje skórze delikatny odcień opalenizny bez narażania jej na działanie promieni słonecznych
- aktywna pielęgnacja - ekstrakt z bursztynu, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol):
- aktywnie nawilża naskórek oraz chroni przed nadmierną utratą wody
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces powstawania zmarszczek
- regeneruje, odżywia i wygładza naskórek
- zapobiega pojawianiu się oznak zmęczenia

Po prostu masakra

Ten krem to całkowita porażka przynajmniej jeśli chodzi o jasną cerę. Jestem ciemną szatynką z niebieskimi oczami i jasną karnacją, u mnie ten krem w żaden sposób sie nie sprawdził.
Kupiłam go ponieważ byłam zachwycona balsamem brązującym Sopot od Ziaji. Myślałam, że krem będzie miał takie same właściwości. Niestety ten krem to wielka pomyłka. Pp pierwsze on nie pachnie tylko śmierdzi jak zwykły tani samoopalacz.
Po drugie na mojej skórze mimo systematycznego używania nie widać żadnego efektu. Moja skóra po użyciu wygląda nijak.
Prawdopodobnie efekt zależy od karnacji skóry ale dlaczego w takim razie balsam na mnie działa?!?
Ponadto moja skóra reaguje źle po jego użyciu ponieważ mnie piecze w okolicach oczu.
Używam tego kremu od ponad miesiąca i już nie mogę się doczekać kiedy się skończy!

Zawiodłam się

Niestety po kremie jest typowy "zapach" jak po samoopalaczu, którego osobiście nie mogę znieść. Kolejny ogromny minus to to, że wysuszył mi okolice nosa aż pod oczy. Nie kupię go więcej.

Kontrowersyjne działanie! ;)

To jeden z tych produktów, który ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Kupiłam go przez przypadek lata temu. Pamiętam jak pojawił się w sklepie i po prostu bez zastanowienia go kupiłam. Moja koleżanka powiedziała, że wyrzuciłam pieniądze w błoto ale już kupiłam. Zaczęłam stosować i na mnie zrobił świetne wrażenie. Używałam całe lato, codziennie. Moje skóra ślicznie wyglądała już od pierwszego użycia. Moja koleżanka była w szoku i mi nie uwierzyła. Mam jasną cerę i po dłuższym stosowaniu ROBI ROBOTĘ.

wolny efekt ale na dluzej,tani,nie powoduje plam,dosc intensywny zapach,bardzo ladna brazowa opalenizna

Swietny krem taniutki wszędzie dostępny ale na efekty będzie trzeba poczekać dluzej pomimo ze chodze na solarium i moja skora szybko się opala i dobze przyjmuje kosmetyki i kremy ale na efekty dość długo trzeba poczekać bo przy probach czestego smarowania efekt jest tandetny czyli plamy i przebarwienia.ponowne podejście do tego kremu efekt na plusl dluzej trwalo zanim buzia zrobila się brazowa ale za to dluzej był efekt tej opalenizny.
Ladna bursztynowa opalenizna.

Zapchał...

Ten krem się u mnie niestety nie sprawdził. Dodatkowo zrobił to, co krem może zrobić najgorszego, a mianowicie zapchał i spowodował wysyp nieprzyjaciół.
Aczkolwiek gdyby odjąć ten efekt zapchania, to był to naprawdę przyjemny w stosowaniu krem, z którym wiązałam duże nadzieje, bo pozostawiał przyjemne uczucie na twarzy (serio, krem relaksujący) i dość szybko się wchłaniał. Do tego naprawdę miły zapach, który sprawiał, że jego aplikacja była przyjemnością.

Posiadam cerę normalną w kierunku mieszanej (strefa T), która jest dość wrażliwa. Plus również za to, że krem mnie nie podrażnił.

Moje słońce w słoiczku

Udany krem, dobry pod każdym względem. Twarz wygląda po nim na opalona ale nie jest to opalenizna pomarańczowa. Wręcz przeciwnie buzia jest jakby muśnięta słońcem, wygląda na zdrową, kolor jest jednolity, nie robi żadnych plam. Z każdą kolejną warstwą kremu twarz jest bardziej opalona więc sami decydujemy jaki kolor chcemy uzyskać, jednak nigdy nie będzie on zbyt sztuczny i mocny, tak jak byśmy przesadzili z solarium. Polecam szczególnie dla cery takiej jak moja- naczynkowej i z przebarwieniami bo można w łatwy, tani sposób poprawić i ujednolicić kolor skóry bez nakładania kilogramów podkładów

