Tigi, Catwalk, Curls Rock, Curl Amplifier (Delikatny krem wspomagający skręt włosów kręconych naturalnie lub po zabiegu trwałej ondulacji (stara wersja))

Ten delikatny krem pięknie definiuje i rozdziela loki, w widoczny sposób uwidaczniając ich skręt, dodając przy tym włosom wyjątkowej objętości i tekstury. Dzięki zawartym w nim składnikom, odżywia i pięknie nabłyszcza włosy oraz chroni je przed szkodliwym oddziaływaniem gorącego powietrza z suszarek, itp. Utrwala fryzurę. Zawiera filtry UV.

Bezkonkurencyjny!

Przerobiłam już kilka kosmetyków tego typu i w pełni mogę powiedzieć, że TIGI jest REWELACYJNY! Moje włosy są po nim miękkie, błyszczące:)) uwielbiaja go! ;)

Rewelacja! Dla mnie KWC!

Krem jest niesamowity! Mam włosy bardzo gęste, mocno falowane i często męczone prostownicą. Krem pięknie podkreśla i definiuje loki. Sprawia, że moje ciężkie do ułożenia włosy wreszcie się nie puszą a wyglądają pięknie. Największy chyba plus ma za to, że włosy utrzymują się dzięki niemu w stanie niezmiennym przez cały dzień, a nigdy tego nie otrzymałam po żadnej piance czy innych specyfikach tego typu. Trzeba tylko uważać żeby nie dać go za dużo, wtedy włosy będą wyglądać jakby były mokre. Ja nakładam albo na wilgotne włosy albo na suche. W obu przypadkach sprawdza się świetnie. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:2 tygodnie

zawiodłam się

Naczytałam się zachwytów, ale się do nich nie dołączę. Na moje włosy nie działa. To znaczy działa tak, jak pianka do włosów: obciąża je i wyglądają niezbyt ładnie. do wyboru jest albo opcja "mokra włoszka", kiedy używam tego na mokrą głowę, albo ciężki, tłustawy kołtun, jeśli wetrę w suche włosy.

niestety na skręt moich włosów nic do tej pory nie podziałało lepiej, niż woda z adriatyku ;)

Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

Idealny!

Nie mam wlosów w pelni kreconych. Mam takie falujace, własciwie od 4 lat. Nie sa to ani loki ani calkiem proste. choć gdy wyciagne je na szczotkę i tak pofaluja sie.
testowałam kilka produktów do włosów kreconych. Zależało mi aby kosmetyk zwiekszał skret i Tigi własnie to robi.
Nakładam na wilgotne włosy, takie co same troszke podeschły. najpierw wygladaja zwyczajnie - ot mokre wlosy z powywijanymi koncówkami. Jak nałoże krem jest juz swietna zmiana. Nagle pojawiaja sie loki. Pogniote włosy kilka razy i zostawiam do wyschniecia. Mam piekne małe loczki, w niektórych miejscach idealne kedziorki :-)
Jesli nałoże kosmetyku zbyt duzo to mam efekt mokrej włoszki. Lepiej nie przesadzać wtedy krem jest bardzo wydajny.
Ma ładny zapach choć mysle że może jest nieco zbyt intensywny.
Trudno spłukac go z rak ale to nie wada. Łatwo zmywa sie z włosów. Myję je tylko jeden raz i włosy sa czyste.
Goraco polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań:1 a juz kupilam drugie

Najlepszy :-)

Ten krem pozostanie już chyba na zawsze wśród moich kosmetyków. Bardzo ładnie podkreśla loki, efekt długo się utrzymuje -zdecydowanie dłużej niż po innch kosmetykach do loków. Włosy nie chłoną aż tak wilgoci z powietrza. Są dobrze nawilżone i jeśli się nie przesadzi - nie są sztywne, tylko mięciutkie, pachnące i baaaardzo błyszczące. Na mokro są fajnie śliskie :-)
Podobny efekt loków można uzyskac za pomocą innych kosmetyków - tańszych i łatwiej dostępnych - ale włosy są sztywne, suche, szybciej sie puszą i ja musiałam używać ich garściami. Tutaj wystarczy jedna aplikacja (przy dłuższych włosach max. 1,5) więc opakowanie starcza na długo. Dostępne już za ok. 50zł.
Rzeczywiście ciężko ten kremik potem spłukać z rąk bo ma bardzo kleistą konsystencję. Ale to żaden minus. Polecam polecam polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

na 4-

Hmm no cóż jestem nieco rozczarowana.
Nie, nie!! Nie jest najgorzej ale przy tej cenie produkt powinien być duzo lepszy :(
Kupiłam kremik za namową wizażanek-za co im bardzo dziękuje bo kupilam, sprawdzilam, uzywam :)
W sumie nie dziwie się ze większośc kobiet jest zachwycona Curls Rock bo nie jeste zły, powiem więcej jest nawet dobry alee...
nie oszukujmy sie za ta cene mozna miec cos dokładnie tej samej jakości-a moze lepsze?-a mianowice GOT2B Transformer Paste firmy Schwarzkopf!!! Kosztującą marne grosze w porównaniu z TIGI bo jakies 16 zł :)
Polecam ten drugi oczywiscie-szczegolnie wszystkim"zakręconym" którzy maja ochote na cos naprawde dobrego i zastanawiaja sie nad catwalk.
Moje drogie kolezanki naprawde szkoda pieniędzy na produkt który ma tak dobrego "substytuta" :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego o ostatniego

