Dermedic, Acne Expert, Tonik głęboko oczyszczający (stara wersja)

Dermedic, Acne Expert, Tonik głęboko oczyszczający (stara wersja)

Preparat głęboko oczyszcza i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Aktywny kompleks składników normalizuje proces rogowacenia w naskórku, reguluje wydzielanie sebum, przeciwdziała zatykaniu ujść gruczołów łojowych. Wykazuje aktywność przeciwbakteryjną i przeciwzapalną, zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych i wspomaga gojenie. Pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną. Regularnie stosowany skutecznie i głęboko oczyszcza skórę, działa odświeżająco i oczyszczająco.

dobrze robi cerze:)

kupiłam pod wpływem wizażu gdyż nigdy bym nie spojrzała w stronę żadnego toniku. zostawia skórę jakby lekko nawilżoną, jaśniejszą, pryszcza dawno nie widziałam. wyleczył też mój dekolt któremu nic nie dawało rady. ale zaskórniki jak były tak są więc nie dam 5 gwiazdek. nie wiem w jakim tempie zużywają się toniki ale ten wydaje mi się bardzo wydajny

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

dobry

Po pierwszym użyciu mnie nie zachwycił, był jak tonik niby oczyszczał ale twarz była jakby lepka i wtedy poszedł w odstawkę. Postał 1/2 roku, aż trafiłam na wizaż i gdy zobaczyłam tyle pozytywnych opini postanowiłąm się do niego przekonać. I było warto. Tonik ten nawilża (co u innych jest rzadkością), oczyszcza i w dużym stopniu zapobiega powstawaniu wyprysków i częściowo niweluje te już występujące. Ponieważ systematycznie tego toniku używam krótko nie daję 5*, ale ten tonik jest najlepszy jaki miałam (i nadaję się do oczu)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

Doskonały, mam cerę tłustą, wymagajacą, dojrzałą, krostek różnego rodzaju niewiele.
Na początku mnie denerwował, pomyślałam sama woda, bo przeźroczysty, bez zapachu, a tu po paru dniach rewelacja.
Jest bardzo łagodny, przecieram nawet nim oczy po zmyciu makijażu i nigdy mnie nie szczypał.
Cera po nim jest czysta, świeża.
Naprawdę godny polecenia

fantastyczny :)

Jestem zdecydowanie na tak! Ma same atuty, moze mogłby pozostawiać skorę bardziej matową (moj problem to błyszczenie nosa i policzkow ), ale przyznam (bez bicia ) ze to naciągany argument :D
Rześko pachnie jabłkami, jest wydajny, nie wysusza, pozostawia pyszczek świezy, gładki, zdrowo rozswietlony i nieskazitelny, orzeźwia, rewelacyjnie oczyszcza. Nie wyobrazam sobie toaletki bez niego :) Na honorowym miejscu niemalze ;) 4 i poł * bez cienia wątpliwości !!

zasłużone 4 gwiazdki...

ten tonik jest świetny, a miałem już ich sporo. Ma ładny zapach charakterystyczny dla całej serii Dermedic, świetnie współgra z kremami na noc jak i na dzień. Razem z Iwostinem Purritin na noc oraz z Lancome Pure Focus na dzień wyleczył mnie z niemiłych przypadłości w postaci zaskórników. Polecam, wróce do niego jeszcze na 100%.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
Recenzja: ...

The best!

Nie waham się wystawić mu najwyższej oceny, tonik bez wad to pewne.
Oczyszcza rewelacyjnie, odświeża i nawilża - zupełnie nie jak kosmetyk antytrądzikowy. Nie pozostawia na twarzy żadnej lepkiej warstwy, skóra jest odprężona i miękka, tonik ślicznie pachnie. Spośród wielu toników, których używałam ten właśnie ma szanse na dłużej ze mną zostać, ma poprostu to coś.
Polecam!

