Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Fluid Nature Matte 7h to doskonałe rozwiązanie problemów wszystkich kobiet, które poszukują podkładu zapewniającego doskonale matowy wygląd cery przez długi czas.
Podstawa skuteczności:
- innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu specjalnych mikrogąbeczek, które absorbują sebum i odbijają światło,
- pozbawiona zawartości tłuszczu, lekka formuła zapewnia łatwą i komfortową aplikację fluidu,
- fluid wygładza skórę, doskonale koryguje niedoskonałości oraz nadaje jej naturalny koloryt.
Efekt: idealnie matowa cera do 7 godzin.

Prawie 5

Jestem z niego bardzo zadowolona. Kosmetyk Lirene bede oceniac przez pryzmat innych kosmetyków z nizszych pólek co oznacza max 15zł.

Zalety:
* Podkład Lirene ma prawie idealnie dopasowany odcień ale po jakimś czasie lekko ciemnieje. Na szczęście mój naturalny nie wygląda jak maska. Następnym razem skuszę się na jaśniejszy odcień. Trzeba uważać wybierając kolor lepiej wziąć poprawkę na to ze lekko ściemnieje. Właśnie dlatego nie daje 5 gwiazdek.
* Jeśli chodzi o matowienie to bardzo go sobie chwale, ale używałam go w okresie zimowym.
* Ma bardzo ładny zapach.
* Dobrze się nakłada, nie jest za gesty i przede wszystkim się nie wałkuje.
* Kryje dość dobrze.
* Nie uwydatnia porów
* Nie wysusza.
* Podczas nakładania zachowuje się podobnie jak Max Factor Colour Adapt (miałam kiedyś próbkę) jest taki jakby pudrowy, na twarzy jednak nie ma tego pudrowego efektu.

Wady:
* Niestety brudzi ubrania, kiedy zdejmuje bluzkę na kołnierzyku zawsze mam ślady.
* Lekko ciemnieje po nałożeniu.
*No i kolejna poważna wada. Uwydatnia wszystkie suche partie skory. Wygląda to porostu okropnie, dlatego bez dużej ilości kremu się nie obejdzie. I wada ta chyba zaważy na tym i być możne więcej się na niego nie zdecyduje.

Polecam na spróbowanie, ja raczej się nie skusze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mieszane uczucia

Na początku wydawało mi się, że będzie on spełniał swoje zadanie celująco:
Ładnie wtapaił się w skórę
Matował ją - nie na 7 godzin, ale na 3-4...
Tak było być może dlatego, że moja skóra była w lepszym stanie... Podkład ten wysuszył moje suche strefy cery mieszanej...
Gdy teraz staram się go nałożyć, wszystkie niedoskonałości,łącznie z wysuszoną skórą widać jak na dłoni. Tragedia! A na dokładkę podkład na twarzy ciemnieje.
Nawet niska i przystępna cena nie skusi mnie na niego ponownie!

P.S. Dodaję kolejną gwiazdkę. W ramach przeprosin ;) Bo okazało się, że ten podkład NIE WYSUSZYŁ mojej skóry. Przesuszone partie zawdzięczam SKRZYPOVICIE... krem poszedł w odstawkę, a podkład nadal "morduję" :)

Gwiazdka za ładne, jasne kolory.

Dobry

Ponieważ od niedawna używam pudrów nie moge byc zbytnio obiektywna .Jak na razie podoba mi sie ten produkt - ładny zapach,konsystencja,kolor(karmelik) ładnie kryje ,wszystko wyrównuje matowi choc nie na tak dlugo ale co ostatnio zauwazyłam -dziwnie ciemnieje na mojej twarzy może dlatego że to już końcówka ?!Polecam

całkiem, całkiem..

Odnoszę wrażenie, że jest to bardziej krem koloryzujący czy też tonujący niż podkład, ponieważ mało kryje, matuje średnio, ale za to nie jest widoczny na twarzy i ma lekką konsystencję. I mnie takie coś odpowiada, gdyż nie lubię ciężkich podkładów, specjalnego krycia również nie potrzebuję, a mat jest w sam raz: może nie jakoś rewelacyjnie, ale nie świecę się po nim jak latarnia i wyglądam naturalnie, bez maski na twarzy.
I skóra przy nim oddycha i jest taka świeża.
Polecam.

***

Mam mieszane uczucia jesli chodzi o ten podklad.
Plusy:
-bardzo ladnie sie rozprowadza
-delikatna konsystencja
-ladne odcienie,zwlaszcza dla jasnej karnacji,jesli chodzi o ciemnejsze to nie wiem...;)
-dosyc dobrze wtapia sie w cere
Minusy:
-bardzo slabo matuje,a skoro ma 'matte" w nazwie to nalezaloby sie spodziewac czegos lepszego...:( po jakims czasie staje sie troche widoczny
-slabe wlasciwosci kryjace
-u mnie podkresla wysuszone miejsca na twarzy :(
-wogole mam wrazenie ze troche wysusza cere

Ogolnie mysle ze za te cene warto go wyprobowac,ale mi nie podpasował

Rozczarowanie

Niestety ten podkład zupełnie nie matuje. Ma jeden plus: ładne kolorki - mój najjaśniejszy idealnie dopasowuje się do cery. Pozatym na minus jest to, że podkład jest "mokry". Nakładając go na twarz czuję jakbym wmasowywała jakąś maseczkę. No i jak napisałam na początku - nie spełnia swojej najważniejszej funkcji, czyli nie matuje. I dlatego uważam że niewarto nawet go próbować pomimo niskiej ceny (ok. 11zł)

dobry i tani

Taniutki i bardzo dobry podkład. Może z tym matowanie nie wszystko jest w porządku, bo matuje tak sobie, ale z drugiej strony nie świecę się jak latarnia, tylko mam raczej naturalny "błysk", czyli w sumie nie narzekam.
Kryje jako tako, ale mi wystrcza. I ma fajny kolorek, który jakby dopasowywał się odrobinę do cery.
I jeszcze miło pachnie, a to ważne, bo nienawidzę bezzzapachowców, a tym bardziej "śmierdziuchów"

Jestem zadowolona podklad super sie naklada w efektcie daje gladka skore nie tworzy maski ma ladne kolorki tani.U mnie matuje nie ma uczuccia sciagania jestem zadowolona...
Ja polecam zawsze mozna sprobowac bo nie jest drogi pozdrawiam

Bardzo dobrze się rozprowadza, wygładza skórę, ma delikatny i miły zapach.
Efekt matujący utrzymuje się długo (choć nie jestem pewna, czy faktycznie 7 godzin), ale nie do końca pokrywa niedoskonałości cery.
Dużym plusem jest niska cena.
Niestety, chyba nie nadaje się do cery wrażliwej lub suchej - u mnie czasem powoduje uczucie "ściągnięcia" skóry lub niewielkie plamy uczuleniowe.

Używam tego kosmetyku od miesiąca