Rival de Loop, Creamy Lipstick (Szminka do ust)

Rival de Loop, Creamy Lipstick (Szminka do ust)

Kremowa szminka do ust, dostępna w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Nie oczarowuje

Kupiłam jakiś czas temu (w promocji za około 6 zł) Creamy Lipstick nr 19 - ciemna śliwka. PLUSY: bardzo nieznaczny, przyjemny zapach; kremowa; ładne opakowanie; nie kruszy się ani nie zniekształca na końcówce; rozprowadza się raczej dobrze. MINUSY: nietrwała; nie urzeka (czegoś jej brakuje); nie daje ustom dodatkowych korzyści - typu nawilżenie (mi lekko przesuszyła usta); po jej nałożeniu usta wyglądają źle. Przed jej nałożeniem, warto jest zadbać o usta (nawilżyć; użyć pomadki ochronnej), chociaż niestety niewiele to daje. PODSUMOWUJĄC: można się w nią zaopatrzyć i mieć jako szminkę "do noszenia w kieszeni/torebce".

PS. znalazłam jednak dla niej świetne zastosowanie (dokładnie dla mojego numeru 19) - bardzo dobrze się sprawdza jako cień do powiek - wyrazisty, bardzo trwały (10 godzin), lekko metaliczny, błyszczący, typowo wieczorowy. Nakładam szminkę na powieki aplikatorem do cieni lub pędzelkiem i efekt jest świetny. Jak na cień w sztyfcie za tą cenę i w tym kolorze jest super:) - 4 gwiazdki dla szminko-cienia.

słaba jakość

Szminka sama w sobie jest średnia. Pomimo ładnego koloru (nr 31) to tak naprawde nie jest rewelacyjna. Słabo trzyma się na ustach, jest sucha, wyglada jak podklad na ustach do tego ściera się tworząc białe "otoczki". Moze gdyby nawilżala to byloby lepiej jednak dla mnie to nic fantastycznego.

Nie polecam

Lipa Wszech Czasów

Jeszcze nigdy nie malowałam się tak tandetną pomadką! Mama kupiła ale nawet ona nie dała rady tego badziewia znieść ;) Próbowała mi to "coś" wcisnąć... Pare razy się umalowałam. Pomadka ma suchą konsystencję, nierównomiernie się rozprowadza, w niektórych miejcach nie ma jej w ogóle, w innych jest zbyt gruba warstwa... Śmierdzi, wysusza i jest odrażająca! Bleeee... Próbowałam na krem nawilżający, próbowałam na nią nałożyć wazelinkę lub błyszczyk... Ale i tak jest do niczego :( Lepiej dołożyć parę złotych, kupić jakąś fajniejszą pomadeczkę i używać jej z przyjemnością!

Ilość zużytych opakowań: mama miała jedno i ani ona ani ja nie chciałyśmy na nie patrzeć ;)

sam kolor nie wystarczy

Jedynymi plusami tych pomadek są cena i szeroka gama kolorów i to naprawdę ładnych. Ja wybrałam kolor, którego bardzo długo szukałam, czyli 25-brudny róż matowy. Super. Niestety po nałożeniu cały czar prysł. Szminka jest za twarda, ma okropny zapach i smak. Używam jej bardzo rzadko i koniecznie z błyszczykiem, żeby choć trochę nawilżyć usta (a chciałam jej używać samej dla tego matu właśnie, ale się nie da). Po samej pomadce usta są strasznie wysuszone. Opakowanie przyzwoite. Nie sądzę abym do niej jeszcze kiedyś wróciła.

Od biedy ujdzie

Niska cena i duzy wybor kolorow skusily mnie do kupna tej szminki. Opakowanie - takie sobie. Konsystencja w porzadku. Szminka ma jednak okropny smak i zapach, co powoduje duzy dyskomfort :( no i niestety bardzo szybko sie sciera.

dobra

tania jak barszcz ;) kolory są ładne, nasycone. na ustach wygląda bardzo ładnie (ja mam akurat mocno nasycocną czerwoną i jestem bardzo zadowolona). ma przzyjemną konsystencję. pachnie bardzo delikatnie - na ustach jej w ogole nie czuć. ma calkiem ładne opakowanie.

co za paskuda

Skusiłam się ładnym kolorem, niską ceną (10 zł) oraz eleganckim opakowaniem (sam napis "Rival..." szybko się ściera, ale nasadka nie pęka itp.). Mam odcień 25, czyli delikatny, matowy róż. Niedługo potem zakupiłam jeszcze jedną w promocji za 5 zł. I po co mi to było?
Moje główne zastrzeżenia: sztyft jest zbyt twardy, pomadka wysusza usta. Gdy usta są spierzchnięte podkreśla najmniejsze skórki.
Nieźle pokrywa usta kolorem, trwałość dobra, nie klei się.
Pachnie niby klasycznie, ale jakoś nieprzyjemnie, jest wydajna.
Nie przekonała mnie do siebie niczym. Nie mam przyjemności z jej używania, a pomadka ma mi ją akurat zapewniać.

może być

Kupiłam kolor intensywnie pomarańczowy 06 zachęcona niską ceną, inne firmy nie mają takiego wyboru intensywnych kolorów, a chciałam sprawdzić jak mi w tym pomarańczu będzie. kolorem jestem zachwycona! Konsystencja też jest ok, ale moim zdaniem nie rozprowadza się gładko, lecz więcej wchodzi w linie na ustach i to mi w niej lekko przeszkadza. Jestem z zakupu w sumie b. zadowolona - niska cena pozwala na przerestowanie koloru, ale następnym razem pójdę z nią jako z wzorem żeby kupić szminkę w takim samym kolorze ale pozwalającej na bardziej równomierne rozkładanie na ustach.

I znowu nie to..

Kupiłam sobie odcień 30 (od razu wpadł mi w oko) taki beżowy, cielisty, matowy. Aż mi się ręce trzęsły przy pierwszej aplikacji, bo tak mnie cieszył ten zakup. Tania, kolor idealny, ładne opakowanie.. No i niestety, zawiodłam się.. Szminka jest twarda, źle się prowadzi po skórze, zbiera się w załamaniach skóry, usta wcale nie wyglądają ładnie. Są jak spierzchnięte, a to mi się raczej nie zdaża przy moim olbrzymim zastępie pomadek i błyszczyków ochronnych. Położona na "gołe" usta wygląda brzydko, położona na warstwę balsamu-waży się i roluje..
Nie polubię jej. na razie noszę ją w torebce, ale pewnie niedługo o niej zapomnę zupełnie. Szkoda.

niezła

:) bardzo sympatyczna pomadka, jedyna obecnie w mojej kosmetyczce.Jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia 02.Pomadka nie jest tłusta i bardzo miękka, jest taka średnia,ani twarda ani mjiękka,ale kremowa,równomiernie się ją nakłada.Mój odcien jest z miką i masa perłową w kolorze bladej brzoskwini lekko opalizujace w stronę rozbielonego złota,Dobrze odżywia,w miarę trwała.Ma ładne opakowanie :) wydajna