L'Oreal Paris, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry) (stara wersja)

Podkład w naturalnych odcieniach, rozprowadzający się bez smug, idealnie dopasowujący się do koloru skóry. Nie daje efektu maski przy jednoczesnym świetnym kryciu. Dostępny w szerokiej gamie chłodnych, neutralnych i ciepłych odcieni.

Skład: /kolor C3/ Aqua(water), isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]

Cena: 44 zł / 30 ml

Bardzo dobry :)

:czytaj:

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Spełnia obietnice złożone przez producenta. Po pierwsze, ma szeroki wybór odcieni (8), z podziałem na ciepłe, neutralne i chłodne. Ja używam kloru W3 Beige dore. Przy piewszym kontakcie wydał mi się zbyt żółty, ale w domu zużyłam jego próbkę i rzeczywiście: kolor wtopił się w cerę, nic się nie odcina, nie ma maski. Kolejna sprawa: krycie jest na prawdę ok. Mam problemy z rumieńcami, a pod tym podkładem nie widać ich aż tak bardzo, wcześniej używalam ideal balance, ale tutaj wg mnie krycie jest lepsze. Mozna nałozyć kilka warstw podkładu i wklepać, nie widać "nadmiaru". Ładnie sie tez trzyma twarzy, łatwo nakłada. Mam tylko jedno "ale": moze podkreślać pory u osób z tłusta cerą. Mojej- suchej- nic nie zrobił, nie przesuszył dodatkowo, więc kolejny +. Dla mnie to najlepszy podkład Loreal.

--------------------------------------------------
Informacje z ulotki:
Idealne pokrycie- ten podkład jest 1,5 raza bardziej kryjący niż klasyczne podkłady, ozprowadza się rónomiernie i doskonale kryje niedoskonałości. Nie daje przy tym efektu maski.
Niezwykła łatwość nakładania- Formuła podkładu zawiera 3 lekkie, nietłuste olejki o różnej lotności, które wyparowując o różnym czasie pozwalają zmienic stopień pokrycia skóry podkładem. Nad makijażem można "pracować" do woli, aż do uzyskania poządanego, naturalnego efektu.
Pigmenty otoczone fluorem- trwalszy kolor
Pigmenty podkładu otoczone są warstwą fluoru, nie absorbuje on wody ani tłuszczu. Pigmenty te swietnie radza sobie w walce z potem i przetłuszczaniem się skóry, dzieki czemy podkład jest trwalszy.
Nawilża- podkład zawiera glicerol, znany ze swych własciwości nawilżajacych.

Dziewczyny, producent nie obiecuje matowienia cery, więc nie rozliczajcie go z tego. :)