Diadem, Konturówka wodoodporna do oczu w płynie, z pędzelkiem

Diadem, Konturówka wodoodporna do oczu w płynie, z pędzelkiem

Świetny eyeliner za ŚMIESZNĄ CENĘ!! Naprawdę dorównuje tym z wysokiej półki, chociaż jest płynny - a do takich trzeba mieć już trochę wprawy. Jeśli ktoś ją posiada -polecam gorąco ten produkt. Naprawdę jest wodoodporny, trzyma się cały dzień, nie rozmazuje, a wieczorem trudno go domyć. Po prostu super kosmetyk; pędzelek cieniutki, możemy namalować śliczną, równą linię. POLECAM!

Cena: 6 zł / 6 ml

Mała cena-wielki efekt:)

Naprawdę bardzo dobry eyeliner:)
Za tę cenę nie używałam lepszego, ale używałam droższych a dużo gorszych!
Przede wszystkim pędzelek jest rewelacyjny-cieniutki, dość długi, idealnie giętki, nie nabiera się na niego za dużo czy za mało tuszu. Minusem moze byc jedynie to że trochę trudno nim uzyskać grubą kreskę-ale cieniutką i równą bez problemów:)
Sam tusz jest naprawdę wodoodporny, nie za gesty nie za rzadki-trzyma sie w nienaruszonym stanie cały dzień, ale bez większych problemów się zmywa.
Kolor-prawdziwa czerń.
Opakowanie-wygodne-napisy po jakimś czasie sie starły, ale nie jest to jakieś znaczące.
Eyeliner bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

****

Całkiem fajny Eyeliner. Kupiłam go za 10zł, także cena przystępna ;)
Nie rozmazuje się, ma ładny odcień głębokiej czerni, jest wodoodporny, ale płynem do makijazu łatwo się zmywa . Posiada cieniutki pędzelek, dzięki czemu osoby niewprawione, mogą zrobić ładną, równą i precyzyjną kreskę ;)
Co do wydajności jeszcze się nie bardzo mogę wypowiedzieć, ponieważ posiadam ten kosmetyk niecały tydzień. Jednakże sądzę, że te 6ml może wystarczyć na całkiem długo :-)

Używam tego produktu od: kilku dni,

Very good:)

Polecam!

Naprawde dobry kosmetyk za niska cene!
Nie rozmazuje sie, ma ladny gleboki kolor, fajnie maluje.
Nie mam porownania z innymi ale nie mam do niego zastrzezen. Kreski wychodza b. ladnie:)
jest b. wydajny-mam go juz ponad rok i nie konczy sie ani nie wysycha.
Napisalam ze nie wiem czy go kupie ponownie wlasnie dlatego ze mam go jeszcze b. duzo.

Używam tego produktu od:ponad roku

Bardzo dobry!!!!!

Jak dla mnie bardzo dobry. Przyznam szczerze, że to mój pierwszy eyeliner w płynie i jak narazie ostatni, dlatego też dostaje 4 gwiazdki, bo nie mam porównania:)
Zalety tego kosmetyku są następujące:
- jest dosyć wydajny,
-ma cieniutki pędzelek dzięki czemu można pomalować oczka z największą precyzją,
- jest trwały i nie rozmazuje się
- no i oczywiście cena!!!
Ma malutką wadę, a mianowicie kiedy dostanie się do oczu, to strasznie szczypią i łzawią (ale to chwilowa reakcja:P). Ogólnie bardzo go lubię i nie mam zamiaru zmieniać na inny.

Używam tego produktu od:około 3 lat

cudeńko za małą cene

tak jak napisałam w zgłoszeniu,ten eyeliner dorównuje tym za 60zł,a kosztuje 6 i jest naprawde fajny. jest trwaly,ma ladny kolor i cieniutki pedzelek.jest wydajny. opakowanie tez przyjemne.
****,ponieważ w płynie, a jesli zaczynamy przygodę z eyelinerami,może to być bardzo nie wygodne.