Clinique, Superbalanced Compact Makeup (Podkład w kompakcie)

Clinique, Superbalanced Compact Makeup (Podkład w kompakcie)

Podkład w formie kompaktu do cery mieszanej, średnio do mocno kryjący. Dostosowuje się do potrzeb skóry - jednocześnie nawilża suche partie i absorbuje sebum w strefie T, dzięki specjalnej technologii uwalniania wilgoci i absorbowania sebum:
- Miniaturowe kanaliki, wypełnione odżywką dla skóry, absorbują sebum uwalniając odżywkę (nawet tłusta skóra potrzebuje odżywienia)
- W tym samym czasie, suche partie skóry wchłaniają odżywkę, która uwalniana jest z kanalików
- Yegepol (substancja matująca, najczęściej otrzymywana z soi) absorbuje sebum, pozostawiając skórę miłą w dotyku.
Zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną (SPF 20), jednocześnie nie podrażniając skóry: zawiera niepenetrujący naskórka - zamknięty w kapsułach chemiczny filtr przeciwsłoneczny połączony z filtrem fizycznym (tlenek cynku).
Długo (do 8 godzin) utrzymuje na twarzy.
Wygodny, w użyciu - łatwo się rozprowadza dzięki zawartości dimethiconu. Po nałożeniu na skórę staje się lekko pudrowy, wygląda naturalnie.

Jak dla mnie bardzo dobry

Żadko używam podkładu/pudru i dlatego forma kompaktu jest dla mnie najlepsza. Ten jest dla mnie w sam raz: nie zatyka porów, nie wysusza cery wręcz delikatnie ją nawilża. Ładnie sie rozprowadza. Matuje twarz i wyrównuje nierówności. Jak dotąd nie znalazłam lepszego kompaktu.

Używam tego produktu od:ponad pół roku

oj!zmieniam zdanie!!!

Zmieniam zdanie o 180 stopni!Nie wiem jak to sie stalo ale po prawie 2 latach ten kompakt zaczal mi sluzyc-cera po 30 stce zaczela mi sie mocniej przetluszczac,nie ustarzeglam sie tez przed przebarwieniami-i ten kompakt teraz jest dla mnie rewelacyjny-swietnie matuje i co najwazniejsze super kryje moje przebarwienia,jest trwaly a ugruntowany pudrem matujacym nie do zdarcia-teraz serdecznie polecam!

Milusi...ale na krótko

Przyjemny podkład z wygodną puderniczką z dużym lusterkiem. Spory wybór kolorów.
Łatwo się rozprowadza, po chwili staje się niewidoczny na twarzy,nie wnika w pory i nie podkreśla suchych miejsc.
Lekko matuje, nawilża i sprawia że twarz wygląda jednolicie i gładko.
Jednak ma swoje minusy - nie trzyma się długo,po 8 godzinach w pracy nie ma już po nim śladu, a nie zawsze jest czas na poprawę makijażu.Poza tym brudzi ubrania a nieznoszę mieć upaćkany kołnież, golf czy czapkę :(

tego szukalam

To jest to, czego szukalam. Wygodne, poreczne i przede wszystkim naprawde dobry. Dobrze sie naklada, ladnie matuje, nic dodac nic ujac. A do tego kosztowal mnie $26 czyli luzik.
Recenzja: ...

Najlepszy jaki miałam!

Oczarował mnie przede wszystkim tym, że go nie widać i nie blokuje porów. Lekko kryje, nadaje twarzy ładny i zdrowy kolor. Mały minusik za to, że jednak trzeba troszeczkę zmatowić twarz sypkim pudrem. Wybaczam mu to i daję **** z możliwoscią zmiany na 5. ;)

Niewypał totalny!!!

Osoby z tłustą lub mieszaną cerą, pomimo jego przeznaczenia, powinny się trzymać od niego z daleka - twarz od razu po nałożeniu cała się nieestetycznie świeci. Bardzo słabo kryje niedoskonałości, nienaturalny efekt. Cerę miejscami suchą przesusza jeszcze bardziej. A fuj! A tłustą jeszcze bardziej przetłuszcza. Bardzo lubię produkty Cliniqiue, ale ten podkład to po prostu tragedia. Lepiej omijać go szerokim łukiem, mimo, że kusi pięknym, nowoczesnym opakowaniem.

doskonały

Zdecydowanie najlepszy, jaki kiedykolwiek miałam. Po nałożeniu twarz wygląda naturalnie. Podkład znakomicie ukrywa niedoskonałości i niweluje świecenie twarzy. Ten efekt utrzymuje się przez cały dzień.
Bardzo mi się podoba pudełeczko, w którym jest podkład, znakomicie się go nakłada gąbeczką. Jedyną wadą jest cena, ale myślę, że tak doskonały produkt jest jej wart.