Ziaja, Aretina Q, Krem na szyję i dekolt

Ziaja, Aretina Q, Krem na szyję i dekolt

Lekki, nawilżający krem do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu. Zawiera bogaty w fitohormony selektywny wyciąg z kwiatów koniczyny oraz retinol, koenzym Q10, witaminę E, prowitaminę B5 (D-Panthenol). Wygładza, delikatnie napina skórę oraz zapewnia jej optymalny poziom nawilżenia. Stymulując pracę komórek sprawia, ze drobne zmarszczki znikają, a głębokie stają się płytsze, mniej widoczne. Skóra odzyskuje elastyczność. Wskazania: polecany do cery dojrzałej, ze skłonnością do zmarszczek.

Rewelacja !:)

Jestem nim zachwycona !:D Moja pogięta szyjka wyraźnie się "wyprasowała". Nie spodziewałam się takiego efektu , tymbardziej , że cena tego cuda jest taka malutka. Skóra jest po nim mięciutka , dobrze nawilżona.

Działa

Jestem zaskoczona działaniem tego kremu. Efekty nie są może widoczne od razu, ale jak już są, to są rewelacyjne. Stosuję go na szyję, dekolt i biust i chyba nigdy nie miałam tak ładnej skóry w tych miejscach. Jest wygładzona, dobrze nawilżona, jędrna i elastyczna i ma ladny, równy kolor. W dodatku krem pachnie upajająco, co jeszcze zwiększa przyjemność jego użycia. Polecam - bardzo dobry kosmetyk za śmieszne pieniądze. W dodatku wydajny.

milutki

świetny kremik dla kobiet od 25 lat w górę; ma odpowiednią konsystencję, miły i delikatny zapach oraz wygodne opakowanie; skóra po nim jest wygładzona a kolorek wyrównany; stosuję nie tylko na szyję i dekold ale i na piersi - wykonując przy okazji obowiązkowy masaż i muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów - dokładnie takie jak obiecywał producent. Polecam
ilość zużytych opakowań: 1 i bedą następne :)

Cud-miód

Krem ma piękny zapach, delikatną konsystencję. Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania. Od pierwszego użycia widać efekty - skóra jest wygładzona, zmarszczki spłycone. Spełnia wszystkie obietnice producenta, a w dodatku jaka przyjemność ze smarowania się tym cudem. To moja miłość od pierwszego spojrzenia. Odwzajemniona :)

sredni...........

Kupilam kremik pod wplywem bardzo pozytywnych opinii na wizazu,pomyslalam,ze to jakas rewelacja za male pieniazki:)coz...owszem,ladnie wygladza,skóra jest mięciutka i delikatna...ale...te pryszcze na dekolcie to przegięcie...nie mam pojęcia dlaczego?Nie jest na tyle tlusty zeby az tak zapychac pory...co z tego ze wygladza skoro skóra nie moze głębiej "odetchnąc"?Konczę juz pierwsze opakowanie,zuzylam dosc szybko bo w jakies2-3 tygodnie,moze ciut mniej,ale tylko dlatego ze w euforii początkowego wrazenia smarowalam co popadlo;)łydki,ręce,brzuch...ogolnie-warto sprobowac,ale ja nie jestem zachwycona.Pozdrawiam Was Kobietki:)
Recenzja: ...

DZIEWCZYNY, DO DZIEŁA !!!

Zacznę od tego że nie mam zmarszczek na dekolcie. Smarowałam nim nie tylko dekolt i szyję ale także i biust (bez zbytniej wiary). Nie mogę wyjśc z podziwu nad efektami. Mój biust jest o wiele ładniejszy !!!(nie mam dużego bo tylko 80B)Ten krem ładnie ujędrnił i uelastycznił mój biust. Szyjka też wygładzona i ładniutka (choć tam też nie miałam specjalnie głębokich zmarszczek). Jednym słowem jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Czuję się zadbana i atrakcyjniejsza dzięki kremikowi za 9 zł. Używam go już prawie 2 miesiące a wciąż jeszcze się nie skończył. Mam ochotę dać mu 5* ale zachowawczo daję 4.
11.03.2004 Muszę dodać piątą gwiazdkę, nie moge inaczej, za to co zrobił z moim dekoltem. To jest mój hit kosmetyczny. Teraz z prawdziwą satysfakcją i przyjemnością patrzę w lustro.

Siadaj - dostateczny!

Plus za konsystencję, opakowanie, wydajność i cenę. Minus za to, że zatyka pory i powoduje pryszcze. Z tego powodu musiałam zaprzestać stosowania go na dekolt. Na szyi udało mu się wyprodukować ze dwie-trzy krostki, chociaż bardzo się starał :P W zamian za to wygładził i odżywił skórę, zmarszczek na mojej, bądź co bądź młodej (24) szyjce nie wyprasował, niestety. Ogólnie stawiam 3 z minusem. Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Skuteczny

Piszę w imieniu mamy, która nic nie powiedziała, tylko pokazała mi dekolt. Po krótkiej reprymendzie stwierdziła, że szybko się wchłania, jest lekki, wydajny, tani (płaciłyśmy 8,40) i bardzo skuteczny

ładniejszy niz Pamela ;)

Bardzo dobry kremik :) jestem zadowolona :) Skróra na dekolcie jest po nim wygładzona, odpowiednio nawilzona i wypielegnowana :)Obietnice producenta spełnione w 100 % :) jest delikatny, szybko sei wchłania, pozostawia delikatną wartewkę,ale nie drazni mnie to- taka miła ta warstewka :) Kosztuje smieszne pieniadze i jest b.wydajny :) ładnie pachnie i w ogole jest super :)Bardzo gorąco polecam :)ps. Biust mam mały - tylko 75 B, ale za to ładniejszy od Pameli po tym kremiku ;) heheh ..POLECAM DZIEWCZYNY!

Nioo

Cóż dostałam całą serię w prezencie. Stąd testuje bez umiaru :D Krem ten bardzo ładnie się wchłania. Nie zostawia żadnej tłustej warstwy. Skóra po jego uzyciu jest taka gładziutka. Uratował mój nie jednokrotnie spalony słońcem dekolt. Bo zaczął się co kolwiek marszczyć :( teraz nawet śladu zmarszczek nie ma :) A jeszcze jedno. Jak dla mnie ta bestia w tubce jest bardzo wydajna.

dobry produkt

Podpisuje sie pod wypowiedziami poprzedniczek. Z kremu jestem zadowolona. Duze brawa za forme opakowanie - tubke. Niestety czesto kremy na szyje sa w sloikach, ktorych nie lubie.

milusi

Kremik bardzo fajnie nawilża, szybko się wchłania i szyjka jest po nim gładziuńka. Chyba mam pecha co do opakowania po kilku aplikacjach u góry tak pod zakrętką pękła tubka i całość wyłaziła własnie tamtędy a nie tam gdzie powinna, ale myślę, że nie wszystkie są wykonane z tak słabego plastiku i napewno kupię go jeszcze nie raz.