Clearasil, Kremowy żel do mycia twarzy

Clearasil, Kremowy żel do mycia twarzy

Kremowy żel do mycia twarzy zwalcza bakterie, które są odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Nie zatyka porów, a zawarte w nim substancje doskonale nawilżają i jednocześnie złuszczają obumarły naskórek. Używany zamiast mydła, pozwala dokładnie oczyścić skórę z tłuszczu i kurzu. Żel jest skuteczny, a przy tym tak delikatny, że nie powoduje podrażnień nawet wrażliwej skóry. Kremowy żel do mycia twarzy jest przyjemny w użyciu. Ma delikatną, kremową konsystencję i subtelny zapach. Po umyciu skóra pozostaje świeża, dokładnie oczyszczona i nawilżona.

Dobry ale...

Ogolnie dobry, pryszcze znikaja ale zaraz po umyciu skora jest lekko przesuszona, ale gladka. Dosyc tani i ma fajna kremowa konsystencje, przez co dobrze sie rozprowadza i jest wydajny. Nie podoba mi sie natomiast zapach.

Tak!

Jak dla mnie KWC wśród żeli do mycia twarzy. Kupiłam go w Rossmanie za około 10,00zł. Za pierwszym razem nabrałam go na twarz zdecydowanie za dużo, bowiem wystarczy malutka kropelka tego specyfiku nałożona na twarz, by dokładnie zmyć cały makijaż. Rozprowadza się on bardzo dobrze, jego konsystencja jest naprawdę kremowa:) i zmywa wszystko bardzo dokładnie - co mnie zdziwiło bo robię sobie mocne makijaże, a tu zmyję i nic już nie mam na twarzy i nie muszę poprawiać wacikami. Po wytarciu buzia jest również w dotyku taka kremowa i bardzo miła. Żel nie zatyka porów, ma przyjemny zapach, a buzia po nim jest w stanie idealnym polecam! :)

świetny!!!

pierwsze co zauwazylam stosujac go to niesamowita wydajnosc i iscie kremowa konsystencja.wystarczy go naprawde ciupinka.taka tyci kropeczka i buzia jest cudnie oczyszczona.z makijazem radzi sobie bez zarzutu.blyskawicznie zmywa tusz a nawet niektore wodoodporne kosmetyki tj eyelinery.delikatnie nawilza skore dzieki czemy nie czuc sciagniecia twarzy.jestem naprawde baaardzo zadowolona i polecam z calego serca nawet tym bardzo wymagajacym wizazanka:)no i wypada tutaj dodac ze zaplacilam za niego 9,90 w promocji rosmanowskiej;)

Zatyka pory...

Ludzie, to cud!!! Po prostu nie do wiary! Od urodzenia moje policzki szpeciła taka specyficzna "kaszka". Nie trądzik czy coś. Kupiłam ten krem zachęcona opiniami innych Wizażanek i po półtoratygodniowym stosowaniu (2 razy dziennie) "kaszka" po prostu się zdematerializowała. Jestem zszokowana! Stosowałam naprawde ogromną ilośc żeli, peelingów, maści i nic, a tu takie zaskoczenie.
Kremik jest naprawdę wydajny, cudownie kremowy i nie wysusza za bardzo skóry.

Po stosowaniu go przez kolejne 2 tygodnie zmieniam zdanie. Faktycznie, kaszka zniknęł ale pozapychal mi tak pory na nosie, że do dziś nie mogę ich oczyścić...
Zła jestem na niego. Postoi teraz w kącie i pozbiera kurz.

Super!!!

Wspaniały kremowy żelik do mycia twarzy. Naprawdę jest skuteczny przy usuwaniu trądziku. Ja mam raczej lekki i okresowy ;) Od czasu do czasu coś się na buźce pojawia i ten żel bardzo skutrecznie to likwiduje. Do tego naprawdę ślicznie pachnie, ma taki ładny biało-perłowy kolorek, nie ściąga skóry, nie zatyka porów. Jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, nawet lekko nawilża skórę.

Żel czy krem???

Bardzo dobry, oczyszczający żel. Właściwie ma on konsystencję żelu - kremu, czyli taką, jaką dokładnie lubię. Nie napina ani nie ściąga skóry. Nie grozi jej przesuszenie. Ładny, delikatny zapach. Ja niestety mam dosyć mocny trądzik i musiałam wrócić do czegoś mocniejszego, ale kiedy się poprawi, napewno go kupię.

ilość zużytych opakowań: 1

OK

Mimo iż miałam tylko próbkę, uważam że jest super :D Milutki żelik który na twarzy zmienia się w gęstą, kremową piankę :D Dobrze oczyszcza, lekko nawilża skórę, zostawia ją odświeżoną na długi czas. Polecam!

****

Żel o przyjemnej gęstej kremowej konsystencji. Bardzo wydajny bo już odrobina wystarczy do umycia całęj twarzy. Zapachu nie był ani ładny,ani odrzucający. A co najważniejsze, po umyciu skóra była lekko napięta,ale nie ściągnięta, nie błyszczała się . Dodatkowo skutecznie zapobiegał powstawaniu wyprysków.