Shiseido, The Skincare, Day Essential Moisturizer Light SPF 10 (Lekka esencja nawilżająca)

Lekka emulsja z serii the Skincare na dzień zapewnia natychmiastowe i trwałe nawilżenie w ciągu dnia ( Xylitol ). Wzmacnia naturalne bariery ochronne cery ( Tiotauryna ) i chroni ją przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. Optymalizuje komunikację pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą. Zapewnia skórze stały, optymalny poziom nawilżenia, gładkość i miękkość przez cały dzień. Rekomendowana dla cer normalnych, mieszanych i tłustych. Emulsję nakłada się rano na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

swietny kosmetyk na lato

uzywalam wersji dla cery mieszanej w okresie letnim. Emulsja jest niesamowicie wydajna, swietnie nawilza. Dosyc szybko sie wchlania co umozliwia aplikacje filtrow UV. Jednym slowem godny polecenia na lato dla osob bez widocznych zmarszczek. Pewnie skusze sie na kolejny zakup w sezonie letnim.

Używam tego produktu od: rok

nie powala

Zwykła emulsja do codziennego nawilżania. Zaletą jest duża wydajność, ładnie się wchłania, nieźle nawilża, posiada filtry. Na ciepłe letnie dni całkiem niezła. Ale tylko tyle. Znam kosmetyki, po których moja skóra wygląda o wiele lepiej niż po tej emulsji.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku

czysta przeciętność

O ile dosyć lubię kolorówkę shiseido, o tyle pielągnacja jak dotąd mnie nie powaliła na kolana. Ta emulsja w moim odczuciu jest najzwyklejsza na świecie i w żadnym razie nie warta swojej ceny. Ot, taki nawilżający, lekki, lejacy się w zasadzie lotion - nawilża dość dobrze, ale nic poza tym - ani nie zapewnia wypoczętego wyglądu cery, ani jej nie wygładza (podobno zalecany po 25 roku życia, a ja mam lat 26 i bardzo zadbaną cerę, więc chyba nie wymagam za wiele), owszem ładnie pachnie, wchłanie się nieźle ale niestety pozostawia denerwującą tłustą wartewkę na skórze (mojej,w żadnym razie nie przetłuszczającej się!). Jeszcze jedno zastrzeżenie, choć być może nie ma ono zastosowania w przypadku pełnowymiarowego opakowania - ja mam miniaturkę 15 ml - jakiś sadysta upchał to w wysokiej flaszeczce bez aplikatora, z której za Chiny nie idzie emulsji wydobyć. Brawo.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jaka część we flaszeczce nie widać

Mnie zapycha...

Krem wspaniale nawilza, skora po nim jest aksamitna i wygladzona...Ale mnie niestety zapycha...i to bardzo (mam wersje dla cery mieszanej)Po zastosowaniu mam kupe pryszczy, ktore musze pozniej przez pare tygodni leczyc...Szkoda, bo krem naprawde fajny...Niestety oddam go mamie...

Używam tego produktu od:3 mies.
Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego

Nowa wersja - okropność

Kupiłam wersję tego kremu do cery normalnej (nazwa ta sama tylko bez Light). Mam cerę mieszaną i odwodnioną. Krem dobrze nawilża i - jeśli odczekam 10 min dla wchłonięcia - nie ścina się z podkładem. Ładnie wygładza skórę. Muszę omijać okolice oczu bo zdarza się, że je podrażnia i trochę łzawią. Być może jest za bardzo perfumowany. Tak więc przy odrobinie ostrożności to wspaniały deser dla mojej skóry.
Kiedy skończę opakowanie wracam do kremu Tolerane La Roche Posay, ale po 3-4 miesiącach pewnie kupię kolejny Skincare.
Plus za to, że jest wydajny. Używam tego produktu od: 3 lat

Odejmuję gwiazdki ponieważ nowa wersja tego kremu to totalna pomyłka! Obecna nazwa to THE SKINCARE Day Moisture Protection ProtecteurHydrant Intensif Jour SPF 15.
Po nałożeniu kremu na twarzy zostają mi białe okruszki, tak jakby kasza manna. Nie nawilża, a skóra koszmarnie się lepi i ściąga. Do tego nie daje się na niego położyć żadnego pokładu, bo każdy się waży.

