Inglot, Pro, Dry & Shine

Inglot, Pro, Dry & Shine

Preparat nabłyszczający do lakieru do paznokci, w postaci płynu z pipetą. Wg producenta:
- nabłyszcza

o przedłużonej trwałości, szybkoschnąca
Efekt
naturalne

TAK!!!

Rewelacja! zdecydowanie przedłuża trwałość lakieru a na tym mi najbardziej zależało. ślicznie nabłyszcza i wysusza lakier momentalnie. Zdecydowanie polecam! Tak jak nie przepadam za Inglotem, a szczególnie ich lakierami, tak ten produkt zagości u mnie na stałe.

dobry i tyle

szczerze mowiac nie widze w tym produkcie niczego oszalamiajacego, schniecie grubszej warstwy lakieru przyspiesza srednio, wzmocnienia koloru nie zauwazylam, nablyszcza dosc dobrze, bardzo wygodna aplikacja mimo mojego poczatkowego sceptyzymu, wydajny, ale bede go kupowac :)

edit: nie, nie bede go kupowac, po jego uzyciu na paznokciach mimo duzego uplywu czasu od nalozenia odciska sie posciel i wszystko inne, zadnego blysku po pewnym czasie nie ma, wole top coat po ktorym paznokcie sa idealnie gladkie i nic sie nie odciska

lepiej niż średnio

Dziwak ;) Kupiłam z myślą ze to lakier nawierzchniowy i da moim pomalowanym pazurkom super połysk.No i trochę się zawiodłam :( Mam kilka ulubionych lakierów ale dają one połysk satynowy a ja chciałam żeby lsniły jak szkło i niestety tu preparat się nie sprawdza. Przyspiesza schnięcie lakierów nie jakoś rewelacyjnie, ale na tyle że po nocy nie mam odboitej faktury prześcieradła na pazurkach :) Dobry aplikatorek, bo przypuszczam,że gdyby to był zwykły pędzelek to ciągnąłby za sobą świeżo nałożony lakier. Rzecz, któą od razu zauważyłam to widoczne pogłębienie koloru- nie wiem jak to robi ten preparat ale nawet z ledwo widocznej perły robi się taka "rasowa"! Jak dodamy cenę to wychodzą 4*. Nie wiem czy jeszcze kupię bo w tym temacie jestem początkująca i raczej będę nadal szukać ideału

Prawie profesjonalny

To najlepszy preparat powierzchniowy jakiego dotychczas używałam, stąd maksymalna ilośc gwiazdek. Baaardzo szybko wysycha i cudownie nabłyszcza. Co więcej, lakier dłużej trzyma się pazurków, co (przynjamniej dla mnie) ma bardzo duże znacznie, bo nie mam czasu na poprawki. dodam jeszcze, że mam bardzo "trudne" paznokcie - niedawno zdjęłam tipsy, więc mało który lakier trzyma się wiecej niż 2 dni. po użyciu tego preparatu - nawet 5 do 6 dni. no i jeszcze jeden plus - można dokupić zapas, czyli buteleczkę bez zakraplacza:)

EDIT: MArzec 2007

Zabieram 2 gwiazdki - po długiej przerwie kupilam ponownie ten preparat i chyba firma cos sknocila. Zauuwazyłam, ze po aplikacj na pazukti preparat zostawia szare "zacieki" na lakierze - daje sie to przykryc tylko poprzez ponowna aplikacje nablyszczacza, tym razem juz w formie lakieru. W przeciwnym razie - manicure do zmycia. Produkt mam swiezy, z salonu Inglota.

bardzo dobry

jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, lakier wysycha o wiele szybciej niz noramlnie i do tego dluzej sie trzyma na paznokciach, jak dla mnie cena tez jest ok, duzy plus za aplikator wedlug mnie to lepsze rozwiazanie niz pedzelek. POLECAM!

czary jakieś - KWC :-)

Czyżby skończyły się czasy siedzenia dwie godziny z rozczapierzonymi pazurami?
Produkt bardzo tajemniczy - w sumie nie mam pojęcia jak to działa - ale działa genialnie!
Szybko, sucho, twardo i z połyskiem!

Wygodny aplikator, trzeba się tylko przyzwyczaić, że nakłada się na paznokcie nie warstewkę, ale kroplę.

swietny

Rewelacyjnie przyspiesza schniecie paznokci (czesto mam duza ilosc lakieru na paznokciach, gdyz cwicze wzorki). Lakier utrzymuje sie dluzej i pieknie blyszczy.

ilość zużytych opakowań: 2

świetny produkt

To wyśmienity produkt dla kogoś, kto tak jak ja, ma za mało czasu na suszenie paznokci ;-) Dotąd nie często się zdarzało, by moje paznokcie zaraz po pomalowaniu mialy idealnie gładką powierzchnię. Ten produkt sprawia, że lakier błyskawicznie wysycha, jest lśniący i trwały. Swietny pomysł i równie dobry produkt.

skuteczny

Bardzo skuteczny preparat do stosowania na lakier:) Na początku trochę się przestraszyłam jak zobaczyłam że nie jest to pędzelek ale teraz nawet bardziej podoba mi się forma aplikatora. Rzeczywiście powoduje że lakier wygląda efektowniej bo nadaje mu intensywności:) Lepiej też jest z wysychaniem, wcześniej musiałam siedzieć i siedzieć i niczego nie tykać, a teraz nałożę preparat chwilę odczekam i gotowe;) jak dla mnie oki a i cena dobra:]