Chopard, Infiniment EDP

Chopard, Infiniment EDP

Nowy zapach Choparda, wprowadzany do sprzedaży od października 2004. Określany jest jako współczesna interpretacja ponadczasowej kompozycji kwiatowej.

Zapach został wykreowany przez Alberto Morillas.

Zapach oddaje ducha Choparda - luksusowego, ekstrawaganckiego, z domieszką zabawy i przymrużenia oka. Sposób jego prezentacji powoduje, że kojarzy się z drogocennym skarbem, wyjątkowym obiektem pożądania.

Zapachowi towarzyszy transparentny, owalny flakon - współczesna wariacja na temat kryształowej kuli. Do korka dołączony jest srebrzysty łuk w kształcie księżyca, na którym wygrawerowano podpis Chopard. Został on zaprojektowany przez Jérôme Faillant-Dumas. "Twarzą" zapachu jest czeska modelka Veronika Verkova.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: bergamotka, róża bułgarska, kwiat lotosu, drzewo sandałowe, piżmo.

Drażniący

Zafascynował mnie na początku ale po pewnym czasie doszłam do wniosku,że to powtórka z rozrywki, że coś takiego już wąchałam. Ma wspólną ,męczącą nutę z Hypnose Lancome a trwa nadzwyczaj długo, nie polecam zatem kupna w ciemno.

Luskusowy!

Dziwne, bo choć daję temu zapachowi aż 4 * to jednak nie wiem do końca czy mi się podoba. Trwały (pachnę nim, kiedy piszę te słowa :) ), kwiatowo - pieprzny, wyczuwam w nim też chyba gorzką pomarańczę. Dla wykwintnych kobiet, bo ja raczej do mojej pracy bym go nie użyła. Jakoś kłóci mi się ten zapach z luźnym stylem typu: spodnie i sweter. Ładny na zimowe dni. Muszę się jednak zastanowić, czy aby jest mój!

moja wiosna :))))

Zapach bardzo cieply, slodziutki, z odrobinka "pieprzu"
absolutnie nie mdlacy, ma w sobie cos miodowego- przynajmniej tak pachnie na mojej skorze, kojarzy mi sie z rozkwitlymi kwiatami w pelnym sloncu.Zapach rozwija sie stopniowo- na poczatku dominuja nuty kwiatowe dopiero pozniej dochodzi do glosu nutka, ktorej nie potrafie zdefiniowac- bo raczej wacham zapachy niz czytam z czego powstaly-jest to zapach poniekad klasyczny, bo nie ma w sobie "zaskakujacych "nut- wszystko co juz bylo- ale w takich proporcjach ktore sa idealnie dobrane :).Na mezczyzn dziala- potwierdzone ;)))
Stworzony dla mlodej kobiety- nie dziewczyny- lubiacej dosc klasyczna elegancje, z odrobina zmyslowosci(koronki, wysokie obcasy ;)
Zachwycil mnie swoja nienachalna slodycza... i cieplem bijacym juz od flakonu:)) ktory jest ciezki, masywny i pieknie prezentuje sie na polce:)

zakochalam sie w nim od wczoraj.....i wydaje mi sie ze bedzie to trwale zauroczenie ;)