Matrix, Curl.life, Coutouring Milk (Mleczko podkreślające loki)

Matrix, Curl.life, Coutouring Milk (Mleczko podkreślające loki)

Curl.life Contouring Milk złożone z ujarzmiających loki polimerów, ultra lekkiego wosku i silikonów, definiuje loki, nabłyszcza, dodaje im objętości i utrwala je. Mleczko do włosów cienkich i normalnych, zapobiega ich puszeniu się po kontakcie z wilgocią. Używać do wykańczania fryzury.

Cena: ok. 42 zł /150 ml

beznadzieja!!!!!

nie wiem ale to jest bezuzyteczny produkt. nie kupujcie go nie wyprobowawszy wcześniej!!!!!! mam po nim siano na glowie jeszcze gorsze niz przed uzyciem tego mleczka chyba juz nigdy sie nie zsugeruje opiniami na wizazu bo mialam juz kilka kosztownych wpadek.Używam tego produktu od:3tyg

godne polecenia

Na moich włosach sie sprawdza. Podstawowe zalety:
- ładnie podkreśla skręt
-ogranicza puszenie się włosów
- nie obciąża, nadaje włosom połysk
- ładnie pachnie

żeby uzyskac powyże efekty trzeba ostrożne dozowac mleczko, zbyt duża ilość skleja włosy i o pozytywnym efekcie nie mam mowy.

Używam tego produktu od: ok. 2 mc-y

lepszego nie mialam

Fajnie układa, nie skleja, nie oblepia, nie obciąża włosków. Ładnie pachnie. Następnego dnia po myciu tylko spryskuję włosy wodą, gniotę, gniotę i to wszystko - są ok. Ja przeczytałam o nim właśnie tutaj. Cieszę się,że spróbowałam :) Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Rozczarowanie

Juz dawno przestal mi sie podobac, ale bylam zbyt leniwa, zeby zmienic moja recenzje.
Ten krem jest jedynie uzyteczny do tego, zeby przeciwdzialac puszeniu sie wlosow (a i to robi slabo). O dzialaniu wzmagajacym skret lokow nie ma mowy, przynajmniej nie na moje cienkie wloski.
Ogolnie nie polecam.

Słabiutki!

W zasadzie nie wiem co powoduje ten produkt i jakie jest jego właściwe działanie. Mi przesuszał włosy i robiły się sianowate. Cena jest dość wysoka, pojemność nie za duża, działania pożądanego brak, więc jestem na nie!

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
Ilość zużytych opakowań:

BARDZO DOBRE

-zwiększa objętość (i to znacznie!!!)
-nie obciąża cienkich włosów
-uodparnia na wilgoć
-pieknie podkreśla moje falo-loki
-nabłyszcza
-włosy nie puszą się, a loczki są ładnie skręcone
Wystarczy wetrzeć w mokre włosy i wysuszyć suszarką. Koniec z codziennym szarpaniem i modelowaniem włosów!
Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia

KWC

Mam wrażenie że nie tylko podkresla skręt włosów, ale pielęgnuje. Mam cienkie włosy, mleczko ich nie obiąża. Zawsze po nałożeniu "wyciągam " włosy na szczotkę układając grube loki, efekt to ślicznie podkreślony skręt. Na drugi dzień włosy skręcaja mi się jeszcze mocniej - modeluję je tylko na sucho suszarką z efektem pary i nie wiem czy efekt nie jest jeszcze lepszy niż po świeżo nałożonym mleczku. Jestem wniebowzięta, włosy nareszcie nie są puchate tylko zdyscyplinowane, ale kręcone.Kupię na pewno.Do półdługich, cienkich kręconych włosów - polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

REWELACJA!!

