Spirig, Excipial, Pigmentcreme, Krem korygujący do skóry trądzikowej

Spirig, Excipial, Pigmentcreme, Krem korygujący do skóry trądzikowej

Wysokiej jakości krem o właściwościach kryjąco-korygujących przeznaczony do skór trądzikowych. Dzięki zawartości dwutlenku tytanu i pigmentów żelazowych wysusza oraz maskuje widoczne zmiany skórne. Łatwo się rozprowadza na skórze, nie powoduje zaskórników, pozwala skórze oddychać. Kremy dostępne są w dwóch odcieniach: jasnym - Excipial Pigmentcreme (tuba 20 ml), ciemnym - Excipial Pigmentcreme dunkel (tuba 20 ml). Można je mieszać w celu uzyskania pożądanego efektu.

Cena: ok. 17 zł / 20 ml

Nie jest zły ;)

Kremu/podkładu używałam 2 lata temu, kiedy to miałam straszne problemy ze swoją cerą :/ Ogólnie excipial poradziła mi moja kumpela która też go używała ;p Najbardziej bolało mnie to że są tylko dwa kolory do wyboru, ale o dziwo ten jaśniejszy idealnie dopasował się do mojej jasnej karnacji. Krył dobrze, wysuszał syfki no i muszę powiedzieć że faktycznie dzięki niemu polepszył się stan mojej skóry. Był ogromnie wydajny :D Jedno opakowanie starczyło mi na 1.5 roku na współę z siostrą która też ma problemy z trądzikiem. Gęsty, niebrudzący ubrań. Minusem jest to że jasny kolor jest zbyt różowawy i to że wysuszył mi strasznie skórę na policzkach i na jakiś czas musiałam go odstawić. Naprawdę, niezły podkładzik, jednak moja ocena to mocna 3 przez to że wysuszł mi skórę :/

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Świetny!

Krem jest naprawdę rewelacyjny. Lekki, nie pozostawia uczucia "maski" na twarzy. Bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza. W zasadzie niewielka ilość dobrze kryje niedoskonałości skóry. Wyrównuje koloryt przez co skóra wygląda naprawdę ładnie i zdrowo. W moim przypadku ma również działanie lecznicze. Nie mam co prawda jakichś poważnych problemów ze skórą, ale krem pozwala mi się pozbyć pojedynczych wyprysków. Na pewno nie wrócę do żadnych podkładów. Krem jest świetny.

Świetny :D

Ten podkład jest naprawdę świetny :) Minusem jest tak mała gama kolorów, bo jest tylko jasny i ciemny. na razie mi to nie przeszkadza, bo jasny kolor świetnie stapia się z moja skórą, jest wręcz idealny. Co będzie latem, kiedy twarz będzie opalona? Nie wiem, ale pomartwie się tym za pół roku :) Podkład świetnie kryje, jest bardzo trwały, wytrzymuje na skórze cały dzień, bez żadnych poprawek i bez użycia pudru. Jeśli chodzi o matowienie... W sumie nie wiem czy to jest jego zasługa czy kremu SIARKOWA MOC, którego używam jako bazę, ale nie mam nawet najmniejszego problemu ze świeceniem się skóry. Jeśli chodzi o przeciwdziałanie wszelkich wyprysków to znowu nie wiem czy to jest jego zasługa czy kremu, ale stan mojej skóry znacznie się poprawił (zaczęłam używać tych kosmetyków w tym samym czasie). Jedynym minusem może być to, że podkład nie jest zbyt wydajny, wystarczył mi na niecałe 2 miesiące, w porównaniu z innymi podkładami, które używałam to dosyć mało. Cena... Hmmm... Odpowiednia jak na tak dobre działanie. Moim zdaniem opakowanie powinno być trochę większe i inne (najlepiej z pompką), bo często zdarza się, że wyciskam zbyt dużo produktu, który potem niestety się marnuje.Jednak pomimo tych minusów to najlepszy podkład jaki do tej pory miałam, polecam :)

całkiem, całkiem...

Miałam odcień jaśniejszy, a na twarzy był różowy. Miał odrażający zapach. Oddałam go mamie (jej odpowiadał), a kupiłam sobie ciemniejszy, który okazał się naturalny. Nie miał tego odrażającego zapachu, a wręcz przeciwnie - pachniał. Świetnie kryje, jednak nie matuje.

Jest świetny!

Najlepszy podkład z jakim się spotkałam.
Nie dosyć że najjaśniejszy kolor jest dla mnie idealny to trzyma się dość długo i nie zapycha. Skóra oddycha i nie robią mi się od niego żadne niespodzianki. Krycie jest dla mnie wystarczające. Warto dać za niego te 25 zł bo i starcza na długo i spisuje się znakomicie.

Edit: po paru godzinach od nałożenia podkład różowieje.. Wygląda się jak świnka pigi. NIGDY WIĘCEJ.
Używam tego produktu od:3msc

super!

niedawno odkryłam ten podkład i jestem bardzo zadowolona :)
mam cerę trądzikową, tak więc większość podkładów powoduje znaczne pogorszenie cery ;/
ten nie :)

doskonale kryje, jest wydajny, utrzymuje się bardzo długo na skórze!

jedynym minusem jest to, że nie do końca potrafię dopasować kolor do mojej cery i czasem tworzy się nienaturalna maska na twarzy...

