Kanebo, Gąbeczka pielęgnacyjna Sponge Chief For Make - Up Removal, Kanebo

Kanebo, Gąbeczka pielęgnacyjna Sponge Chief For Make - Up Removal, Kanebo

Zgłaszająca osoba: neuilly

Ekologiczna i higieniczna gąbka przeznaczona do szybkiego, dokładnego usuwania makijażu, produktów oczyszczających i maseczek. Po użyciu należy delikatnie i dokładnie ,, wyprać `` gąbkę wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia w suchym ( ! ) miejscu. Gąbka stwardnieje ( w takim kształcie w jakim ją pozostawimy wilgotną ) - dzięki temu niemożliwe będzie gromadzenie się na jej powierzchni bakterii. Po zmoczeniu stanie się znowu miękka i jedwabista w dotyku.

Cena: 49 zł

pracochłonne mycie gąbki

Dostałam tę gąbko-szmatkę w prezencie. Wg zapewnień, miała ona rewelacyjnie usuwać makijaż i działać niemalże jak peeling. W mojej ocenie używanie jednak tej gąbki było pracochłonne, ponieważ za każdym razem niezbędne było jej skrupulatne mycie i szuszenie. Dla mnie - zbędny gadżet. Zresztą ogólnie jestem zwolenniczką mycia twarzy wodą i płynem, nie lubię żadnych wacików, szmatek, ani tego typu gadżetów. Waciki stosuję tylko do zmywania oczu. Czysty minimalizm. Ogólnie używanie tej gąbki nieco mnie rozczarowało. Wolę szczoteczki do mycia twarzy, przynajmniej piana jest, oczyszczenie porów jest. Tutaj - sama nie wiem, co o tym sądzić. Dla mnie zupełnie zbędny produkt.

Używam tego produktu od:3 m-ce

fajna

uzywalam przez jakis czas, ale ogolnie znudzilo mi sie pranie jej ;) bardzo fajna mala rzecz, pomogla mi, gdy walczylam z problemami na twarzy. Swietnie usuwa makijaz i wszystkie brudy z mojej twarzy.
Latwa w przechowywaniu i konserwacji i przede wszystki bardzo, bardzo trwala.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:chyba ze 3

Świetny gadżet

U mnie gąbeczka, czy może raczej ściereczka, doskonale zmywa mascarę - przynajmniej Kanebo ;)

Doskonale sprawdza się przy zmywaniu maseczek, a także makijażu :D Niezwykle wygodna w czasie wyjazdów - zamiast kilku produktów bierzemy gąbeczkę i sprawa załatwiona :D

Znakomity produkt i na pewno będą następne :D

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsza

Swietna w podrozy

Nie moge napisac ze gabeczka zastapila mi moja ulubiona oliwke Babora do zmywania twarzy ,ale jest niezastapiona w podrozy i na wakacjach.Wprawdzie nie zmywa makijazu za pierwszym razem i nie radzi sobie z maskara,ale i tak jest w porzadku.Mam wrazenie ze skora na twarzy jest troche sciagnieta i blyszczaca po jej uzyciu...ale kto sie tym przejmuje gdy ma czysciutka twarzuchne:)A cena...moglaby byc nizsza:(

Używam tego produktu od:5miesiecy

rewelacja

Jestem zachwycona kosmetykami Kanebo :)
Kiedyś przez przypadek trafiłam do salonu kosmetycznego tej firmy i się zakochałam :)
Kosmetyki są boskie! gąbeczka również :) Bardzo praktyczna bo można ja prać w mydlinach i znów jest gotowa do użytku! Pierwszej używałam 6 miesięcy :) teraz mam juz drugą :)

Używam tego produktu od:8 miesiecy

Niezastapiona

Od kiedy uzywam tej gabki, prawie przestalam uzywac wacikow (tylko do demakijazu oczu). Gabka sciera bardzo dobrze, moze byc i do demakijazu i do scierania maseczek itp. Nie podraznia (chyba ze ktos bedzie bardzo mocno tarl skore :)). Tylko przy zmywaniu oczu trudno jej dojsc do niektorych zakamarkow i dlatego musze sie wspomagac wacikami. Latwo sie ja pierze.

***

Wyobrażałam sobie ten produkt zupełnie inaczej ( pewnie dlatego , że w prasie i perfumerii mówią na to gąbka do demakijażu ) . A dla mnie to taka ,, gąbko - szmatka '' - kwadratowy ręczniczek . Fakt - jest przyjemna w dotyku ale jednocześnie trochę nieporęczna - dobrze za jej pomocą usuwa się maseczki ( szczególnie oczyszczające z glinki ) ale makijaż i produkty do demakijażu znacznie sprawniej usuwa mi się nadal za pomocą wacików . Nie sztywnieje jakoś straszliwie ( gąbka - rzecz jasna ) , można ją na sucho wyginać do woli . Mimo wszystko nie wierzę , że nie gromadzą się na niej jakieś podejrzane mikroby . Odporność na zużycie - bardzo dobra . Prawdę powiedziawszy - za tę cenę można kupić coś bardziej przydatnego .