Plynne slonce

Krem spełnia swoje zadanie. Delikatnie nawilża cerę, szybko się wchłania i nie pozostawia jej obrzydliwie tłustej. Co najważniejsze, powoduje, że nasza skóra jest pieknie opalona, bez ingerencji słońca. Rozsmarowywanie go jest dziecinnie proste. Nie ma w zwyczaju robić plam i smug. Każdy sobie z nim poradzi. Nie jest trudny w uzyciu jak inne produkty brązujące. Kolor jest subtelny i piękny, jednak trzeba robić przerwy w stosowaniu. Po dłuższym używaniu kolor nie robi się ciemniejszy, a bardziej pomarańczowy. Opalenizna jest trwała na okres maksymalnie 1,5 tygodnia. Przeszkadza mi kwaśny zapach i opakowanie.

Bardzo fajny kremik, do którego zawsze wracam

Bardzo fajny kremik. Lekki i nie zapychający porów. Uwielbiam jego zapach, jest naprawdę niecodzienny i pomimo, że po jakimś czasie czuć zapach samoopalacza to w ogóle mi to nie przeszkadza, zapach jest delikatny i bardzo miły. Jest bardzo wydajny, bo łatwo się rozsmarowuje i nie jest gęsty. U mnie efekt widać po paru godzinach, jeśli się smaruję codziennie efekt się potęguję, ale wciąż jest delikatny. Jedynie rzeczywiście może nie być zbyt dobry dla tłustej cery – ja mam mieszaną i kiedy się posmaruje rano, krem zostawia tłustawy filmik na skórze. Lepiej chyba używać go na noc. Bardzo fajnie nawilża, lekko natłuszcza, cera rano jest promienna i jakby bardziej wypoczęta. To jeden w moich ulubieńców, wracam do niego notorycznie co jakiś czas :)

Sprawdza się

Używam kremu brązującego z serii sopot wtedy, gdy chcę nadać skórze lekkiej opalenizny. Sprawdza się w tym celu idealnie. Nakładam go cienką warstwą na noc, ponieważ ogólnie w słoiczku ma on przyjemny zapach, jednak już chwilę po nałożeniu staje się dość drażniący. Skóra wygląda na naturalnie opaloną, nie ma efektu marchewki. Jest wydajny, ma niską cenę.

Mój ulubiony krem brązujący do twarzy!

Krem ten ekspresowo sprawia, że moja cera wygląda na odprężoną, opaloną i zdrową. Ładnie brązuje. Mam w miarę ciemną karnację, więc wystarczy używać go raz na parę dni, żeby efekt był zawsze widoczny. Świetny na cały rok - w zimie przy bladej, zmęczonej buzi, a w wakacje - nie opalam buzi tylko używam tego kremu częściej, aby twarz była tak samo brązowa jak reszta ciała. Kupiłam ostatnio na spróbowanie Ziaja Cupuacu krem brązujący, ale już tak ładnie nie "opala" jak Ziaja Sopot. Polecam!

+ Ekspresowo, naturalnie brązuje
+ Buzi wygląda znacznie lepiej, żywiej, zdrowiej
+ Efekt trwa parę dni
+ Świetny na wakacje zamiast opalania buzi
+ Cena

Ciężko mi określić kwestie nawilżania, lub tez jego brak, ponieważ używam go raz na parę dni. Ale nie zauważyłam efektu negatywnego. Osobom z jasną karnacją polecam go wymieszać pół na pół z innym kremem, aby za mocno nie zbrązowiał buzi.

Szału nie ma

Ogólnie krem jest bardzo fajny, a przede wszystkim tani. Opalenizna nie jest może jakaś spektakularna, ale skóra po stosowaniu wygląda bardzo zdrowo i rześko. Odcień też wychodzi ładny, brązowy i nie pomarańczowy. Ale szału nie ma.

Średniak

Krem nie robi krzywdy, kosztuje niewiele, ale jakiegoś spektakularnego rezultatu nie zauważyłam. Niby nawilża, ale mógłby bardziej. Nie dostrzegłam szczególnego efektu brązujacego (acz przyznaję, że używam kremu co drugi-trzeci dzień, bo muszę dawać twarzy także coś bardziej treściwego). Krem jest lekki, dobrze się wchłania, ma zapach charakterystyczny dla kosmetyków brązujących, więc nie radzę stosować na dzień.