Używam tego produktu od: stycznia

Nie zmienię na zaden inny!

Dermatolog zabronił mi uzywania jakichkolwiek podkłądów.
Z reszta sama juz nie wiedziałam co robic, jak kryły to zapychały, albo po godzinie zaczynałam się świecic, albo był efekt maski albo stan cery sie pogarszał.
Bez makijazu nie byłam w stanie wyjsć z domu.
No i stało sie, na wizażu ktos doradził mi ten podkład.

Mam odcień ciemny, niestety troszke za jasny do mojej cery ale może byc.
Widzę same plusy:
*nakladając go o 6 rano wracajać do domu 0 17 nadal moja buźka jest ładna tzn nie widac wyprysków, nie świeci sie
*nie zauważyłam żeby wysuszył, może to dlatego że nakładam pod niego Alantan Plus
*ładnie wszystko kryje
*nie zapycha
*jest wydajny
*nie mogę określić czy stan cery sie poprawia gdyz stosuje równocześnie leki, ale na pewno nie pogarsza a mi to już wystarcza

Koleżanka mi powiedziała, ze to pierwszy podkład który jej sie podoba na mojej buzi, bo ładnie kryje, a jednocześnie wygląda naturalnie. Dodam, że jest ona wrogiem wszelkich pudrów itp

Nigdy z żadnego podkładu ie byłam tak zadowolona, temu nie brakuje niczego, no może poza większym wyborem kolorów.

Cudo!

Cudo! Ładnie kryje, nie tworzy efektu maski. Nawet matuje ( choć mojej twarzy na długi czas się nie da). Nie zapycha.
Jest lepszy od podkładów la roche posay, maybelline ( mam wrażenie, że pogorszyły mi cerę).
Długo się utrzymuje na twarzy. Polecam!!
Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:jedno

edit
Odejmuję 1 gwiazkę, gdyż z perspektywy czasu stwierdzam, że jednak tworzył lekką maskę. Myślę, że to z powodu tak małej liczby kolorów: jasny wpadający w róż a ciemny trochę zbyt ciemny. Jednak w czasie gimnazjalnym sprawdzał się wyśmienicie - miał kryć i nie pogarszać stanu cery ( i tak właśnie robił) :)

Moje wybawienie

Mam odcień ciemny/

Kocham ten kremo-podkład!! Kocham i nie zamienię!
nie używam na co dzień, a jedynie podczas "okresu niespodzianek". Idealnie kryje wszelkie niedoskonałości! Nie ma lepszego na rynku! Ponadto mam pewność,że nie tylko kryje ale również leczy!
Słyszałam sporo opinii, że wysusza... hmm, ja bym raczej powiedziała, że w związku z dużą ilością pigmentu siłą rzeczy uwydatnia naszą wysuszoną cerę. Dlatego podczas kuracji anty trądzikowej należy nawilżać, nawilżać i nawilżać, a wtedy nie będzie śladu po schodzących skórkach!

PLUSY:
- idealne krycie
- wydajność

MINUSY:
jeśli mam się czepiać to opakowanie i zapach.

Używam tego produktu od: kilku lat

FENOMENALNY !

Jak dla mnie kosmetyk jest fenomenem na rynku !

* nie tworzy efekty maski, jeśli potrafi się go dobrze rozsmarować i dobrać odcień choć paleta nie jest zbyt obszerna AŻ DWA KOLORY :P
* doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, nie ma rzeczy krótrej by nie zakrył !
* trochę wysusza skórę - jak dla mnie to dobrze :P
* długo utrzymuje się na twarzy :D
* przy nieuważnym obchodzeniu się można trochę ubrudzić sobie ubranko ale elegancko schodzi w praniu :P
* nie zatyka porów !
* Cena bardzo niska !

POLECAM :D

Ilość zużytych opakowań: 6 ? 8 ?

rewelacja!!!

TO MÓJ KWC!!! Uwielbiam go!! Niestety mało jest podkładów, kremów koloryzujących przeznaczonych do cery trądzikowej...
Jednak dzięki mojej kumpeli, której excipial polecił dermatolog znalazłam ten jedyny. Wcześniej uzywałam Loreala, bo tylko w tej palecie znalazłam swój odcień. Teraz kupuje 2excipiale- jasny i ciemny, dzięki temu mam możliwośc wymieszania i dopasowania kremów do swojej karnacji. A prz okazji poprawiła mi się cera, mam mniej zskórników i ogólnie wyprysków. Excipial trochę wysusza, więc polecam przed jego nałożeniem użyć kremu nawilżającego. Efekt jak dla mnie boski.

Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Nie polecam

Słabo kryje niedoskonałości, tworzy na twarzy maskę, a jasny odcień (niestety występuje tylko w dwóch odcieniach - jasnym i ciemnym) sprawia, że skóra jest po prostu różowa...

Nie zauważyłam u mnie, aby leczył niedoskonałości, ale też nie przyczynił się do powstania nowych.
Plusem jest cena - produkt nie przekracza 25 zł, można go nabyć w aptece.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1