Urban Decay, Flavored Body Powder (Smakowy puder do ciała)

Urban Decay, Flavored Body Powder (Smakowy puder do ciała)

Jadalny, przepięknie pachnący puder do ciała (lub twarzy, włosów), rozświetlający skórę milionem lśniących drobinek. Nie klei się, zapewnia długotrwały efekt.
Puder zamknięty jest w ślicznym błyszczącym kartoniku i zaopatrzony w firmowy puszek w lamparcie cętki.
Dostępny w 10 zapachach/smakach i kolorach od bladego ecru, poprzez cukierkowy róż, aż po złoto-miedziany (w zależności od wersji).

***

Jestem rozczarowana . Bardzo . Miałam zupełnie inne wyobrażenie o tym pudrze . Kupiłam puder różowy - wiśniowa lemoniada , który oczywiście najładniej prezentuje się w świetle perfumerii . Puder jest różowy , ale na skórze bardziej widoczne są srebrne drobinki , róż przebłyskuje bardzo nieśmiało . Sam puder lśni i mieni się - ale tak topornie jak ja to określam , bardziej lśni jak tanie kosmetyki z bazarku . Jest trwały . Nie migocze tak pięknie jak choćby podwójne sypkie cienie do oczu Pupy , które zmieszałam ze sobą i używam ich jako rozświetlacza na kości policzkowe . Zapach - no cóż , zapach jest , ale na pewno nie jest to wierne i intensywne odzwierciedlenie zapachu wiśniowej lemoniady jak to opisują w reklamie . Z biegiem czasu po nałożeniu tego pudru na twarzy już nic nie czuć , tylko bezpłciową słodycz . Smak - to chyba największa porażka - spróbowałam szampana , wiśni , miodu i wszystkie mają taki mdły , sztuczny , nijaki posmak . Jak słodzik . Opakowanie - tandenta tektura , puder umieszczony w cienkim miekkim plastiku wepchniętym w tę tekturę , tylko puszek mi się podoba . Opakowanie choć tekturowe wygląda na wytrzymałe . Jestem rozczarowana jak cholera :D . Używałam o niebo piękniej lśniących pudrów do ciała , reklamę uważam za bardzo przesadzoną , po raz drugi z pewnością pudru tej marki nie zakupię .

Strasznie kusi :)

W Niemczech Sephory niestety nie ma, wiec szykowalam sie na przyjazd do Polski na swieta i natychmiastowa wycieczke po ten puder, choc nawet go jeszcze wtedy nie wyprobowalam.
Siostra go dostala i pozwolila wyprobowac (laskawie)... :D

Jest to swietny pomysl na prezent, taki fajny kuszacy gadzecik. Ja niestety mialam kilka wydatkow i musialam go sobie odpuscic, ale jak znowu pojade do Polski za jakies 2 miesiace, to slowo daje - nie podaruje i bedzie MOJ!

Siostra ma Marshmallow - zapach slodki, przypomina wanilie, przyprawil mnie o zawrot glowy :) Na skorze wyglada delikatnie, drobinki sa srebrne i rozowawe, pieknie sie mienia i podkreslaja boska skore :D :D
Zapach utrzymuje sie kilka godzin, ale nie jest intensywny (nie kloci sie z perfumami, ale warto dobrac podobna nute), drobinki tak samo.
Puder jest rzecz jasna jadalny, w sam raz do - ekhm - zlizywania :)

Ogolnie - fajna zabawka, tak jak to ujela Pixie - do postawienia na polce i korzystania raz na jakis czas. Aczkolwiek ten odcien Marshmallow w zupelnosci nadaje sie do codziennego uzytku w celu podkreslenia roznych partii ciala.

Zastanawiam sie nad kupnem podobnego pudru firmy Lush, wprawdzie niejadalny, ale zapach i efekt rownie uwodzicielski (no i jest tanszy!!! Bo z cena to UD troszke jednak przesadzili...).

No coz, czekam na lata tluste w portfelu :D

cudny gadżecik

no i stało się chodziłam wokół nich jak obok jakiś świętości przyglądałam sę wąchałam ale ciągle nie byłam zdecydowana aż mnie coś kopnęło i stwierdziłam że jakoś humor trzeba sobie poprawiać :) nie wiem tylko czy mój portfel podziela to zdanie :) no cóż żyje się raz i takie tam bzdury sobie teraz powtarzam :) przechodząc do produktu mam puder o zapachu czekolady bo faktycznie pachnie jak czekolada zastanawiałam się nad karmelem ale tamten pachniał jakoś tak korzennie troszkę dziwnie :( mieni się to cuś ślicznie no i naprawdę słodko smakuje :) próbowałam :) no taki gadżecik ale jakoś ciężko mu się oprzeć faktycznie genialny na prezent ale kto powiedział że sobie też nie można ich robić :) tak naprawdę to sądzę że jego zalety w pełni będzie można dopiero docenić w lato kiedy to okazji do odsłaniania i podkreślania opalonego ciałka jest troszkę więcej aczkolwiek muszę stwierdzić że w sztucznym świetle też wygląda świetnie więc nie będzie stał bezużyteczny przez te parę miesięcy poza tym mam jeszcze ochotę na jakiś jaśniutki albo różowiutki ale na razie postaram się opanować i potestuję ten w różnych ekstremalnych warunkach :)

Pomysł na prezent od...;)

Mam jedną parę srebrnych, brokatowych czółenek na bardzo wysokich cienkich szpilkach. Są przepiękne. Stoją więc na półeczce pod lampką, bo uwielbiam na nie patrzeć.
Miałam je za to na sobie 2 razy, w każdym przypadku była to "siedzona" uroczysta kolacja, jednak dotarcie na miejsce, czyli przejście po bruku wrocławskiego Rynku (z samochodu) powodowało, że już na miejscu ukradkiem wyjmowałam stopy z butów i kładłam pod stołem na krześle na przeciwko siebie.

Z tym pudrem jest trochę podobnie: niewiarygodnie działa na zmysły...potencjalnej klientki! ;) Smakowicie pachnie słodyczami, mieni się i lśni na skórze obietnicą powabu J.Lo (zwłaszcza w halogenowym oświetleniu Sephory), pudełeczka to cacka, które z przyjemnością postawiłabym sobie na półeczce pod lampą, najchętniej od razu całą kolekcję (jak na zdjęciu ;) ). Puszek jest mięciutki, a wzorek w panterkę budzi w nas "kobietę-wampa". ;) Słowem rzecz niezwykłej urody...kompletnie zbędna! :D Może gdybym nie miała innych błyszczących pudrów... Albo gdyby było komu testować jego jadalność (chlip, chlip... :( )... -nawiasem mówiąc próbowałam, jest słodki ;)

Rozsądek na razie wziął górę (tym bardziej że jest zima i nie mam tak wiele znowu okazji do błyskania nagimi cześciami ciała), ale..."takie kusi" i myślę, że to tylko kwestia czasu... ;)
Chociaż w zasadzie jest to jedna z tych rzeczy, które powinien regularnie kupować ewentualny luby, a następnie pożerać nas nie tylko wzrokiem ;) Puderek na prezent nadaje się tym bardziej, że jest tak niepraktyczny! :D

Opakowanie wygląda na solidne, stąd dostało 4*.
Sam puder trwały przecietnie, za to zapach utrzymuje się zaskakująco długo.
Wersja podstawowa (miód) pachnie chyba najbardziej naturalnie i zachęcająco.