Joanna, Reflex Blond

Joanna, Reflex Blond

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.
W ofercie firmy zastąpiona nową wersją Multi Blond Reflex, pozbawioną m.in. kwasu salicylowego.

Niezły

Zachęcona opiniami w KWC kupiłam "Reflex Blond" i okazało się, że tego właśnie szukałam. Próbuję łagodnie wrócić z czterokolorowego balejażu do mojego "normalnego" nieco ciemniejszego koloru i używam go tylko na pasemka w odrośniętej części, żeby złagodzić kontrasty.

Cóż można o nim powiedzieć?
- bez wątpienia działa ;)
- nakłada sie łatwo
- śmierdzi perhydrolem
- zostawia nieco szorstkie włosy
- leciutkie rozjaśnienie widać już po pierwszym razie
- włosy rzeczywiście wyglądają, jak rozświetlone słońcem :D
- ostateczny kolor jest nie do przewidzenia - to rozjaśniacz, a nie dekoloryzator, dlatego końcowy efekt zależy od wyjściowego odcienia włosów.

Aby rozwiać ewentualne dodatkowe wątpliwości:
- Czy może robić plamy?
- Nie wyobrażam sobie tego ;). On rozjaśnia włosy jednorazowo najwyżej o pół tonu, żeby zrobić widoczną plamę, trzeba by go ze cztery lub pięć razy napsikać specjalnie w jednym miejscu, a za to trudno winić preparat.

- Czy będzie niszczył włosy?
- Oczywiście! To preparat inwazyjny, zawiera mocny utleniacz, przy częstym używaniu bez wątpienia wysuszy włosy, które staną się szorstkie, zaczną się łamać i rozdwajać. Ja użyłam go cztery razy (tyle wystarczyło do osiągnięcia pożądanego odcienia) i dlatego o moje włosy raczej się nie martwię ;) (zresztą są zdrowe i mało co je rusza), ale jeśli ktoś przy pomocy tego sprayu pragnie się przemienić z ciemnej w platynową blondynkę, niech pomyśli jeszcze raz, zanim straci włosy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie sądzę, żebym musiała kupować kolejne.

NAJLEPSZY!!!

Ważne, aby stosowac go na NIE FARBOWANYCH włosach, oraz aby uzywac go kilka razy pod rząd np. 4 - wtedy jest widoczny efekt, zalezy jaki chcemy uzyskac, tyle robimy (no i zalezy tez od koloru wlosow)
Wlosy sie nie niszcza od tego, gdy mam odrosty to po prostu uzywam na nie tego kosmetyku i wszystko jest wspaniale :)))
Mimo ze zapach nie jest wspanialy (ale to nie o to przeciez chodzi) to bardzo mi sie podoba forma nakladanie - jak zwykly spray :)

Jest tani, moze malo dostepny.. Napewno powinien byc supermarketach lub np. w Superpharm.

Zaznaczam, że używam go dość długo, a moj stan włosów wcale nie jest gorszy! Jest taki sam jak byl wczesniej. Moim zdaniem farby są bardziej szkodliwe niż ten produkt. Nigdy nie farbowalam wlosow, ale widzialam farbowane i swoje po uzyciu tego preparatu. Doświadczyłam i z czystym sumieniem polecam :)))

przyszło lato...

dzięki kochanej amark udało mi się w końcu znależć to cudeńko ..na osiedlowym bazarku(nie znalazłam w żadnym supermarkecie:()Efekt jaki daje ten rozjaśniacz jest baaaardzo delikatny,choć może na początku psikałam za mało z obawy przed plamami,niepotrzebną zresztą.po ok.3 użyciach(na mokre włosy) uzyskałam łagodne ale widoczne rozjaśnienie(jestem szatynką),pięknie podkreślające pasemka od słońca które robią mi się juz wiosną.Ogólnie:włosy naturalnie rozjaśnione,im dłużej stosuję tym efekt wyraźniejszy,włosy miękkie,nie zauważyłam żadnych zmian w ich kondycji,cena super,może zapach nie najlepszy ale nie spodziewałam się innego-w końcu preparat zawiera wodę utlenioną....Po raz pierwszy w lato będę się cieszyć pięknym blondem!!
Acha,producent ostrzega by nie uzywać na farbowanych włosach!!
Gwiazdka mniej za to że ciężko mi jednak było go znależć(mimo pomocy:))i za niezbyt piękny zapach.gdybym mogła dać 4,5 gwiazdki byłoby ok!!

Bardzo fajniutki!!!

bardzo fajniutki

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań 3

Pierwszy raz uzylam rozjasniacza w spray'u ale z palette blond ktory okazal sie istnym koszmarem! Wloski staly sie po nim suche zniszczone, a kolorek zmienial sie po kazdym umyciu glowy, az stal sie...... rudy! W ogole podobne wszystkie farby z palette niszcza wlosy! Jednakze odnalazlam w internecie spray joanny i postanowilam go wyprobowac!! Wloski od razu nabraly ladnego slonecznego kolorku! Odzyla wrecz moge powiedziec! Po kolryzacji pozostaly miekkie w dotyku tak jak obiecuje producent. Preparta jest bardzo wydajny i trwaly kolrek nie zmienia sie a teraz pod wplywem slonca jeszcze bardziej wloski sie rozjaniaja! Polecam wszystkim ciemnym i jasnym blondynka ktore chce ozywci kolor wloskow!!

Odejmuje gwiazdke za brzydki zapach !