Estee Lauder, Future Perfect, Anti-Wrinkle Radiance Creme SPF 15 (Krem przeciwzmarszczkowy)

Future Perfect to krem, który wzmacnia naturalną zdolność skóry do walki z oznakami starzenia, nawilża, przywraca skórze blask i działa przeciwzmarszkowo. Estee Lauder opracowało technologię wektora komórkowego, która umożliwia przenikanie aktywnych substancji kosmetyku tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Co więcej, wektory działają z zegarmistrzowską precyzją i w rekordowo szybkim czasie umieszczają nie na powierzchni, ale w skórze składniki przeciwdziałające starzeniu. W kremie zastosowano :
* wektor przeciwzmarszkowy, który wzmacnia włókna kolagenu i elastyny transportując ekstrakty roślinne i witaminę C, co zwiększa produkcję kolagenu oraz sacharozę i kofeinę, które wzmacniają skórę
*wektory energetyczne przywracają skórze blask. Dzięki nim do komórek docierają cząsteczki AMP istotne w produkcji energii
*wektory nawilżające transportują kwas hialuronowy i lipidy z nasion kawy, które odbudowują funkcje ochronne naskórka i pomagają zatrzymać w nim wodę
* pozostałe wektory zawierają substancje wygładzające drobne zmarszczki i linie
Krem przeznaczony jest dla kobiet między 25 a 40 rokiem życia.

średni

nienajgorszy ale za tą cenę mógłbyć lepszy.
mam wersje dla cery mieszanej, ktora jednak jest za ciężka jak dla takiej cery.
nawilża średnio. Odżywia dość dobrze.
Zapach - nic szczególnego
Rozświetlenie na średnim poziomie.

w sumie tylko dosc dobrze odzywia.

przeciętny

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie tego kremu i jestem trochę rozczarowana. Nie podoba mi się jego konsystencja gestej śmietany, ciężko się rozprowadza, po nałożeniu wałkuje się, ale co ciekawe tylko wtedy, gdy nakładam go samego, natomiast, gdy w duecie z moim ukochanym Idealistem takiego wałkowania nie zauważyłam. Najwiekszą wadą jest jednak to, że niemiłosiernie świeci się po nim buzia i żeby nalożyć podkład lub wyjść po prostu z domu muszę poczekac 15 min. Zaletą natomiast jest faktyczne wygładzenie buzi i oczywiście filtry.

swietny

Kosmetyk doskonaly- nawilza,wygladza zmarszki, odzywia, regeneruje skore. Dziala przeciwzmarszkowo i wygladzajaco- ja po okolo dwoch tygodniach zauwazylam wyrazne zmniejszenie zmarszczek mimicznych, ogolna poprawe stanu cery.Swietny jako krem na dzien i na noc.Jeden z lepszych kremow ostatnio przeze mnie stosowanych.Doskonale rozprowadza sie na nim podklad, czuje sie komfort przez caly dzien.

Swietny

Wielka sztuka jest dobrac odpowiedn krem do potrzeb swojej skory i mnie sie ta sztuka udala :) Najpierw dostalam miniaturke i po wyprobowaniu uznalam, ze krem jest dla mnie idealny ( wersja do skory suchej ) Natychmiast kupilam opakowanie pelnowymiarowe i mimo, ze nie jest to tani produkt to nie zaluje zadnej zlotowki.
Konsystencja gesta, ale rozprowadza sie bardzo dobrze, skora po nim jest switlista, gladka i cudownie odzywiona. Zaraz po kremie robie normalny makijaz i zadnego swiecenia nie ma. Nigdy tez nie czulam szczypaniaczy sciagniecia - nawet jesli mam skore podrazniona po umyciu woda czy intensywnym demakijazu to wprost nie moge doczekac sie nalozenia tego kremu, ktory cudownie koi i likwiduje wszelki dyskomfort.
Dla mnie to idealny kremik :)

bardzo lubię !

A ja bardzo lubię ten krem ! Może rzeczywiście mógłby trochę lepiej nawilżać , za to odejmuję jedną * , ale jak poprawia wygląd cery ! Bardzo ładnie rozświetla, wygładza, mam wrażenie, że nawet łagodzi lekkie zaczerwienienia . Zostawia delikatny połysk , który mi akurat odpowiada , buzia wygląda zdrowo i promiennie .

w porzadku...

w sumie to zgadzam sie z poprzednia recenzentka. krem nie jest zly, ale za taka cene oczekuje sie wiecej. jest dosc ciezki i zostawia tlusta warstewke. buzia sie po nim mocno blyszczy, konieczne uzycie pudru. nawizla przecietnie, nie poradzil sobie z moimi problemowymi rejonami (gdzie skora sie ciut luszczy). faktycznie, daje uczucie lekkiego sciagniecia... co nie jest zbyt komfortowe. ogolnie powiedzialabym, ze przecietny, spoko krem, ale nic ponad minimum, ktorego oczekujemy. wiec za taka cene... zapach dosc przyjemny. jesli chodzi o zapobieganie zmarszczkom to tego chyba nikt nie moze ocenic.. ale na pewno wiara w takie dzialanie kremu poprawia samopoczucie:) zuzylam maly sloiczek, starczyl na ponad tydzien codziennego uzywania, ale nie kupie wiekszego opakowania. filtr 15 jest zdecydowanym plusem.

***

Nie jest źle , ale mogło być zdecydowanie lepiej . Używałam wersji dla cery normalnej/mieszanej . Jestem rozczarowana tym bardziej , że czekałam z niecierpliwością na ten krem . Krem ma dziwny zapach - lekko kwaskowaty , jest troszkę gęstawy i rozprawdza się tak sobie - do najlżejszych nie należy , pozostawia na skórze aksamitną , wygładzającą warstewkę . Przy nałożeniu większej ilości kremu - krem wałkuje się , dotykając dłonią policzka sypią się wiórki z twarzy - dopiero po kilku minutach wchłania się całkowicie : / Krem słabo nawilża , trochę ściąga mi twarz - liczyłam na więcej ( Shiseido mnie tak rozpieścił ) , nałożony bezpośrednio po umyciu twarzy - lekko szczypie . O efektach przeciwzmarszkowych nic nie napiszę bo zmarszkom ciągle jedynie zapobiegam . Efekt rozświetlenia cery przy systematycznym stosowaniu jest przeciętny jak na TAKI krem . Zużyłam jeden słoiczek GWP i mam mieszane uczucia - ostatnio z miesiąca na miesiąc firmy fundują nam coraz to nowsze/droższe kremy , a ich jakość pozostawia coraz to więcej do życzenia , kiedyś to było nie do pomyślenia ---- > ja uprzedzeń do drożyzny nie mam , ale własnie takie mam odczucie w stosunku do Future Perfect . Nie zdecyduję się na jego zakup . Nie przekonał mnie .