Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Puder prasowany. Delikatny i lekki o jedwabistej konsystencji. Wzbogacony witaminą C i E. Zapewnia doskonały efekt kryjący i naturalny wyglad. Dzięki niemu skóra wydaje się gładka i świeża. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

oj...nie :P

Kupiłam go w Naturze jakiś rok temu. Opakowanie ma brzydkie, nie ma gąbeczki do nakładania, ani lusterka i do tego niedokładnie sie ono zamyka, zawsze się bałam, że się otworzy w plecaku, czy torbie. Cena niska. Dostępność prawie zerowa, można go dostać chyba tylko w drogeriach Natura. Zapach nie przypadł mi raczej do gustu. Puder jest widoczny na twarzy. Nie jest drobnoziarnisty. Mały wybór odcieni (jak nie za jasny, to za ciemny :(). Matuje na bardzo krótko, potem pod wpływem nadmiaru sebum wygląda nieestetycznie. Do tego mam wrażenie, że zapycha pory. Jest cięzki, czuje sie to na twarzy. Jedno opakowanie w trakcie uzytkowania oddałam siostrze, kupiłam sobie puder mozaikowy, ale miał on 3 różne odcienie tylko na wierzchu, a reszta była taka, jak w zwykłym pudrze, może tylko kolor miałam lepiej dobrany, był trochę ciemniejszy, ale nie za ciemny. Długo leżał w kosmetyczce, aż tydzień temu go wyrzuciłam. Nie polecam tego pudru, mimo jego ceny.
Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe (1 zwykły i 1 mozaikowy, ale żadnego, nie zużyłam do końca)

Koszmar.

Mam najciemniejszy odcień i jest idealny do mojej karnacji. Dobrze matuje, jest dobry do poprawek w ciągu dnia. Niewątpliwym plusem jest cena i wydajnośc.

Minus daję za to, że średnio podoba mi się zapach i opakowanie.

EDIT: Niestety po jakimś czasie strasznie mnie zapchał. Od razu wyrzuciłam go do kosza.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

nigdy więcej!!!!

Jego jedyną zaletą jest niska cena.
Wady:
- nie jest drobnoziarnisty i widzć go na twarzy (pomimo dobrze dobranego odcienia)
- po paru godzinach nawet Colorstay wygląda brzydko, jakby się ważył :(
- kiepsko matuje
- ma brzydkie opakowanie
- zapach ble!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka razy się pomalowałam

Niefajny

Nie podoba mi się
- jest bardzo twardy, przez co ciężko się nakłada
- bardzo widoczny na twarzy, wyglądałam jak obsypana mąką...
- zapycha pory
- opakowanie nie przypadło mi do gustu

Zalety:
* bardzo tani
* matuje buzię (ale co z tego skoro jest widoczny i zapchał mi pory?! ;) )

Ilość zużytych opakowań: kilka razy użyłam i oddałam mamie :)

Ok

Dobry, łatwo się rozprowadza, dobrze matuje skórę, dostępny w 4 odcieniach, bardzo tani (około 5zł) Moim zdaniem jedynym minusem jest to, że niezbyt długo się utrzymuje (kilka godzin i skóra zaczyna sie świecić) Napewno bardzo dobry do poprawek makijażu w ciągu dnia

Lubię

Kupiłam go tylko dlatego że w danej chwili nie dysponowałam większą gotówką.Za te cenę to dobry puder.Dobrze matuje i długo sie utrzymuje na buzi.Podoba mi sie także zapach.

lość zużytych opakowań: 1

niezły, ale...

Byłam ciekawa tego pudru tak, jak wszystkich produktów Sensique. I?... To nie jest moim zdaniem zły puder. Dobrze matuje, jest wydajny, łatwo też się nakłada - zwłaszcza, gdy stosuje się tradycyjny gruby pędzel do pudru sypkiego. Większość compactów można stosować na mokro. Czy w tym przypadku jest to zalecane? Producent nie zamieścił żadnej informacji na ten temat a ja wolałam nie ryzykować. Czyżby wersja "na sucho" była optymalna? Jeszcze sprawa zapachu - w tym wypadku zniechęcającej metalicznej woni, która każdorazowo odbiera mi przyjemność stosowania tego pudru. Reasumując - produkt podstawowy ale mało komfortowy. Szkoda, miałam nadzieję na coś lepszego i subtelnego...
Używam tego kosmetyku / ilość zużytych opakowań:wciąż to samo ...