Mam włosy cieniutkie i słabe coraz mniej kręcone, próbowałam pianek, żelów, suszenia głową w dół -efekty średnie. Zaczęlam prostować włosy, chociaż sugerowano mi, że nie za dobrze wygladam w prostych, ale już nie wiedziałam co wymyślić żeby włosy wyglądały jako - tako ;)
Aż dopadłam to mleczko. Spełnia wszystkie moje oczekiwania - powiem więcej nie spodziewałam sie takich efektów. Włoski kręcą sie mocniej, a do tego jest ich optycznie więcej :)) Nie obciąża włosów, fryzura nawet po kilku godzinach zaczyna wyglądać jeszcze lepiej. Byłoby ideałem jakby jeszcze nabłyszczało włosy - ale i tak dla mnie rewelacyjny produkt - polecam!!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pół - ale będzie więcej

najlepsze jaki miałam!

Mam włoski raczej problemowe. Ni to kręcone, ni to pofalowane, ni to proste. Po trwałej, która miała je jakoś określić w stronę bardziej kręconych ;) skręt rozprostował się niemal po 2 tygodniach.... Zdesperowana szukałam czegoś co nada kształt mojej fryzurze i trafiłam na mleczko Matrixa właśnie. Przyznam że to głównie opinie na forum pomogły mi podjąc decyzje kupić czy nie. Kupiłam i jestem wniebowzieta! Włosy po użyciu wreszcie mają kształt, loczki są ładnie podkreślone, cała fryzura jest puszysta, błyszcząca, nieposklejana i ładnie pachnie ! Jest to najlepszy kosmetyk na jaki trafiłam do tej pory i zdecydowanie będe do niego wracać. Do tego jest wydajny, aby ułożyć półdługie włosy wystarcza niewielka ilość. A cena na allegro jest porównywalna z kosmetykami mniej renomowanych firm. Tak więc wybór jedynie słuszny :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Jak na razie- najlepszy

Bardzo dobre mleczko do włosów kręconych. Nadaje włosom ładny, dośc intensywny skręt, nie zlepia ani nie przetłuszcza włosów, nie obciąża. Pięknie pachnie, ma fajną konsystencję. Stosunkowo wydajny (150 ml wystarcza przy półdługich włosach na dwa i pół miesiąca). Przyjemnie mi się go używało, spełnił moje oczekiwania. Najlepszy spośród stosowanych przeze mnie do tej pory kosmetyków do stylizacji włosów kręconych. PolecamUżywam tego produktu od:czerwiec-sierpień

spełnia moje wymagania

Ciekawa propozycja Matrixa, w formie mleczka o ogórkowym, świeżym zapachu.
Preparat najlepiej sprawdzi się na cienkich, delikatnych włosach.
Nie eliminuje puszystości, wprost przeciwnie fryzura wydaje się bardziej bujna, uniesiona u nasady, ogólnie wygląda korzystniej a włosy sprawiają wrażenie gęstszych.
Podkreśla skręt, ale delikatnie, nie akcentuje mocno poszczególnych loczków, tylko sprawia, że włosy skręcają sie bardziej,stają się lekkie i widać, że jest ich więcej.
Poważna wadą jest jednak to, iż mleczko przesusza włosy.
I niestety przyspiesza przetłuszczanie się włosów!!!

Nie dziwie się, że osoby z bardzo gęstymi włosami nie są zadowolone z tego preparatu. Producent wyraźnie zaznaczył, że mleczko jest do włosów cienkich i normalnych, w związku z tym nie ujarzmi gęstej czupryny.
Dla grubych i opornych włosów jest krem z tej samej serii;-)

Używam tego produktu: od ok 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań : 2

fajny efekt

Matrix pierwszy produkt obcej firmy(używam Loreal) i zachwyt.
Delikatne mleczko,lekko ziolowo-ogórkowy zapach i delikatne podkreślenie loków, nadanie im skrętu i objetość czyli to czego potrzebuje.
Nakladam wielkość malego jablka, wciskam w loki i susze dyfuzorem.Fantastyczny efekt za skromne pieniądze.

Używam tego produktu od: