Eva Natura, Zioła Polskie, Żel do mycia twarzy oczyszczająco-łagodzący z ekstraktem z czerwonej koniczyny

Oparty na delikatnych substancjach myjących dokładnie i głęboko oczyszcza skórę, nie naruszając bariery ochronnej naskórka. Substancje czynne zawarte w ekstrakcie z czerwonej koniczyny działają kojąco i łagodząco na skórę twarzy. Żel nie zawiera mydła. Nadaje skórze elastyczność i pozwala dłużej utrzymać matowy wygląd skóry.

Jak najbardziej ok :)

Nie mam mu tez nic do zarzucenia :) Świetnie zmywa makijaż (łącznie z tuszem ;)) nie podrażnia, ani nie wysusza, dość wydajny, i jeszcze ta śmieszna cena ;) co prawda moim faworytem jest inna marka, ale myślę że jeszcze kiedyś kupię go z miłą chęcią :)

...i jeszcze ten przymiotnik "polskie" w nazwie;)) aaa... masz 5 gwiazdek ;))

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie dla mnie

Plusy:
-dobrze oczyszcza
-niska cena

Minusy:
-wysusza skórę
-po umyciu skóra na policzkach i w okolicach nosa jest bardzo mocno ściągnięta, bardzo nieprzyjemne uczucie, muszę od razu nałożyć krem,żeby temu zaradzić

Używam tego produktu od: ok.8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

zbyt wysuszający

Jak w tytule recenzji.Dla mnie ten żel za bardzo wysusza skórę.Po jego zastosowaniu odczuwam nieprzyjemne ściągnięcie i mam wiele suchych, łuszczących się skórek. Mycie bez zastrzeżeń, wydaje się że całkiem dobrze oczyszcza ( zwłaszcza jak się go stosuje na szczoteczce do mycia twarzy ),ale to wysuszanie jest w moim przekonaniu dyskwalifikujące.Ja i tak mam problem z suchością cery, więc dodatkowego wysuszacza nie chcę. Raczej sprawdzi się w przypadku cer tłustych.Poza tym zapach nie bardzo miluśny ,a opakowanie nieco stawia opór przy otwieraniu. Ja więcej po ten produkt nie sięgnę niestety.

Używam tego produktu od: circa about 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: prawie już 1 całe

Jest ok

Właśnie napoczęłam 2 tubkę tego żelu :) i muszę stwierdzić, że za taką cenę jest przyzwoity.

Plusy:
+ dobrze oczyszcza cerę, zmywa makijaż
+ wygodne opakowanie dzięki którym wydostaniemy żel do samego końca, ja kończąc pierwszą tubkę rozcięłam ją i się okazało, że nic już tam nie ma :D
+ polski produkt
+ niska cena
+ wydajny, używałam 1-2 razy dziennie przez ok 4,5 miesiąca
+"męski zapach" chociaż ja już nawet go nie czuję ;)

Minusy:
- nie nawilża, lekko wręcz wysusza
- dostępność, ja zamawiałam w sklepie internetowym Pollena-Ewa

Jeśli komuś zależy żeby żel mył ;) to powinien być bardzo zadowolony, ja wolę jednak takie, które dodatkowo nawilżają cerę, np Nantes Clean & Fresh ale to już inna liga :D.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Całkiem przeyjemny

Używam tego żelu zawsze kiedy jestem w domu, bo niezmiennie od ok. dwóch lat gości na umywalce w łazience mojej mamy.
Mimo SLS na początku składu nie podrażnia mojej przewrażliwionej cery- moja na podrażnienia reaguje wzmożonym łojotokiem, a po tym żelu nic takiego nie ma miejsca. Natomiast moja mama posiada cerę naczynkową z "uśpionym" trądzikiem różowatym i również bardzo go sobie chwali.
Żel sprawdza się lepiej niż te wszystkie Niveje i inne Soraje, które są dwa razy droższe. Przeanalizowałam pobieżnie składy w drogerii i ten żel jest jednym z lepszych.
Wystarczy mała ilość, aby dokładnie zmyć cały makijaż. Ja wprawdzie ograniczam się do podkładu, pudru i kredki do oczu, więc nie daję mu zbytniego pola do popisu, ale kiedy potem przemywam twarz tonikiem/hydrolatem, to wacik jest czysty. Także z podstawowym, codziennym makijażem radzi sobie idealnie.
Jedyne co mnie w nim denerwuje to opakowanie. Nie lubię żeli w tubach, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są butelki z pompką.
Ogólnie rzecz biorąc nie ziębi mnie ten żel ani nie grzeje, o wiele bardziej- również ze względu na opakowanie- lubię Topialyse Sensitive z SVR, mimo że w porównaniu do Evy cuchnie i jest wielokrotnie droższy.
Jeśli będę musiała ograniczać się ze względu na cenę, to wybiorę Evę albo Ziaję pro. Jeśli nie będę do tego zmuszona, zostanę przy SVR.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ciężko dokładnie stwierdzić, na pewno więcej niż 1

