Soraya, Cytryna i ogórek (tonik bezalkoholowy)

Soraya, Cytryna i ogórek (tonik bezalkoholowy)

Delikatnie tonizuje, oczyszcza i odświeża skórę, a także idealnie pielęgnuje. Zawiera naturalne składniki: wyciąg z cytryny, który odświeża, rozjaśnia i wygładza skórę, wyciąg z ogórka, który wykazuje działanie ściągające, oczyszczające, rozjaśniające i nawilżające, witaminę C działającą antyrodnikowo i ochronnie oraz łagodzącą witaminę B5, która działa przeciwzapalnie i kojącą na podrażnienia. Tonik pozostawia skórę doskonale oczyszczoną, odświeżoną, rozświetloną, miękką i gładką w dotyku.

Świetny

Odświeża, nawilża, ładnie pachnie i W OGÓLE SIĘ NIE KLEI. Przez bardzo długi czas unikałam toników jak ognia, bo co się wzięłam za tonik, to było lepiszcze jakieś! :-P Ten zostawia skórę gładką, matową i nie klejącą. Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego rozjaśnienia skóry, natomiast tonik ma chyba lekkie właściwości ściągające, więc chyba nie będzie dobry do suchej cery. Ja mam mieszaną z przewagą tłustej i do takiej tonik jest idealny.

odświeża

Bardzo przyjemny tonik. ładnie pachnie, delikatnie odświeża, nie wysusza skóry i dobrze przygotowuje ją na przyjęcie kremu. Aha, jest tani jak barszcz :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

rewela

Pierwszy tonik, który z powodzeniem stosuję na całą twarz (zawsze używam 2 ze względu na naczynka i strefę T). Super oczyszcza, nawilża, nie podrażnia. Jest niedrogi. Polecam

Sympatyczny produkt

Czyżby znikały mi recenzje?? Albo mam deja-vu, bo wydaje mi si, że już oceniałam ten produkt. Używam tego toniku już od jakiś 2 miesięcy i jestem z niego baardzo zadowolona. Rzeczywiście rozświetla buźkę. Staje się po nim promienna, wygląda zdrowo. Jest bardzo wydajny- została mi jeszcze 1/3 opakowania. Opakowanko bardzo miłe dla oka. Cena- marzenie, zapłaciłam za niego w pobliskiej drogeryjce 6,80!!! Następne plusy: dobrze nakłada się na niego krem albo sam podkład, nie wysusza ani nie podrażnia mojej naczynkowej cery, bo jest naprawdę bezalkoholowy (nie jest to na szczęscie tylko chwyt reklamowy :P ). Bee go regularnie kupować, chyba, że trafię na coś jeszcze lepszego.

polecam

Bardzo przyjemny tonik. Mam tłustą buzię, którą ten kosmetyk wspaniale odświeża. Nie spowodował pogorszenia stanu cery, ma przecudny jak dla mnie zapach, no i cena - śmiesznie niska w stosunku do jakości. Dlatego polecam.

Wspaniały!

Skorzystałam z podpowiedzi Wizażanek i kupiłam ten tonik! Jest rewelacyjny! Mam wymagającą cerę a ten kosmetyk cudownie ją oczyszcza, łagodzi, ma bardzo przyjemny zapach i w porównaniu do innych produktów cytryna - ogórek (np. Bielendy) jest naprawdę dobry. Chyba znalazłam swój tonik!

*****

To jest dopiero odkrycie(dzięki bardzo dobrej recenzji Madulki :cmok: )-bo tonik REWELACJA! Świetnie oczyszcza buzię, zamyka pory, bardzo bardzo dobrze rozjaśnia :D, nawilża, odświeża,wygładza,łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Świeżo pachnie. Opakowanie wygodne, cena zachęcająca- 7,39 w Rossmannie ;) Jest moim ideałem od kilku miesięcy i nie zamierzam zmieniać go na inny :) POLECAM :)

ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 3

Kolejny swietny tonik

Od jakiego czasu uzywam tylko tonikow Soraya - sa po prostu znakomite. Ten rowniez swietnie nawilza, wygladza, lagodzi podraznienia, jest przyjemny w uzyciu. Ma funkcjonalne, spore opakowanie z wygodnym zamknieciem i jest niedrogi.

Moge sie czepnac jedynie tego, ze na poczatku zapach wydawal mi sie nieco zbyt intensywny (w porownaniu np z tonikiem dotleniajacym), ale szybko sie przyzwyczailam.

Na cere wplyw ma znakomity - polecam.

Spełnione obietnice

Właśnie kończę drugie opakowanie tego toniku, więc najwyższy czas go ocenić. Jakoś nigdy nie byłam przekonana do kosmetyków tej firmy, ale muszę przyznać, że ostatnio bardzo je polubiłam. Tonik ten kupiłam głównie zachęcona obietnicami o rozświetleniu cery i zawartym w nim wyciągu z cytryny. Regularne stosowanie daje widoczne efekty! Skóra jest ładnie rozświetlona, przebarwienia zmniejszają się :) Tonik daje efekt odświeżenia, czystości, nie wysusza i nie ściąga cery. Jest wydajny, ma ładny zapach. Wypryski żadziej się pojawiają. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i na pewno jeszcze długo nie przerzucę się na inny tonik.

ilość zużytych opakowań: 2