Vichy, Purete Thermale, Lotion Micellaire Demaquillante (Płyn micelarny) (stara wersja)

Bezbarwny płyn do demakijażu skóry twarzy, oczu i ust.
Zawiera fitofenol z róży (ekstrakt z rosa gallica) o właściwościach trwale kojących. Oczyszcza skutecznie jak mleczko, nie pozostawiając tłustej, nieprzyjemnej warstwy.
Łagodzi podrażnienia, nie wysusza skóry, idealny dla skóry wrażliwej. Nie zawiera mydła, barwników i alkoholu.
Minimalizuje ryzyko podrażnień, nie narusza filmu łzowego. Hipoalergiczny, neutralne pH.
Może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

doskonały

Świetny płyn - delikatny, ale skuteczny. Doskonale oczyszcza i odświeża, ale nie podrażnia. Zauważyłam, że przy jego stosowaniu praktycznie nie zdarzają mi się wypryski, a pozostałości po niedoskonałościach znikają znacznie szybciej. Świetnie radzi sobie z demakijażem oczu, kilka ruchów płatkiem kosmetycznym i tusz jest idealnie usunięty. Płyn ma też przepiękny delikatny zapach, co jeszcze podnosi komfort stosowania.
Jest mało wydajny, ale cena jest przystępna, w Superharmie można go kupić za nieco ponad 20 zł.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

NAJLEPSZY MICELARNY

Nie widzę minusów tego płynu! Serio!
Mimo, że nie przepadam za tą firmą, akurat ten płyn bardzo przypadł mi do gustu.

Świetnie oczyszcza, pięknie pachnie, nie podrażnia w żaden sposób, jest "miękki" i delikatny.

Zaryzykowałabym stwierdzenie, że jest lepszy niż bioderma, w dodatku bardzo często jest w świetnej okazji w supherpharm:)

Używam tego produktu od: daaawna:)
Ilość zużytych opakowań: ok. 8

bardzo dobry

Właściwie w moim przypadku za recenzję wystarczyłoby stwierdzenie, że od pół roku zdradzam z tym micelem Sensibio Biodermy ;) Powód prozaiczny: ta sama jakość, ale ciut niższa cena ( co nie jest głównym powodem akurat) i fakt,że jest łatwiej dostępny.

Bardzo dobrze oczyszcza skórę , pozostawia uczucie świeżości, nie ściąga i nie podrażnia. Dobrze zmywa makijaż oczu i podkład. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu przy zmywaniu maskary (noszę soczewki kontaktowe). Cena jest adekwatna do jakości - tańsze micele po prostu nie działają tak, jak powinny.

Za wadę produktu uważam formę butelki- przez duży otwór wylewa się zbyt dużo produktu, co jest nieekonomiczne i za to minus pół gwiazdki.

Super!

Kupiłam go na promocji w Aptece SuperPharm za 20 zł. Dla mojej cery jest idealny. Buzia ani oczy mnie nie pieką, skóra jest oczyszczona. Czasem muszę się dużo namęczyć ze zmyciem mocnego makijażu, zwłaszcza tuszu ale to się zdarza ;) produkt jest idealny dla mnie, jedną gwiazdkę odjęłam za cenę. 20 zł na promocji jestem w stanie dać ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

lubię,ale nie za 40 zł

Kupiłam w promocji w dużej drogerii, gdzie zapłaciłam ok.20zł. Sądzę, że jest to cena adekwatna do jakości. Uważam, że ten płyn jest sympatyczny w użytkowaniu, dobrze czyści moją twarz, nie powodując alergii, jednak nie jestem skłonna zapłacić za niego dwa razy więcej. Znam inne produkty, które oferują mi podobną jakość i zastosowanie w dużo niższej kwocie. Nie jestem dusigroszem, nie zrozumcie mnie źle, ale dorosłam już do tego, aby racjonalnie ocenić, czy coś jest warte danej dumy pieniędzy, czy też mogę znaleźć tańszy zamiennik identyczny jakościowo, lub też lepszy.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

doskonały

Cena wysoka, ale warto go kupić, chciałam zaoszczędzić i kupiłam inny, tylko się skończy wracam do vichy.
Bardzo dobrze zmywa makijaż, jest delikatny, nie wysusza, skóra jest czysta i promienna, jedyna wada mimo pompki bo posiadam 400 ml jest mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Demakijaż - średnio, odżywienie - ok

Jego zdolność usuwania makijażu oceniam na 3/6, ponieważ aby zetrzeć trwały podkład, trzeba się sporo namachac, nie mówiąc już o mocniej pomalowanych oczach albo wytuszowanych rzęsach.
Rozmazuje, aczkolwiek później potrafi posprzątać to, co nabrudził :)

Jednak nie zmywa dobrze podkładu. Przy stosowaniu Revlon Colorstay musiałam kończyć zmywanie innym oczyszczającym tonikiem, bo ten zwyczajnie sobie nie radził... Przy poprzednim podkładzie było podobnie, aczkolwiek tamten szybko się ścierał i pod koniec dnia dużo już do zmywania nie zostawało :P

Jego zalety leżą w odżywianiu skóry, nie była ona po nim wyszuszona, uczulona, w krostach, ani nic z tych rzeczy.

Hipoalergiczny - wielki plus!

Sprawdzi się u kobiet malujących się delikatnie, w innych przypadkach buteleczka szybko sie opróżni.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 mała buteleczka

Ulubieniec !

Od pierwszego użycia płynu micelarnego Vichy jest to mój ulubiony rodzaj kosmetyku do makijażu. W między czasie testowałam plyny innych firm ale ten zdecydowanie jest najlepszy (dorównuje mi jedynie Bioderma ale Vichy zawsze udaje mi się kupić w lepszej cenie).

Zalety:
+ dokładnie usuwa makijaż
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ nie wysusza

Wady - nie zauważyłam

Zużyłam już drugie opakowanie i z pewnością do tego produktu powrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie mam sie do czego przyczepic

na 4 gwiazdki zasluzyl bo wsumie to dziala jak producent pisze,no nie ma sie do czego przyczepic,ale.... no wlasnie minus jedna gwiazdka bo to zwykly plyn zmywajacy bez suuuper efektu,wiec cena troche za wysoka.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: pol calego

warty zakupienia

Jest to dość dobry płyn micelarny, używam go codziennie i tylko tego produktu jako że moja twarz jest wymagająca. Minusem jest cena bo dość wysoka ale można kupić za 21 zł z super-pharm jak jest promocja!!! mimo ceny Polecam

płyn jak płyn

Moja skóra nie ma zbyt dużej skłonności do podrażnień, jedynie trochę niedoskonałości.
Po płynie tym oczekiwałam, że wykona dokładny demakijaż, bez zapychania porów.
Stan mojej skóry nie pogorszył się po tym płynie, ale też magicznie nie polepszył.
Niestety z dokładnym demakijażem, szczególnie oczu, preparat ten sobie nie radzi..
Uważam, że ten kosmetyk nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

dobry, ale niewydajny

Płyn bardzo dobrze oczyszcza twarz i zmywa makijaż oczu. Ma zapach, który nie drażni. Ale ma cechę, która mnie drażni, jest drogi i niewydajny. W promocji można go kupić za ok. 22 zł.