Kolastyna, Active Body, Balsam brązująco - rozświetlający

Kolastyna, Active Body, Balsam brązująco - rozświetlający

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. W balsamie zastosowano wyciągi z orzecha włoskiego i ekstrakt z kakao, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Dodatek złotych drobinek nadaje skórze niepowtarzalnego blasku, podkreślając piękny kolor opalenizny.
Efekty stosowania: długotrwały efekt opalonej skóry, podkreślony piękny, złocisty kolor opalenizny, skóra intensywnie nawilżona i wygładzona, ogólna poprawa kondycji i wyglądu skóry.

polecam

+ lekko brązuje
+ złote drobinki ślicznie rozświetlają skórę!
+ dobrze nawilża
+ wydajny!

- wodnista konsystencja
- lekko wyczuwalny samoopalaczowy zapach

Używam tego produktu od: 1 rok

niezbyt udany

Efekt to delikatnie zbrązowiała skóra bez smug i troszkę tych błyszczących drobinek- może być.Ale balsam ma sporo wad:konsystencja zbyt płynna, zapach dziwny (samoopalaczowy),nawilża dość słabo.Butelka niezbyt wygodna w użyciu("zapowietrza" się pod koniec- trudno wydobyć balsam bez pryskania).

Używam tego produktu od:kilka ms temu
Ilość zużytych opakowań:1 nieskończone

poprostu śmierdzi!!

Kupilam go bo niepotrzebnie wdalam sie w gadke z jakas babka a ona go tak wychwalala ze sie do nie go przekonalam i mowila prawde:
*nadaje skorze delikatny brazowy kolor
*i te zlote drobinki;);)
ale zapomniala wspomniec o jego wadach ktore sa nie do wytrzymania
-nie dosc dobrze nawilza
-ma zbyt rzadka konsystencje
-jego zapach (jezeli mozna to tak nazwac) mozna porownac jedynie do zapachu myszy:(:(:(
Zdecydowanie nie polecamUżywam tego produktu od:jakiegos czasu

Pewniak

Uwielbiam ten balsam.
Wymienie jego plusy i minusy..

+ śliczne złote drobinki podkreślają opaleniznę
+ balsam lekko tonuje skórę
+ NIE pozostawia smug
+ łatwo się rozsmarowywuje
+ jest bardzo wydajny
+ brązuje delikatnie, słabo,ale za to "bezsmużnie":)

- przy wykorzystanej ponad połowie opakowania - trudno go wycisnąć
- czasami potrafi zapchać pory.

..Ale dla mnie to KWC. Wiem,ze mogę na niego liczyć,że nie narobi mi żadnych smug,a delikatnie przyciemni skórę ,nada jej zdrowy kolor , a po wakacjach idealnie podkreśli uzyskaną słońcem opaleniznę:)

***Polecam***

Używam tego produktu od:2 lat,z przerwą,ale teraz do niego wróciłam:)
Ilość zużytych opakowań:ok. 4

o to mi chodziło!

Zalety jakie zauważyłam:
- delikatnie brązuje skórę,
- nie powoduje zacieków,
- pozostawia długo utrzymujące się na skórze złociste drobinki,
- nie śmierdzi tak jak większość samoopalaczy.
Wady:
- nie nawilża (ale to normalne w przypadku balsamów ze składnikiem samoopalającym, więc to nie wina producenta),
- dość długo się wchłania, ale dla poźniejszych efektów warto odczekać 15-20 minut aż dobrze się wchłonie.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Brązowa woda?

Swoje zadanie spełnia w miarę, zależy jakiego kto oczekuje efektu. Skóra jest bardzo delikatnie przybrązowiona, ale jednak coś da się zauważyć. Jednak balsamu nie używa się z chęcią, gdyż dosłownie wylewa się z opakowania :/ Jest bardzo wydajny, wydaje mi się, że lekko nawilża skórę, drobinki rzeczywiście są widoczne, delikatnie, ale widać je szczególnie przy świetle. Ogólnie jeśli ktoś oczekuje delikatnego efektu brązowej skóry i nie przeszkadza mu wylewająca się woda z opkowania to można spróbować. Ja jednak chyba następnym razem kupię coś inego, nie chcę czegoś, z czego używaniem się męczę...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
Kupiłam dawno temu, używam z przerwami do dziś/ ciągle jedno opakowanie

delikatny efekt

Nie kupię już więcej tego kosmetyku, bo moją skórę brązuje zbyt słabo, ja lubię mocniejszy efekt. Niemniej jednak producent zaznacza, że to balsam LEKKO brązujący, no i rzeczywiście lekko brązuje.Mógłby też trochę szybciej się wchłaniać. A poza tym nie obniżę mu oceny bo:
- dobrze nawilża skórę
- ma ładny zapach
- ma ładne złote drobinki
- ma lekką, wodnistą konsystencję, dzięki której łatwo się rozprowadza i jest wydajny

Nigdy więcej

Balsam moją skórę(dość suchą)nawilża słabo, prawie w ogóle nie daje efektu nawet delikatnej opalenizny.Zapach mi nie przeszkadza, konsystencja jes ok.Jedynie ładnie wyglądają złote drobinki, które niestety szybko się ścierają.Temu balsamowi brązującemu już podziękuję.

dobry

Naprawde dobry kosmetyk,godny polecenia:) Dobrez nawilża i delikatnie rozswietla skore :) Świetny na lato. Cena bardzo przystepna!

Ulubiony!

Dla mnie najlepszy z balsamów brązująych. Mam jasną i wrażliwą na słońce skórę dlatego się nie opalam a ten kosmetyk powoduje, że nie jestem biała jak mąka :) Brązuje leciutko (ale mnie to wystarcza), drobinki dodatkowo rozświetlają, ubrania nie są umazane, nawilżanie jak na taki specyfik dobre. Do zapachu też można się przyzwyczaić. Nie znalazłam nic lepszego z polskich kosmetyków!

Ciężko podsumować

Balsam szczerze mówiąc nie zachwycił mnie.Efektu brązującego nie zauważyłam.Akurat moge to stwierdzić z całą pewnością ponieważ akurat smarowałam tylko nogi bo miałam bardzo wysuszone i nie widać różnicy między resztą ciała.Ładnie nawilża,zostawia przyjemne uczucie delikatnej skóry.Zapach przyjemny,drobinki są śliczne,ale bardzo szybko odpadają i zanika z tym rozświetlenie.

Młodszy brat Kolastynki..

Kupiłam ten balsam ponieważ zobaczyłam drobinki a w pewnym okresie miałam lekkiego świra na punkcie wszystkiego co się błyszczy :D i zapach też mi odpowiadał ,to już nie kokosy :)...Bardzo ładnie brązuje jednak po użyciu nie potrafie zwalczyć zapachu :(.Z nawilżeniem też nie jest najlepiej i to chyba przez te drobinki.Bardzo wydajny...