Rival de Loop, Quick Dry Nail Colour (lakier szybkoschnący)

Rival de Loop, Quick Dry Nail Colour (lakier szybkoschnący)

Szybkoschnący lakier do paznokci. Dostępny w 27 odcieniach.

:o

Co to wogóle jest ??? Myślałam, że po lakierach Miss Sporty nie spotka mnie nic gorszego ... A jednak: nacięłam się na RIVAL DE LOOP ... Naprawdę, zwykle nie mam takich negatywnych odczuć, ale rozjuszyło mnie to,że gdybym dołożyła 2 zł to bym miała fantastyczny lakier Manhattana :(:(:( Sam "lakier":
-tworzy OKROPNE smugi, nie ma mowy,żeby to równo nałożyć
-odpryskuje po 30 minutach ( :o )
-mam kolor 23 - kryjący jasny róż - wygląda jak korektor na paznokciach
-dziwnie się zmywa, tuż przy skórkach zostają resztki lakieru
do plusów mogę zaliczyć jedynie pędzelek, bo jest malutki i ładnie dozuje lakier
reasumując więcej nie kupię go na 1000%, nie wiem wogóle co mnie podkusilo, żeby po niego sięgnąć

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe i na bank go nie zużyję

co za porakza

Skoro mozna kupic dobry lakier za 4 zl (Sensique), to znaczy, ze tym bardziej nie trzeba wydawac na badziew 6 zl. A to totalny badziew - okropnie ciezko sie rozprowadza, tworzy smugi. To juz na wstepie dyskwalifikuje, bo nawet jakby byl trwaly, to nie chcialabym trwalych smug...

U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1

brak słów

Owszem,schnie szybko,tylko co z tego ,kiedy tworzy smugi, odpryskuje i ściera się już po kilku godzinach.Miałam czerwony,kolor nawet niezły,ale wygląd na paznokciach,hm;za każdym razem ten lakier mnie zawodził.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:pół buteleczki

Nie dla mnie

Nie podoba mi się, że tak ciężko się go rozprowadza, tworzy smugi, jest przezroczysty (a chciałam normalny kryjący kolor). Niestety czasami lakiery za 2 zł okazują się fajniejsze, niż ten.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

ło Matko Boska!

Załamka!Kupiłam sobie delikatny, pastelowy róż w sam do frencha.Maluję jedną warstwę,szybko schie,ale na paznokciu zostają niemiłosierne smugi.No to maluję drugą,smugi są dalej!Maluję więc po jakimś czasie trzecią warstwę,paskudne smugi są niezmordowane,dotykam niby wyschniętym paznokciem do materiału...,mam wzorek na lakierze!No...to chyba ostatnia rzecz z serii rossmannowej,którą kupiłam...Zamierzam się trzymać od tych produktów z daleka...

Używam tego produktu od:tego roku i już więcej nie będę

tragedia

Okropny lakier, który niemiłosiernie niszczy paznokcie, wysusza je, sprawia, że się łamią. Poza tym pozostawia smugi i jest nietrwały. Plus jeden-mimo tych smug paznokcie jako tako wyglądają (mimo, że przez krótki czas).
Nie polecam...tani, ale i tak nie jest wart swojej ceny. Zużyłam pól jednego opakowania i nie wiem czy si e skuszę na resztę

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

wolne żarty

kryje nieżle, ale uwaga! widać czasem płytkę paznokcia (mam fuksję, więc na jednolitym kryciu mi zależy). najlepiej wygląda jak nałożymy dwie warstwy, ale weź się człowiecze baw teraz w podwójne nakładanie. schnie przyzwoicie, ale nie nazwałabym tego lakierem szybkoschnącym. pedzelek nabiera za mało lakieru, trzeba czasem i ze trzy razy maczać go w op.(podkreślę, że mam bardzo średnie paznokcie, w żadnym razie nie są długie), co utrudnia apilkację i sprawia, ze na paznokciu powstają nieefektowne smugi. i zarzut "najgorszy" po pół dnia widać, że sciera się na końcach, co daje fatalny efekt! plusem jest to, ze nie ma matowego blasku, i ma bardzo dobrą, nie gęstą konsystencję. jednak za tak małe opakowanie i średnią jakośc kosmetyku producent wymaga za dużej ceny!!!