R E W E L A C Y J N Y

Zakupiłam go pod wpływem pozytywnych opinii innych wizażanek i jestem zachwycona!! Muszę przyznać, że toników do tej pory nie stosowałam, bo nie do końca rozumiałam, po co właściwie one są. W życiu miałam może ze trzy toniki i nie czułam się komfortowo stosując je, zawsze coś mi w nich nie pasowało. Ale z tym jest inaczej.:-)
Stosuję go od miesiąca, dwa razy dziennie, w buteleczce pozostało jeszcze 3/4 toniku, czyli wystarczy mi go zapewne na 4 miesiące. Tyle o wydajności. Jeżeli chodzi o zapach - jak dla mnie jest cudowny, taki odświeżający, nieraz w ciągu dnia otwieram butelkę i po prostu go sobie wącham, hehe. Skóra po nim nie jest lepiąca, czego właśnie w innych tonikach nie znosiłam. Zamiast tego czuję, jakby była doskonale czysta i bardziej nawilżona. W sumie to może i on nie nawilża, ale na pewno nie wysusza, co uważam za wielki jego atut, bo moja skóra lubi się łuszczyć i łatwo się przesusza. Największym jednak jego plusem jest znaczna poprawa stanu mojej skóry. Ilość pojawiających się pryszczy spadła o jakieś 90%, a to co wyskoczy znika znacznie szybciej niż kiedyś. Mam nadzieję, że jak za trzy miesiące skończę pierwszą buteleczkę, w ogóle zapomnę jak wyglądają pryszcze.:-)
Czy ten tonik ma jakieś minusy? Będę obiektywna - nie zauważyłam.:-) Szczerze polecam wypróbować!

Używam tego kosmetyku od: miesiąca

Bardzo przyjemny tonik. Mimo tego, że antybakteryjny - łagodny, nie podrażnił ani nie wysuszył mi skóry, gdy była ku temu skłonna ;) Nie pozostawia świecąco-klejącej warstwy, za co bardzo go cenię. Wspaniały zapach. Jedynym dla mnie minusem jest to, że nie zmywa dokładnie pozostałości makijażu - powiedziałabym, że bardzo powierzchownie, gdy np. tonik Tołpy potrafi wszystko wyłapać

fajny

no i kolejny zakup pod wpływem wizażu i kolejny trafiony, jestem zadowolona buzia oczyszczona i odświeżona, nie klei się, nie uczula, jak tak dalej pójdzie to dzięki wizażowi z moją skórą dojdę do ładu

nie ma się czego przyczepić

właściwie to nie mam co szukać innego toniku niż ten. Bardzo lubię poszukiwać nowych nowinek :) i często zmnieniam kosmetyki, nawet jeśli sprawdzają się ok. oczywiście często konczy się to porażka...ale chyba nie ja jedna tak mam; ostatni zakup tonik 40 zl Avene matujący do dziś stoi, chyba go wyrzucę żeby mnie nie denerwował jak spojrzę ,ze w zamian niego miałabym 2 toniki Dermedic..
Moje zboczenie zawodowe (koncze wydz farmacji) powoduje, że wszystkie kosmetyki nie-kolorowe nabywam w aptece, gdyż mam pewność że jest to produkt czysty pod względem mikrobiologicznym i ogólnie wyprodukowany w warunkach farmaceutycznych :> tak jest i w tym przypadku, poza tym na rynku nie ma zbyt wielu toników antybakteryjnych, a ten jest godny polecenia - mam po nim wrażenie idealnie oczyszczonej twarzy (a jeszcze po nim woda termalna...mmm :)
Raczej skuteczny, ale trudno do końca oszacować jaki jego udział, używając jednocześnie innych produktów trądziko_profilaktycznych...

super!

Jeden z najlepszych tonikow do skory tradzikowej. Ma bardzo przyjemny zapach. Nie zatyka porow. Po miesiacu stosowania zauwazylam poprawe wygladu skory. A do tego cena nie jest wygorowana. Polecam wszystkim!!

bardzo dobry

Niestety rózwnież mam bardzo problematyczną cerę i nie nastoletnią. Tak jak napisała Smoczyca znalezienie toniku antybakteryjnego, ktory by nie wysuszał skóry i dodatkowo za mniej niż 20 zł (ja zapłaciłam 17zł) jest naprawde sporym wyczynem.
Ten tonik jest naprawdę dobry, chociaz raczej nie zauważyłam by nawilżał. Grunt, że nie wysusza i że rzecywiście jest antybakteryjny o czym świadczy stan mojej cery od kiedy go używam. Spełnia moje oczekiwanie dla tego typu produktu nie ruinując cery ani poftfela.
Niestety jak zdecydowana większość toników nieco podrażnia moją wrażliwą buźkę, ale musze przyznać że zaczerwienienie znika ładnie i bardzo szybko a buzia pozostaje gładka,miękka i nieściągnięta.

Bardzo ale to bardzo udany produkt. Zapach - rzecz gustu -dla mnie przyjemny acz rzeczywiście intensywny.