Perfecta, Clean&Care, Żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Perfecta, Clean&Care, Żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Wygładzający żel do mycia twarzy z mikrogranulkami. Doskonały preparat do codziennej toalety skóry twarzy, do każdego rodzaju cery, bez ograniczenia wieku. Preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu, które zatykają pory skóry. Mikrogranulki dokładnie oczyszczają skórę i złuszczają martwe komórki naskórka, przywracając naturalną gładkość. Bazą preparatu są składniki mineralne oraz jony magnezu, wapnia, sodu, potasu i jodu, dodatkowo uzupełnione o kompleks witamin A, E, F, B6. Regularne stosowanie preparatu zapewnia gładką i świeżą skórę.

Cena: 13zł / 150ml

nawet dobry

Dosc dobry zel, ale bez rewelacji.
Na plus:
- mily zapach
- swietny efekt odswiezenia
- dobrze oczyszcza twarz
- w miare wydajny

Na minus:
- po jakims czasie zaczal podraniac mi skore i niestety musialam go odstawic
- powodowal tez, ze na twarzy zaczelo pojawiac sie wiecej niemilych "niespodzianek"

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

genialny

Używam tylko jego i nie zamienie na inny , na tylu drogich sie zawiodłam a ten nie dośc że tani to oczyszcza a od tego własnie jest , bomba

bardzo dobry:-)

Bardzo skutecznie oczyszcza moja mieszana i sklonna do niespodzianek skore. Nie wysusza, nie podraznia :-) Jest wydajny. Ma dosc intensywny zapach, ktory nie wszystkim musi sie podobac, ale mnie akurat pasuje. Generalnie jestem w bardzo zadowolona :-)

do demakijażu ok

Szukałam czegoś taniego do zmywania makijażu a zarazem nie podrażniającego mojej suchej buzi. Postawiłam na daxa i oczywiście się nie rozczarowałam :) Do demakijażu jest genialny! Wystraczy pare sekund a buźka jest czyściutka. Na waciku z płynem micelarnym nie ma jakiego kolwiek śladu. I właśnie o to chodziło. Płyn vichy jak dla studentki jest drogi ;) i w ten sposób go oszczędzam zamiast 5-7 wacików wieczorem jest tylko jeden! Wracając do żelu jedynym minusem jest to, że troszke ściaga buzie i natychmiast potrzebny krem. Obawiam się, że taka już reakcja suchej skóry na wode... Aha no i te mini granulki peelingu na bank nie zastąpią toż to tylko pod paluszkami czuć ale na złuszczanie naskórka nie ma szans. Delikatne malenstwa. I zapach. Ujdzie.

Solidny :)

Kupiłam go, bo był jednym z niewielu żeli, które nie posiadają sodium laureth sulfate. Tubka jest higieniczna, żelu wychodzi tyle ile akurat potrzeba. Dobrze schodzi ze ścianek, więc nie ma mowy o jakimkolwiek marnotrawstwie, da się zużyć do końca :). Zawiera drobinki, które lekko ścierają naskórek, nie są zbyt mocne (przynajmniej dla mnie), pieni się minimalnie. Moja twarz po umyciu jest ożywiona dzięki mini peelingowi, matowa, nie czuję ściągnięcia :). Mimo iż mam cerę normalną w stronę mieszane, to często środki myjące powodują duże ściąganie twarzy, przy tym niczego nie zauważyłam :]. Jak najbardziej polecam

Jak dla mnie idealny !!

Jest kosmetykiem godnym polecenia.Mam skore mieszana ..i zawsze kupowałam zele antybakteryjne ktore w doprowadzały do wysuszenia i łuszczenia skory .Dla tego tez skusiałm sie na ten zel .Swietna konsystencja z granulkami ktora masuja twarz a zarazem poprawiaja krazenie .Po umyciu nim skora jest matowa , odswierzona ,idealnie oczyszczona .Po jego stosowaniu nie powstały mi zadne zakorniaki a ni pryszcze z czego bardzo sie ciesze .Opakowanie bardzo poreczne .Jednym słowem zajefajny .

oczyszcza jak nalezy

Do tej pory myslalam, ze zel z mikrogranulkami to cos podobnego do peelingu, czyli mocno sciera naskorek i nie nalezy tego uzywac codziennie.
Wyszlo tak, ze kupilam ten kosmetyk i postanowilam przetestowac to, czego sie do tej pory "balam".
Efekt jest taki, ze ten zel to delikatny, o milym, zapachu srodek do mycia buzi.
Skora jest po nim miekka i czuc, ze jest oczyszczona mimo, ze droginki sa malowyczuwalne.
Mile uczucie!
I jeszcze jedna zaleta: latwo sie go aplikuje, tuba jest poreczna, zel rownomiernie schodzi po sciankach i mozna go calego zurzyc.