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: około 0,2 op

Fajny

Bardzo fajny lakier.Kupiłam nie pokładając w nim większych nadziei tylko dlatego,że znalazłam wśród tych lakierów idelany odcień chabrowo-niebieski(nr 11) którego długo szukałam.Miałam wcześniej złe doświadczenia z lakierami Rossmanowskiej marki Lovely,ale pomyślałam,że za 5 zł można zaryzykować.A to proszę bardzo pozytywne zaskoczenia.Lakier ma dobry,miękki i nie za duży pędzelek,ładnie się rozprowadza nie zostawiając smugi i daje intensywny,ładny kolor już po pierwszej warstwie.Bardzo ładnie się błyszczy i jest dość trwały(na pzanokciach u nóg,bo na nich go stosuję wytrzymuje nawet do tygodnia).Muszę rozejżeć się za jescze jakimś ciekawym odcieniem bo z tego lakieru jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:narazie zaczęłam pierwsze

odpryskuje,nie kryje

Nie polecamz prostych przyczyn:
-żle kryje trzeba malować 2-3 razy,ale to nie jest najwiekszy problem
-odpryskuje po kilku godzinach,a to go całkowicie dyskwalifikuje,chcialabym chociaz 1 dzien pochodzic w lakierze,na nogach trzyma się kilka dni ,ale inne lakiery trzymaja sie nie do zdarcia:)
-mam matowa czerwien ktora wyglada jak farba olejna,wymaga nalozenia nablyszczacza
jako zalete mogę wymienić
-wygodny pędzelek
-estetyczne opakowanie- i faktycznie dosc szybko schnie
niestety to nie wystarcza zeby go polecac ,bo lakier powinien byc orzede wszystkim w miare trwaly,chociaz 1-2 dni to nie sazbyt duze wymagania!!!

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

smugi..

Zgodzę się z recenzją jowisi. Lakier ma bardzo ładną buteleczkę, ale jakościowo jest bardzo słaby. Zostawia potworne smugi, trzeba nałożyć ze trzy warstwy żeby efekt "jakoś wyglądał". Ma niewygodny pędzelek. Niby szybkoschnący, ale trzy warstwy nie schną już tak błyskawicznie :( Co do trwałości-nie wypowiadam się, mam tipsy żelowe a na nich każdy lakier trzyma się cale tygodnie.
Jowisia dała trzy gwiazki, jedną chyba za opakowanie-według mnie to za dużo. Co z tego, ze buteleczka ładna? Ten lakier jest kiepski i tyle. Dwie gwiazdki-jedna za niebieski kolor, ktorego nie ma żadna inna firma.

tragedyja!

Ja nie wiem czy nie nabylam przypadkiem jakiegos felernego opakowania bo czytam poprzednie opinie i oczom nie wierze!
Po pomalowaniu moje paznokcie pokryte byly mdlym, matowym kolorem... smuga na smudze.. pedzelek nie do uzytku, taki sztywny jakbym patykiem malowala.
Za ta cene to ja bym mogla kupic w kiosku ruchu 3 tansze ale lepsze lakiery.

Podsumowaujac: Dziekuje, postoje.

wart 5 zlotych

Potrzebowalam czarnego lakieru do paznokci i padlo na ten, poniewaz ma SLICZNA buteleczke... naprawde, szalenie mi sie spodobala, ta zakretka, wyglada jak produkt jakies super klasy, wiec postanowilam sprobowac.
No i tak, yyy... Tworzy smugi, nieladnie sie rozprowadza, trzeba nalozyc naprawde porzadne trzy warstwy, zeby np. czarny kolor wyszedl czarny, a nie zielonkawy.. Do trwalosci sie nie przyczepie, nieduzo gorszy od innych, i w sumie dosc szybko schnie. Co mnie przy nim trzyma to ta kurcze buteleczka... :)
Na kolana nie powala, ale za ta cene patrzmy na niego przychylniejszym okiem ;)