Bardzo przyzwoity

Mam wrażliwą skórę, ale na ten żel reaguje spokojnie, co naprawdę nie jest u mnie częste! :)
Pachnie bardzo fajnie, choć pierwsze wrażenie to lekkie zaskoczenie, bo to zapach dość intensywny.
Dosyć płynny, ale to ma plusy, wystarczy przez chwilę przed otwarciem opakowania trzymać je do góry nogami.
Jest wydajny i serio nie musisz "wylewać" go wiele.
Nie mam po nim spiętej czy czerwonej buzi.
Nie wyskakują mi żadne alergiczne kropki ani pryszcze pomimo, że uwagi na lekką huśtawkę hormonalną nie jestem gładka jak dupcia niemowlaka.
Do 5 gwiazdek brakuje mi tutaj jedynie nawilżania, ale jeśli o to chodzi to moja skóra jest sucha i bardzo wymagająca :(
Krótko mówiąc - mogę z czystym sumieniem polecić.
Kosztuje grosze więc spróbować naprawdę warto!

żel doskonały :)

Ja również uważam ,że to świetny żel :)
Jest bardzo wydajny ,wcale nie trzeba wylewać go bez umiaru.
Oczyszcza skórę bardzo dobrze i dokładnie ,po umyciu nim odczuwałam wyraźną różnicę w oczyszczającym działaniu innych,słabszych żeli.
Zapach kojarzy mi się z wiosną :) i łąką :)

Nie podrażnia ,skóra po nim jest świeżutka,nic nie swędzi,nie piecze,nie jest ściągnięta.
Atutem jest też cena i wygodne opakowanie kosmetyku.
Polecam !

Używam tego produktu od: dwa miesiące temu

KWC

Co tu pisać - podzielam wszelkie pozytywne opinie o tym produkcie, od dłuzszego czasu to mój kosmetyczny niezbędnik razem z tonikiem z koniczyną.
Tani jak barszcz, doskonale oczyszcza bez podrażnień. Z początku miałam wątpliwości, czy żelik za 5 zł cokolwiek zdziała, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie i od tej pory zdradziłam go tylko z innym żelem evy ;)

Używam tego produktu od: co najmniej pół roku
Ilość zużytych opakowań: kto by liczył...

Mój KWC

Serio jak dla mnie najlepszy żel jaki kiedykolwiek miałam. Mam trądzik więc spory problem, ale ten żel wspaniale oczyszcza, nie powoduje powstawania pryszczy tak jak inne niby przeciw trądzikowe kosmetyki , na dodatek jest bardzo wydajny i tani.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry

Dobry, polski produkt. Kupiłam go, skuszona opiniami na Wizażu.

+bardzo dobrze oczyszcza, usuwa resztki makijażu jak żaden inny żel
+twarz jest delikatnie ściągnięta
+nie podrażnia
+nie wysusza
+jest wydajny
+cena
+przyjemny zapach

Polecam dla mniej wymagających cer. Kiedyś na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: 2 m/ce
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Godny polecenia

Zapach intensywny i przypomina męską wodę, po umyciu buzia troszkę jest ściągnięta, ale poza tym same duże plusy, dobrze oczyszcza radzi sobie nawet z mocniejszym makijażem, nie podrażnia, dobra konsystencja, wydajny, cena bardzo niska, ładne i wygodne opakowanie.

dobry ale mógłby być lepszy

Po prostu zwykły żel do mycia twarzy. Nie powoduje żadnych podrażnień. Dobrze oczyszcza skórę.. i w zasadzie to tylko tyle co robi.
Jest bardzo wydajny.... hmm mam go już z 3 miesiące codziennego używania.
Dość gęsty przez co wystarcza mała ilość żelu.
Plusem jest też cena. A zapach to kwesta gustu.

Czy go kupie ponownie? Pewnie kiedyś tak...;)

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1