Naprawdę super

Mój faworyt, jeśli chodzi o kremy - emulsje do cery mieszanej. Bardzo przyjemna, lekka konsystencja, emulsja szybciutko się wchłania i doskonale nawilża skórę. Dzięki swojej konsystencji (niewielka ilość kosmetyku wystrczy na cała twarz) kosmetyk jest bardzo wydajny, odpowiada mi też wielkość słoiczka - 75 ml.
Emulsja od razu radzi sobie z przesuszonymi partiami twarzy. Faktycznie nie uczula. Opakowanie z dozownikiem jest higieniczne.
Wersja "na noc" już mnie tak nie zachwyca.

Dobry

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1.
-lekka emulsja
-dobrze sie rozprowadza
-szybko sie wchlania
- dobrze nawilza

Podsumowanie jesli chodzi o ta emulsje schiseido ogolem okreslam ja jako produkt b.dobry , spelnil moje oczekiwane wymogi: moja skora jest wypoczeta i dobrze nawilzona .Uzyskuje u mnie najwieksza ilosc gwiazdek

Jest ok.

Kupiłam tę emulsję latem i posiadam do tej pory. Latem stosowałam dwa razy dziennie teraz raczej tylko raz.
Opakowanie z dozownikiem, co nie pozwala marnotrawić produktu przy jego lekkiej wodnistej konsytencji. Bardzo dobrze się wchłania i wygładza cerę. Nie uczula - co w moim przypadku jest bardzo ważną "umiejętnością".
Jedyne czego nie robi to nie radzi sobie z bardzo przesuszoną cerą. (kuracja antybiotykowa - musiałam dodatkowo sięgnąć Aquasource BIOTHERMu).

dobry dla mlodych

Emulsja świetna dla młodych buzi, sprawdza się dla 20-25 latki. Później jest zdecydowanie za słaba. Po prostu nawilża, a to za mało dla 30+ Polecam zatem do 25 roku życia.

*****

Ta emulsja na dzień jest dla mnie niezastąpiona . Stosuję ją już tyle lat i po eksperymentach z innymi kosmetycznymi cudami zawsze do niej powracam . Lekka , aksamitna emulsja rozprowadza się jednym ruchem ręki , wchłania błyskawicznie . Nawilża , nie podrażnia mojej skóry , nie matuje ( ale to nie jest emulsja matująca ) , pozostawia skórę miękką i bardzo przyjemnie aksamitną w dotyku . Skóra jest pachnąca , wygląda bardzo świeżo i jest rozświetlona . Moja skóra odczuwa komfort praktycznie przez cały dzień . Świetnie rozprowadza się na niej podkład ( używane przeze mnie podkłady Kanebo , Sisley , Dior doskonale z tą emulsją ,, współpracują '' ) . Bardzo dobrze ta emulsja zgrywa się z rozświetlającym Shiseido Visible Luminizer Serum Anti - Dullness . Stosuję w tej chwili ten duet z samego ranka i jestem z niego bardzo zadowolona . Rano mam wypoczętą , świeżą , bardzo gładką buźkę i o to chodzi . Alcohol denat. jest delikatnie wyczuwalny , ale jest to tak zmyślnie skomponowane , że emulsja dobrze nawilża i nie wysusza w ogóle mojej skóry . Bardzo wydajna - z samego ranka wystarczy , że nacisnę dozownik tylko do połowy , taka ilośc emulsji jest w sam raz .

Bardzo przyjemna!

Kupiłam tą emulsję z nadzieją dobrego nawilżenia i jestem zachwycona. Jest to bardzo delikatna półpłynna emulsja szybko wchłaniająca się w skórę. Natychmiast, nawilża i odświerza, twarz nabiera blasku i jest taka miła w dotyku. Na dzień dzisiejszy daje 4* , gdy zużyje całość dodam opinię.