Bielenda, Ogórek & limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (stara wersja)

Bielenda, Ogórek & limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (stara wersja)

Łagodny tonik powoduje natychmiastowe uczucie odświeżenia i odprężenia skóry. Dzieki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje skórę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Przywraca jej naturalny poziom PH, ściąga i zamyka pory, nadaje długotrwały matowy efekt, normalizuje wydzielanie sebum.
Bioaktywne składniki czynne:
+ ekstrakt ze świeżego ogórka bogaty w siarkę, mikropierwiastki, witaminy A i C, działa lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzi podrażnienia.
+ekstrakt z limonki zawiera witamine C, potas, miedź i flawonoidy, wykazuje działanie oczyszczające i matujące
+ triclosan, łagodna substancja o właściwościach antybakteryjnych.

Cytrusek :)

Miałam ten tonik razem z żelem. I podobnie jak żel tonik wywołał u mnie podrażnienie skóry. Zapach bardzo cytrynowy ale nie zauważyłam ani rozjaśnienia, ani tym bardziej efektu matującego. Nie polecam osobom z bardzo tłustą cerą (ja mam taką), może przy innej cerze lepiej działa.

Kiepski

Kupiłam krem z tej samej serii, a ponieważ nie działał tak jak powinien, dokupiłam tonik , aby wzmocnic działanie kremu. Niestety. Tonik jest tak samo badziewny jak krem. Skóra się po nim świeci jak wysmarowana olejem :( Nie reguluje wydzielenia sebum, wręcz je zwiększa, nie rozjaśnia przebarwień po trądziku- słowem nie działa wcale. Niby nie podrażnia, ale co z tego, skoro nie wywołuje żadnego efektu pozytywnego??? W dodatku jest bardzo niewydajny:( tani,ale wolę dołożyć 5 czy 6 zł i kupić o niebo lepszy Benzacne !

Hmm

Kupiałm, bo w Rossmanie zachęcił mnie zapach. Na poczatku używałam go z przyjemnością, miło odświeżał. Niestety teraz po miesiącu i już prawie przy końcówce używania, muszę stwierdzić, że cery nie poprawił wcale, a chyba wręcz przeciwnie. Ostatnio borykam się z malutkimi, białymi pryszczykami, zaskórnikami i jakimś nierównym kolorytem cery. A tylko tonik zmieniłam, reszta jest ta sama... Nie wiem czy on jest winowajcą, ale jakoś straciłam do niego serce. Zużyje do końca i zapomnę o nim.

nie powala

Cóż. Ładnie pachnie, nie wysusza, po odczekaniu można nałożyć bez problemu krem. Ale: trochę się po nim buzia lepi, bo nie znika od razu, kiepsko matuje, ściągnięcia porów też nie zauważyłam. Jednak do najgorszych nie należy, więc czasami można po niego sięgnąc.

bardzo fajny

Bardzo przyjemny w stosowaniu. Nie wysusza skóry, a wręcz pomaga w utrzymaniu dobrego jej nawilżenia, dobrze oczyszcza z resztek zanieczyszczeń. Skóra nie klei się po jego zastosowaniu. Ma odświeżający zapach, co również w znacznym stopniu wpływa na komfort jego używania. Będę do niego wracać.

super

Świetny tonik, nawilża a jednocześnie sprawia że twarz się nie błyszczy, rewelacyjny do mieszanej cery. Bardzo dobrze odświeża, ma fajny cytrusowy zapach, używanie go to nie lada przyjemność. Faktycznie działa lekko ściągająco i rozjaśniająco a dla mnie to plus, szczególnie że przy tym nie wysusza. Na pewno będę do niego wracać.

eee tam

tak jakos zakupiłam w kryzysowym momencie i sie okazało ze i tak straciłam te pieniądze, bo musiłam kupic kolejny tonik. Mojej mieszanej cerze najwyraźniej nie służy. Absolutnie nie radzi sobie z najdrobniejszymi wypryskami, ogólnie mogłabym powiedzieć , ze twarz wygląda jakbym ją przetarła dobrą wodą.
* za rozjaśnianie

cytrusowy

Piękny cytrusowy zapach, ładnie nawilża, nie natłuszcza. Wieczorem nie stosuję nawet kremu po nim. Jedyny minus to rzczywiście lekko rozjaśnia.

Ładnie pachnie

Używałam go latem, kiedy nie mogłam sobie dać rady z własną twarzą i pojawiającymi się na niej niemiłymi niespodziankami. Działa antybakteryjnie, troszeczkę łagodzi zaczerwienienia i miło odswieża. A przede wszystkim miło i cytrusowo pachnie. Ale nie podobało mi się, że po jego użyciu zostawała na skórze taka błyszcząca powłoczka (więc o działaniu matującym nie może być mowy), a poza tym jednak za bardzo wysuszał skórę. Więc przez jesień i zimę na pewno do niego nie wrócę.