Warto

Kupiłam zachęcona opiniami Wizażanek i nie zawiodłam się. Rzeczywiście pięknie podkreśla loki i nawet nabłyszcza. Ale nie daję 5 gwiazdek, bo:
-jak zauważyły poprzedniczki, bardzo łatwo przesadzić z ilością i wtedy "mokra Włoszka" gotowa (fu)
-strasznie trudno zmyć go z rąk, lepi się niemiłosiernie.
-cena (!)
Ale polecam. Ten krem nie powinien zawieść żadnej posiadaczki loczków, jesli jest stosowany własćiwie.

Używam tego produktu od:2 m-cy

dobry, ale w połączeniu z odzywka bez spłukiwania

kupiłam toto zachęcona pozytywnymi opiniami wizazanek. I jestem okrutnie ;-) rozczarowana.aplikuję tyle ile zaleca producent i włosy mam koszmarnie posklejane/ naturalnie kręcone,ale dość cienkie, długosci do łopatek/.Od srodkow do stylizacji oczekuję podkreslenia skrętu, a nie przeobrazenia mnie w włascicielke fryzury ala lata 80te. Lubie miękkie loczki, a nie sztywne druciki :-)Używam tego produktu od:3 tyg.Ilość zużytych opakowań:niecałe , pierwsze

Po 2ch latach sięgnęłam po ten krem ponownie. Szkoda mi bylo go wyrzucic. I okazało się, że stosowany na odzywkę bez splukiwania jajeczną joanny jest po prostu bez konkurencyjny. Oczywiscie uzywam go w ilosci 1 , max. 1.5 porcji na włosy poldlugie. I jestem zachwycona efektem. Mam piękne loczki, wloski się tak nie puszą :-)

bardzo dobry

Jest to najlepszy produkt do stylizacji włosów kręconych. Miałam na początku mieszane uczucia.
Dziś skończył mi się krem i użyłam pianki. No i efekt bez porównania. Przy kremie nie musiałam poza nakładaniem go, nic robić, a przy piance trzeba trochę pougniatać loki.
Bardzo łatwo przesadzić z kremem, wtedy skleja włosy. Ale można się nauczyć.
Podsumowując:
- ładnie pachnie
- pozostawia bardzo ładny skręt
- myje włosy wieczorem, a rano ewentualnie lekko zwilżam pojedyncze pasma, jeśli coś mi nie odpowiada (przy piance nic to nie daje)
- dość wydajny
- niestety drogi, ale wart swej ceny

Zabieram się do zamawiania na allegro trzeciego opakowania.

Tak, ale

Działa toto bardzo mocno. Pół porcji na włosy do łopatek zupełnie starczy, aby podkreślić i wzmocnić skręt. Aby faktycznie go stworzyć, trzeba już całej porcji, ale! Nie uzyskuję nim efektu delikatnych loczków. Są to sztywne fale, bardziej a la mokra włoszka. Efekt jest naprawdę wart grzechu, nie powiem, tylko... troszkę nie tego się spodziewałam. Ugniatanie pod dyfuzorem powoduje często powstanie sklejonych strąków, dlatego wolę zostawiać je do wyschnięcia – wtedy są takie troszkę jak po kąpieli w Bałtyku.

Przyjemnie pachnie. Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: marzec 09

my curls rock!!!

Bardzo fajny krem do loków, tak jak zauważyla poprzedniczka sprawia, że skret staje sie regularny a wiadomo jak to jest z naszymi kręciołkami;) Produkt wydajny mam go od ok 7mc i zostało mi ok 1/3 opakowania a myję włosy codziennie, jak sie nie przesadzi z ilościa to nie skleja włosów. Opakowanie wygodne, pozwala wycisnąć dokładnie tyle ile sie chce. Krem stosowałam razem z cała linią jak również z innymi szamponami i odżywkami i za każdym razem efakty są świetne. Nie zauważyłam tylko tego pięknego zapachu ale to oczywiście nie wpływa na moją ocenę.
ps. opisałam w recenzji odżywki tigi curls rock, że uczula z kremem nie ma takiego problemu.

Używam tego produktu od: 7mc

OMG!!!

Wspaniały, cudowny, rewelacyjny!!! Mam naturalnie kręcone włosy, jednak ten krem powoduje, że wyglądają one jeszcze lepiej. Loki mają przepiękny, regularny kształt i efekt ten utrzymuje się nawet kilka dni. Krem jest baaaardzo wydajny i ślicznie pachnie. Najlepszy kosmetyk, jaki można sobie wymarzyć do pielęgnacji włosów kręconych.

Używam tego produktu od: już bardzo długo